Aktualności


W pierwszą rocznice wydania Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2, twórcy modyfikacji zaprezentowali drugą mapę, z tworzonego właśnie normandzkiego teatru działań: Pointe Du Hoc

Mapa przedstawia atak drugiego batalionu rangersów na pozycje niemieckiej baterii sześciu haubic 155 mm w Pointe Du Hoc - siedem kilometrów od plaży "Omaha". Atak który miał miejsce szóstego czerwca 1944 poprzedzony został zmasowanym nalotem dywanowym na niemieckie pozycje, który nie zdołał zniszczyć całkowicie betonowych umocnień, zaś atakujące oddziały miały do sforsowania wysoki na trzydzieści metrów klif.


Więcej informacji: Scaling the Cliffs of Normandy
Wątek na naszym forum: Update

W niedawno zakończonym, drugim półfinałowym meczu turnieju 130th Panzer Lehr klan 79th Soviet Hope pokonał 2:0 drużynę z turnieju World at War. Walka miała miejsce na mapie Supercharge w wersji dla 16 graczy.

10+ vs. 10+

86:0
79th Soviet HopeSupercharge 16
(3:0 dla 79th GA)
Supercharge 16
(83:0 dla 79th BA)
World at War

Tym samym w finale turnieju zmierzą się drużyny Forgotten Honor Clanteam oraz 79th Soviet Hope.

Drogę obu drużyn do finału można prześledzić na tym rysunku.
Mody Battlefield: 2
18:15 05-12-2008
Mody Battlefield: 2

Hasło dla tych którzy pobrali już Forgotten Hope 2.15 za pośrednictwem sieci torrent:

>>important-=-read-=-the-ReAdMe<<

Do zobaczenia na serwerach

Wątek na naszym forum: Update

Czekając na oficjalną prezentacje długo oczekiwanego Forgotten Hope 2.15, która będzie miała miejsce dzisiaj o 20:00 naszego czasu, warto przyjrzeć się, co nowego zobaczymy oraz jakie zmiany wprowadza FH 2.15. Zapraszam do rozwinięcia newsa.

Są już dostępne chronione hasłem pliki z najnowszą wersją Forgotten Hope: 2.15!

Pełna wersja FH 2.15

Aktualizacja FH 2.1 do wersji 2.15

Życzę udanego pobierania i udostępniania plików z FH 2.15 innym użytkownikom. Hasło zostanie podane w piątek 5 grudnia 2008, o godzinie 20:00 naszego czasu

Więcej informacji: The Road to Forgotten Hope 2.15: Part 2
Wątek na naszym forum: Update

Twórcy modyfikacji Forgotten Hope 2 zapowiedzieli dziś datę wydania długo oczekiwanej, najnowszej wersji 2.15 swojego dzieła. Forgotten Hope 2.15 udostępniony zostanie:

w piątek 5 grudnia 2008 o godzinie 20:00 naszego czasu

Jak zwykle chroniony hasłem plik z modem dostępny za pomocą sieci BitTorrent, jak również pliki serwera będą do pobrania już w środę 3 grudnia.

Oprócz zapowiedzi daty wydania zaprezentowano dziś trzecią z nowych map, które zawierać będzie wersja 2.15. Jest nią "The Fall of Tobruk" (Upadek Tobruku). Mapa opowiada o zdobyciu miasta przez Niemców 21 czerwca 1942 i zapowiada się na świetną mapę dla piechoty:Na koniec zaprezentowano kilku "starych znajomych" z FH 0.7: Geballte Ladung oraz czołg Panzer III Ausf. N, który będzie towarzyszył zapowiedzianemu już wcześniej tygrysowi na mapie Mareth Line.


Zapraszam na stronę twórców: www.fhmod.org, gdzie znajdziecie więcej obrazków oraz filmik przedstawiający nową mapę.

Więcej informacji: The Road to Forgotten Hope 2.15: Part 1
Wątek na naszym forum: Update


Ekipa tworząca Forgotten Hope znana jest ze swojej dbałości o szczegóły, zaś najnowsza aktualizacja z postępu prac nad normandzkim teatrem działań jest tego kolejnym potwierdzeniem.


Zaprezentowano słynny "Cricket" używany przez amerykańskich spadochroniarzy do identyfikacji w nocy, amerykański rewolwer M1917 będący na wyposażeniu służb pomocniczych, granat dymny AN-M8 oraz zestaw materiałów wybuchowych Composition B.

Więcej informacji: It's Flash first... then Thunder!
Wątek na naszym forum: Update

W minioną niedziele miała miejsce dogrywka meczu między 79th Soviet Hope, a 130th Panzer Lehr, rozegranego drugiego listopada. Starcie zakończyło się zwycięstwem francuskiej drużyny 79th, która wcześniej wyeliminowała z turnieju zespół DenLedeFi.

