Aktualności

Mody Battlefield: 2
00:38 12-09-2008
Mody Battlefield: 2

Wywiad z jednym z twórców FH 2: Jamesem O'Donnellem, przeprowadzony przez zespół Noesis Interactive dla serwisu ModDB. Odsłaniający kulisy jego pracy nad modem. Zapraszam do obejrzenia.Lato powoli odchodzi w niepamięć, natomiast coraz większymi krokami nadchodzi FH 2.15. W dzisiejszej aktualizacji zaprezentowano, zapowiedziany w wywiadzie dla ModDB nowy zestaw komend głosowych w miejsce róży komend znanej z BF2. Co więcej nowym rozkazom towarzyszyć będą nagrania znane nam z FH 0.7!


To nie koniec retrospekcji w tym tygodniu. Jeśli chodzi o prace nad wersją FH 2.2 zaprezentowano Opla Coupé znanego nam również z FH 0.7. Który to nieraz przysporzył wiele problemów obrońcom Arnhem:


Więcej informacji: Voices from the Past

Wątek na naszym forum: Update
Mody Battlefield: 2
13:27 06-09-2008
Mody Battlefield: 2


W nadchodzącą niedzielę, developerzy Project Reality zostaną przepytani na antenie Mod DB's Modcast Live! Transmisja odbędzie się w niedzielę siódmego września o godzinie 21:00 polskiego czasu. Widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o samym modzie, jego developerach i planach na przyszłość. Aby oglądnąć ten program należy kliknąć w obrazek poniżej.Nastał ten dzień! Project Reality w wersji 0.8 ujrzał światło dzienne i jest już gotowy do ściągnięcia z fileplanet.com!

Do pobrania są jak zwykle dwa pliki: rdzeń oraz mapy. Project Reality v0.8 powinniśmy instalować na czystą kopię gry (należy zatem odinstalować poprzednie wersje modyfikacji).

Project Reality v0.8 Mod Core (@ fileplanet.com)

Project Reality v0.8 Level Pack (@ fileplanet.com)

Lista dostępnych mirrorów
Twórcy znanej modyfikacji do Battlefield2 - Project Reality zaskoczyli nas pewną informacją. Do informacji publicznej została bowiem podana data premiery najnowszej wersji moda - Project Reality v0.8. Odbędzie się ona już w ten piątek, 29 VIII 2008. W piątek modyfikacja będzie możliwa do pobrania jedynie za pośrednictwem portalu fileplanet.com, od soboty zaś PR v0.8 z pewnością obiegnie cały Internet.

W rozwinięciu newsa:
- teaser przedstawiający "nowości" w PR v0.8
- przegląd nowych map
- instrukcja do gry

Wygląda na to że twórcy FH2 sprawili miłą niespodziankę na szóste urodziny naszego serwisu. Mam bowiem przyjemność donieść, że w najnowszej aktualizacji z postępu prac nad modem zaprezentowano ukończone modele włoskich żołnierzy:
Biorąc pod uwagę że modele postaci to jeden z najtrudniejszych i najbardziej pracochłonnych elementów modyfikacji, myślę że prace nad wersją 2.15 są bliskie ukończenia.

Nie zabrakło oczywiście wieści z frontu zachodniego. Poprzecinana siatką żywopłotów Normandia będzie rajem dla piechoty, a do jej arsenału w dołączył właśnie, pamiętający ostatnie dni pierwszej wojny światowej BAR M1918A2 oraz brytyjski Sten Mk II:


Więcej informacji: An Italian walks into a BAR...

