Aktualności

Blog MTV Multiplayer przeprowadził wywiad ze starszym producentem gry Battlefield: Bad company 2, Patrickiem Bachem.

Wyjaśnił on, jak będzie wyglądać system ściągania różnych bezpłatnych dodatków do gry, za pośrednictwem sieci i serwisu EA. Więcej w roziwnięciu newsa.

Dziś została udostępniona kolejna wersja klienta bety do gry Battlefield: Bad Company 2.

 

Aby zaktualizować swoją grę do najnowszej wersji, należy uruchomić plik BFBC2BetaUpdater.exe, który znajduje się w folderze, w którym zainstalowaliśmy program.

 

Zmiany są związane wyłącznie z usuwaniem problemów i optymalizacją gry, a nie z mechaniką rozgrywki.

 

Oto lista zmian:

  • Zlikwidowano problem, który powodował spadek ilości klatek na sekundę, gdy procesor CPU w komputerze znacząco przewyższał wydajnościowo kartę graficzną
  • Zaimplementowano rozmaite poprawki mające przynieść wzrost FPSów, zwłaszcza na PeCetach z 2-rdzeniowymi procesorami
  • Poprawiono wygląd budynków, na których była widoczna szadź po uszkodzeniu dachu
  • Ulepszono tzw. hit-boxy
  • Poprawiono zachowanie ładunków C4 po zamontowaniu ich na pojazdach
  • Naprawiono problemy z wyłączaniem się gry, także w trakcie przełączania się na pulpit w trakcie grania, kiedy program działa pod DirectX 9
  • Zlikwidowano problem z psuciem się gry w momencie gdy przebywało się w wybuchającym pojeździe.

To już najprawdopodobniej ostatni update do bety, która kończy się za tydzień. Miejmy nadzieję, że wsparcie udzielone przez beta-testerów zaowocuje stosunkowo sprawną wersją 1.0 .

Ponieważ jednak ta wersja już się tłoczy i jest już wysyłana, to pozostaje tylko liczyć na porządną i niewiele ważącą pierwszą łatkę do gry.

Nie masz jeszcze klucza do bety BC2 na PC? Napisz nam, dlaczego miałbyś go właśnie Ty dostać, na adres konkurs@battlefield.pl i zdobądź jeden z 23 kluczy. Czekamy na zgłoszenia do godz. 22:05 dnia 16 lutego 2010 roku. Po tej godzinie, zostaną rozlosowane osoby, którym klucz zostanie wysłany na maila. Śpiesz się, do końca bety pozostało już tylko 10 dni!

 

[Aktualizacja #1] Gratulujemy... 24 zwyciężcom! Sprawdźcie swoje maile!

 

P.S. Konkurs dotyczy tylko tych osób, które nie wygrały w naszych ostatnich konkursach klucza do bety. Battlefield.pl zastrzega sobie prawo do unieważnienia zgłoszenia konkursowego ze względu na próbę wysyłania maili z różnych kont mailowych przez jedną i tą samą osobę bądź bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Tym razem, dosyć krótko i na temat. Wszystko wskazuje na to, że serwer danych z kontami EA jest już online, co oznacza, że można już kontynuować granie w betę Bad Company 2. Parę minut temu, Bazajaytee na forum EA UK postanowił przeprosić wszystkich graczy za niedogodności związane z brakiem połączenia do serwera kont oraz zapowiedział, że łatka do klienta bety, która nie została dzisiaj przetestowana, powinna zostać udostępniona przez automatyczną aktualizację do gry w dniu jutrzejszym. Co przyniesie nam patch? Ja osobiście czekam na lekki "boost" fpsów...

Hyper TV właśnie umieścił na swojej stronie (dzięki za link sw3ar) obszerny materiał, związany z polską lokalizacją Battlefielda: Bad Company 2. Oprócz znanych nam 2 filmików z udziałem Mirosława Baki oraz jednego z Cezarym Pazurą, pokazane zostają... a zresztą, sprawdźcie sami!

Jako, że we wcześniejszym konkursie nie rozdaliśmy wszystkich kluczy, postanowiliśmy przygotować dla Was prawdopodobnie ostatni już konkurs w którym możecie zdobyć klucz umożliwiający dostęp do bety Bad Company 2 na PC. Co zrobić, aby zdobyć jeden z 50 kluczy? Wystarczy kliknąć "Dalsza część..."!

 

[Aktualizacja #1] Sprawdź, czy wygrałeś klucz w rozwinięciu newsa.

Można powiedzieć, że to już kolejny "odcinek z serii" Garść informacji związanych z Bad Company 2. O czym piszemy tym razem? Informujemy Was m.in. o częściowym rozwianiu wątpliwości z wersją polską gry, wewnętrznym sklepie, narzędziach usprawniających obsługę serwera i pierwszym turnieju. Czytaj dalej!

Na wstępie muszę powiedzieć, że jestem bardzo, ale to bardzo zaskoczony tym, iż do tego wycieku doszło. Niestety czasami tak bywa, że pewne informacje pojawiają się wcześniej niż powinno się ich spodziewać. Tak było i tym razem, gdyż jeden z czytelników Polygamii podesłał redakcji link do filmu ujawniającego kolejnego aktora, który użycza swój głos w polskiej wersji Battlefielda: Bad Company 2. Kto nim jest? Zapraszamy do dalszej części newsa!

Machina promocyjna Battlefielda: Bad Company 2 ruszyła już na dobre, o czym świadczy kolejny filmik z udziałem Mirosława Baki. W drugiej części filmiku, aktor po raz kolejny opowiada o pracy nad "użyczeniem" swojego głosu Haggardowi. Zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs w którym do zdobycia będziecie mieli kolejne klucze do bety Bad Company 2! Na wstępie zaznaczamy, że udział w nim mogą brać tylko konta zarejestrowane do godziny 11:59 8 lutego 2010 włącznie. Zgłoszenia z kont zarejestrowanych po tej godzinie jak nie będą przyjmowane. To samo dotyczy również osób, które już wygrały klucz w naszych wcześniejszych konkursach. A żeby nie przeciągać, po więcej szczegółów zapraszamy do rozwinięcia newsa!

No dobra, wiemy już, że Mirosław Baka będzie podkładał głos Haggardowi w trybie Single Player, a ogólne rzecz biorąc, EA ma zamiar w pełni zlokalizować grę w języku polskim. Co może nas jeszcze zaskoczyć w trybie dla pojedynczego gracza? Np. to, że oprócz działań w Ameryce Południowe, "Złe Towarzystwo" odwiedzi również Japonię podczas II Wojny Światowej...

 

Wszyscy Twoi znajomi mają klucz i grają już od prawie 2 tygodni w betę Bad Company 2 na PC? Chciałbyś do nich dołączyć, ale nie brałeś udziału w żadnym konkursie i nie złożyłeś zamówienia na preorder? Dobrze trafiłeś. Postanowiliśmy przygotować dla Was listę serwisów, w których możecie jeszcze zdobyć klucze do bety. Przy okazji zapowiadamy, w poniedziałek 8 lutego, o godz. 12:00 na naszej stronie rusza kolejny konkurs, w którym to spóźnialscy będą mogli zdobyć jeden z 30 kluczy!

[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [16]