Aktualności

Ekipa DICE przedstawiła oficjalne wymagania sprzętowe gry Battlefield 4. Te minimalne nie straszą ale te zalecane są już zauważalnie wyższe niż w przypadku aktualnej odsłony serii...

Electronic Arts Polska ogłosiła że program zwrotu gier z cyfrowej dystrybucji Origin jest już dostępny także w Polsce.

Oto jak w praktyce działa Gwarancja Zadowolenia z Gry w Origin. Można zwrócić grę EA w wersji cyfrowej (na PC lub Mac) zakupioną w Origin

-  w ciągu 24 godzin od pierwszego uruchomienia* lub
-  w ciągu siedmiu dni od momentu jej zakupu* lub
-  w ciągu pierwszych siedmiu dni od daty jej premiery jeśli gra była zamówiona w przedsprzedaży* i otrzymamy pełny zwrot kosztów.

14 września polski oddział Electronic Arts organizuje pokaz gry Battlefield 4. Pod TYM adresem będziecie mieli możliwość obejrzenia tego wydarzenia na żywo, w godzinach 17:00 - 21:00. Powinniśmy spodziewać się kolejnej dawki gameplayu z mapy Paracel Storm pokazywanej na tegorocznym Gamescomie. Do premiery już niedaleko - oficjalnie Battlefield 4 pojawi się na półkach 31 października.

 

Aktualizacja: Chcecie pojechać na tą imprezę i zagrać przedpremierowo w Battlefield 4? Więcej w rozwinięciu...

 

Targi Gamescom 2013 za nami, czas powrócić do rzeczywistości. Na oficjalnym blogu gry znajdziemy obszerny artykuł o funkcji Komendanta w Battlefield 4, a także tego jak wyglądały początki implementacji tej roli w Battlefield 2. Jakby tego było mało, na jednym ze screenów udostępnionym w sieci widać niepublikowaną dotąd mapę z BF4. Właściwie to prawie niepublikowaną, bo pojawiła się na moment w trailerze (0:59 - 1:04 oraz 1:10). Możliwości "nowego" Komendanta i nową mapę znajdziecie w rozwinięciu.

 

Przyszedł czas na relację z tegorocznych targów Gamescom. Battlefield.pl pojawiło się na nich dzięki uprzejmości firmy NVIDIA. Podsumowanie zaczniemy od krótkiego opisu całej imprezy...

Trudno nie zgodzić się z powiedzeniem, że "wszystko co dobre szybko się kończy". W miniony weekend dobiegły końca targi Gamescom, na których dzięki zaproszeniu firmy NVIDIA mógł pojawić się przedstawiciel naszego portalu. W oczekiwaniu na obiecane sprawozdanie oraz odpowiedzi na część z Waszych pytań zadanych tutaj, przedstawiamy wam kilka zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że dzięki uprzejmości firmy NVIDIA mamy możliwość uczestniczenia w europejskich targach gier Gamescom w Kolonii! Uapa, prawdopodobnie jako jedyny przedstawiciel polskiej społeczności Battlefield przez najbliższe dwa dni będzie zbierał dla Was informacje z obozu Electronic Arts, NVIDIA i innych, a niedługo po powrocie przedstawi pełną relację z tegorocznych targów.

 

To jednak nie koniec. Prawdopodobnie w dniu jutrzejszym będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami EA oraz NVIDIA. Jeżeli macie do nich jakieś pytania, szczególnie te dotyczące Battlefield 4 to śmiało zadawajcie je w komentarzach do tego newsa. Postaramy się uzyskać na nie odpowiedź.

Mamy dla was nowe szczegóły i screeny z dzisiejszego pokazu na żywo. Screeny co prawda nie są najlepszej jakości, ale nie o grafikę chodzi bo wiemy, że ta stoi na najwyższym poziomie. Na zdjęciach zobaczycie całą mapę Paracel Storm, myśliwce i różne ciekawe zakątki mapy. Prócz tego garstka nowych informacji o grze.

21 sierpnia rozpoczynają się targi Gamescom 2013 w Kolonii. Podczas trwania targów dostępny będzie stream na żywo z Battlefield 4. Ponadto dzień wcześniej, bo 20 sierpnia (czyli jutro) rozpocznie się zamknięta konferencja EA którą również będziecie mogli obejrzeć. Przypominamy, że na targach zaprezentowanie zostanie nowa mapa i nowy tryb rozgrywki, a także chiński myśliwiec J-20 jak i wiele więcej chińskiego sprzętu. EA postanowiło również nagrodzić wszystkich specjalnym nieśmiertelnikiem do BF3 i BF4. Dla uporządkowania informacji zerknijcie niżej:

Aktualizacja: link do streama przestał działać ale mamy dla was nowy - niestety nie zdobędziecie już nieśmiertelnika.

 

KONFERENCJA EA NA ŻYWO - 20.08.2013 (WTOREK) GODZ. 16:00

 

GAMEPLAY NA ŻYWO - 21.08.2013 - 25.08.2013 W GODZ. 14:15 - 16:15 (logując się na podanej stronie otrzymacie nieśmiertelnik)

Z początku wiele wskazywało na to, że dodatek Second Assault będzie darmowy. 4 mapy z Battlefield 3 mają zostać udostępnione tuż po premierze Battlefield 4, najpierw na konsoli Xbox One a potem na pozostałych platformach. Do dziś nie było żadnej mowy o cenie, jednak niestety okazuje się, że przyjdzie nam płacić drugi raz za to samo. Dodatek Second Assault ma kosztować 15$, wyjątkiem są posiadacze usługi Premium do Battlefield 4 którzy otrzymają dodatek za darmo.

Przypomnijmy, że dodatek zaoferuje 4 mapy znane z BF3: Operation Metro, Gulf of Oman, Caspian Border i Operation Firestorm.

Po masę nowych informacji o Battlefield 4 zapraszamy do tego newsa.

Battlefield 4 na konferencji EA zadebiutował kilka minut po godzinie 17. Przedstawiono trzy materiały wideo: prezentujące usługę Premium, funkcję Levolution oraz nową mapę. To oczywiście nie wszystkie informacje - jest tego znacznie więcej. Obszerne podsumowanie wraz ze wspomnianymi materiałami wideo znajdziecie w rozwinięciu!

Aktualizacja: nowe tryby gry!

Aktualizacja #2: nowe info odnośnie bety.

Na serwerze EA pojawiły się podstrony do trzech nowych dodatków do Battlefield 4. Dostęp do stron jest niedostępny ale znamy ich nazwy:

• Naval Strike

• Dragons Teeth

• Final Stand

Prócz tego, jak dobrze wiemy zamawiając grę przed premierą otrzymamy dodatek China Rising, który wprowadzi 4 nowe mapy do trybu wieloosobowego. Natomiast po premierze gry, najpierw dla posiadaczy konsol Xbox a później dla reszty, udostępniony zostanie za darmo dodatek Second Assault, który zawierać będzie 4 mapy z Battlefield 3. Być może czegoś więcej dowiemy się na Gamescomie który startuje już jutro.

[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14      »      [32]