Wątek na naszym forum: Update

W najnowszej aktualizacji z postępu prac nad FH2, zespół zaprezentował kotwiczkę z liną (Grappling Hook):Która została zapowiedziana w wywiadzie dla ModDB i znajdzie się na mapie "Siege of Giarabub". Wywiad w całości przetłumaczony dla polskich czytelników znajdziecie na naszych stronach: Wywiad z zespołem Forgotten Hope 2 dla ModDB

Myślę jednak że większość osób bardziej zainteresuje postęp prac nad normandzkim teatrem działań. Tym bardziej że zaprezentowano chyba najsłynniejszy aliancki karabin tego okresu: M1 Garand, oraz raczej ciekawostkę, jednakże bardzo lubianą przez graczy FH dla Battlefield 1942 - strzelbę Winchester Model 12:Na zakończenie garść zdjęć zaprezentowanego kilka tygodni temu Focke Wulfa, oraz Storcha 156 w nowym malowaniu na jednej z tworzonych normandzkich map:
Więcej informacji: War Winning Weapons

Wątek na naszym forum: Update

Wywiad z zespołem Forgotten Hope 2 przeprowadzony przez ekipe ModDB. Rzucający nieco światła na rozwój modyfikacji, oraz uchylający nieco rąbka tajemnicy co możemy się spodziewać zobaczyć w najnowszej wersji 2.15. Specjalnie dla czytelników serwisu bf.pl przetłumaczony na język polski. Zapraszam do lektury.


Docierają do nas nowe informacje od autorów moda BFPirates. Dotychczas kiedy kończyła nam się amunicja zdani byliśmy na kolegów z drużyny grających odpowiednią klasą gracza, a gdy potrzebowaliśmy apteczek na felczera. Modderzy BFP wprowadzają zmiany, które pozwolą nam być mniej zależnymi podczas rozgrywki. Pomysły na wybuchowe beczki z prochem, z których będziemy mogli pobierać amunicję oraz beczki z grogiem, który w chwilę postawi nas na nogi, zostały zaczerpnięte z pierwszej odsłony serii - Battlefield 1942. Zrealizowany został także inny, trzeci pomysł, który może zadziwić. Mowa o "nadziewanych" prochem papugach, które staną się niezastąpioną bronią w starciu z siłami powietrznymi wroga. Ptak będzie sam podążać za samolotem przeciwnika, lecz ten nie jest bez szans - może bowiem wystrzelić "flary" - ładunki ziarna, które mogą się stać ciekawszym kąskiem dla kolorowej ptaszyny niż stara maszyna latająca...

Zobaczcie sami:Jak informowaliśmy was parę dni temu już wkrótce można się spodziewać nowej wersji najbardziej realistycznego moda do gry Battlefield 2. W tym newsie macie okazję przyjrzeć się paru 'nowinkom' zaprezentowanych przez jego twórców.
Mody Battlefield: 2
23:12 09-08-2008
Mody Battlefield: 2


Mod znany wcześniej jako Global Conflict będzie umieszczony w Iraku. Ma on być pół-realistyczny co zapewne oznacza, że twórcy nie będą ingerowali w fizykę i mechanizm gry. Głównymi frakcjami będą: US Army, US Marines, Brytyjczycy. Ich przeciwnikami będą wojska irackie oraz buntownicy wierni Saddamowi. Mapy na jakich mają się ścierać to: Oilfields of Kirkuk, Baghdad, al-Basrah. Potwierdzone nowe pojazdy to A-10 Thunderbolt II "Warthog", M3A3 Bradley. Pojawią się też takie bronie jak Colt M1911A1 oraz RPG-7V. W modzie będzie można pograć z botami. W rozwinięciu kilka screenów.


Jest rok 1992. Do zjednoczenia Niemiec nie doszło. Od 1989 nasilają się napięcia nadgraniczne aby na początku roku 1991 doprowadzić do poważniejszego incydentu jakim było ostrzelanie żołnierzy Bundeswehr'y przez żołnierzy Nationale Volksarmee a mówiąc po ludzku kolegów z Zachodu przez kolegów z wschodu. Incydent ten spowodował postawienie obu armii w stan najwyższej gotowości bojowej. Czy rok 1992 będzie rokiem rozpoczęcia III Wojny Światowej?

Takie oto pytanie postawili sobie twórcy tego otóż moda. Jak na razie zabrali się jedynie za zmianę skinów żołnierzy i sprzętu ale obiecują, że na tym nie poprzestaną.
W rozwinięciu zdjęcia oraz filmik.
[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [31]