Aktualności


W związku z tym, iż nasz dotychczasowy maper Meewosh obecnie gra z Wildą w WiC’a (Pozdrowienia od PR Team) nie ma on czasu, aby zająć się dość ważnym elementem naszego projektu… mianowicie mapą. W związku z tym, że nie mamy żadnego nowego kandydata na stanowisko mapera mamy mały problem… W BF’a gram nie od dziś i pamiętam, iż nasza scena posiadała kilku naprawdę dobrych fachowców w tej dziedzinie chciałbym poprosić owych wyjadaczy, aby nam pomogli… oczywiście nie tylko oni. Jeżeli umiesz/lubisz tworzyć mapy pod Battlefield chętnie cię przyjmiemy.

Oczywiście poszukujemy dalej również innych osób (lista w temacie Polish Project REKRUTUJE!).

Chciałbym także uspokoić osoby zainteresowane PR: Polish Project. Nawiązaliśmy współpracę z osobami tworzącymi siły Kanadyjskie do PR’a. Obiecali oni pomóc nam w dokończeniu już zaczętej mapy, o której niedawno była mowa (szczególne podziękowania dla Desertfox’a).

Warto też zajrzeć do działu Project Reality: Polish Project na naszym forum.
Mody Battlefield: 2
21:02 16-09-2007
Mody Battlefield: 2


Sporo czasu minęło od ostatniego newsa na temat BGF. Nadeszła więc pora na kilka zrzutów z tej produkcji. Cdn. w rozwinięciu.
Mody Battlefield: 2
16:18 06-09-2007
Mody Battlefield: 2


Tak, tak przed wami kolejny update tego moda.I tym razem deweloperzy nie powiedzieli nic o tym kiedy mod zostanie wydany, zasypali nas natomiast filmikami i screenami z moda. Z powodu, że dzisiejszy news jest dość spory zapraszam "do środka"
Mody Battlefield: 2
20:38 29-08-2007
Mody Battlefield: 2


Dla odmiany twórcy tego moda postanowili zamiast screenów zamieścić krótki filmik prezentujący Sturmgeschütz III wraz z swoją załogą.

Mody Battlefield: 2
20:35 29-08-2007
Mody Battlefield: 2


Tak, tak przed nami kolejne informacje ze świata najdłużej robionego moda do BF2 - Forgotten Hope 2.
Data wydania wciąż pozostaje owiana tajemnicą tymczasem deweloperzy aby zmniejszyć napięcie postanowili wydać, krótki filmik...
Ocenę pozostawiam wam.Koledzy zza wschodniej granicy przygotowali dosyć spory update tyczący się ich "dziecka" - Rosyjskiej Armii w Project Reality.
Co prawda większości pojazdów został jedynie zmieniony kamuflaż ale z drugiej strony co w tym dziwnego skoro krajem gdzie je wyprodukowano jest właśnie Rosja. Zaprezentowano też zmienioną wersję mapy Songhua Stalemate, na której to wojska Federacji Rosyjskiej będą walczyć z Armią Chińską.
Zapraszam do oglądania.Na forum tego "projektu" pojawiły się też nowe zdjęcia AK-74M z celownikiem 1P29A na koniec dwa zdjęcia T-80UJakiś czas temu informowałem was o tym ile nowych frakcji zobaczymy w tym modzie. Okazuje się, że to nie koniec.
Grupa ludzi odpowiedzialnych za moda Men of Courage postanowiła dodać jednostki Holenderskiej Marynarki Wojennej do moda Project Reality.
Przed wami dwa okręty:

De-Zeven-Provinciën


oraz
Johan de WitMody Battlefield: 2
21:44 23-08-2007
Mody Battlefield: 2


I oto przed nami kolejny update tym razem dość sporo jak na ten mod. Z uwagi na ilość grafiki news dostępny w rozwinięciu.
Mody Battlefield: 2
20:37 23-08-2007
Mody Battlefield: 2


Ukazała się wersja 5.0 tego dosyć ciekawego jeśli chodzi o zawartość moda. Dodano naprawdę Sporo rzeczy Min. okręty 688I Hunter , IX-529 Sea Shadow rakietę Tomahawk czy karabin Galil

Linki:1.9GB

Total BF2
Internode
NAW Serwer 1
NAW Serwer 2

Fanów tego moda zapraszam do probiernia!
Mody Battlefield: 2
18:40 11-08-2007
Mody Battlefield: 2


Już od wczoraj możemy się cieszyć najnowszą, oznaczoną numerkiem 1.8 wersją tego moda.
Zmian, jest trochę i warto spojrzeć do Changelog'a
A teraz do konkretów czyli źródła skąd można pobrać PoE 1.8

Full Client ver. 1.8 1.76GB
Hypernia
Patch 1.7-1.8 78.57MB
Hypernia


Ekipa odpowiedzialna za Project Reality – Russian Forces przedstawiła nam modele ich najnowszego dzieła - czołgu T-80U

Nasza ekipa odpowiedzialna za stworzenie polskiej nacji do moda Project Reality, kryjąca się pod nazwą "Polish Project Team", ujawnia kolejne wiadomości na temat nadchodzącego "moda do moda". Tym razem sprawcą całego zamieszania stał się Meewosh47, który cały czas pracuje nad home mapą dla Polaków. Póki co gotowy jest tylko teren, ale do zwiedzania udostępniono kilka helikopterów, więc można obejrzeć jaką glebą będziemy dysponować w naszej lokacji

Filmik na YouTube.comOczywiście nasza ekipa wciąż poszukuje ludzi, którzy znają się na rzeczy i mają chęci, aby wspólnymi siłami dodać polską armię do moda Project Reality. Szczególnie poszukiwany jest grafik 2D Więcej info na naszym forum Polish Project.

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [31]