10 vs. 10

79th Soviet HopeSupercharge 16
(1:0 dla 130Pz)
Supercharge 16
(1:0 dla 79th)
Supercharge 16
(243:0 dla 79th)
130th Panzer Lehr
Skład:
[PsyKo]LuckY
[79th]ivg
[PsyKo]Gueno
[79th]Bistou
[PsyKo]The seb
[79th]ivanovska
[79th]Jimi_tubb
[F|H]GyOm
[79th]zmorg
[F|H]HansWerner
Skład:
[130.Pz]H.Kradovech
[130.Pz]R.Roth
[130.Pz]I.Kluge
[130.Pz]KG.Vonklaver
[130.Pz]F.Konig
[130.Pz]K.Fulke
[130.Pz]H.Feldman
[130.Pz]M.Frey
[130.Pz]A.Aussen
[130.Pz]R.Baum

Zespół 79th zmierzy się w półfinale z drużyną wystawioną przez turniej World at War. Natomiast zwycięzca tego meczu stanie w finale naprzeciw Forgotten Honor Clanteam.

Ekipa tworząca BattleGroup-Frontlines - pierwszą modyfikację Battlefield 2 poświęconą drugiej wojnie światowej, poinformowała dziś o porzuceniu nad nią prac.

Co ciekawe dziękując swoim dawnym członkom, współpracującym z nimi zespołom oraz fanom, zespół BGF zapowiedział, że wiele z rzeczy zaprezentowanych w czasie rozwoju modyfikacji dla Battlefield 2, zostanie umieszczonych w ich macierzystej modyfikacji dla Battlefield 1942.

Więcej informacji: www.bgfmod.com


Jakiś czas temu jeden z użytkowników naszego forum - jozi02, miłośnik modyfikacji Project Reality, podjął się przetłumaczenia na język polski, podręcznika wprowadzającego nowych graczy w świat tej modyfikacji.

Wczoraj upublicznione zostały efekty jego prac - tłumaczenie można dostać tutaj.
Wszelkie uwagi odnośnie tłumaczenia można zamieszczać na forum

Kolejne wieści z prac nad "Normandią" w FH 2. Tym razem zaprezentowano nowy model samolotu Hawker "Typhoon" oraz M10 na zrzutach ekranu z gry.


Samolot Hawker "Typhoon" zaprojektowano jako myśliwiec, jednak znacznie skuteczniejszy okazał się jako samolot myśliwsko-bombowy. Mógł unieść do tysiąca kilogramów uzbrojenia, łącznie z niekierowanymi rakietami, które okazały się zdecydowanie bardziej skuteczne przeciw niemieckim czołgom, od konwencjonalnych bomb. Ogółem wyprodukowano 3300 samolotów tego typu, które walnie przyczyniły się do zwycięstwa aliantów.


Niszczyciel czołgów M10 zaprezentowano nam kilka tygodni temu, zatem bardziej od samego modelu pojazdu może nas zainteresować to, co dzieje się w jego tle, a wygląda na to że normandzki teatr działań w FH 2 zapowiada się bardzo ciekawe. Czy Normandia w FH2 okaże się "zielonym piekłem" dla obu walczących stron? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Dla fanów sympatycznego misia na pancerzu M10 twórcy przygotowali tapety do pobrania ze strony głównej

Więcej informacji: Rocketphoon
Wątek na naszym forum: Update


Podczas gdy wersja 2.15 Forgotten Hope wkracza w ostatnią fazę testów, twórcy nie próżnują i pracują już nad następną wersją. Dziś zaprezentowano trzy nowe bronie przygotowane dla normandzkiego teatru działań.


Pierwszą z nich jest M1A1 Thompson. Jest to uproszczona, a tym samym mniej kosztowna w produkcji wersja dobrze nam znanego z afrykańskiego teatru działań Thompsona M1928.


Kolejną zaprezentowaną bronią jest brytyjski PIAT, który dołączył do znanej nam rodziny broni przeciwpancernej w FH2. Jest to jednak wyjątkowy członek tejże rodziny. W przeciwieństwie do Amerykanów i Niemców, Brytyjczycy zdecydowali że ich broń będzie wystrzeliwać pociski za pomocą... sprężyny!


Ostatnią z zaprezentowanych broni jest Bangalore Torpedo. Ten ładunek wzdłużny przeznaczony do niszczenia zasiek i min z pewnością będzie niezastąpiony przy forsowaniu umocnionych plaż Normandii.

Więcej informacji: Spring HEAT
Wątek na naszym forum: Update
[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14      »      [31]