Aktualności

Przed Wami, krótka a zarazem treściwa wiadomość. Patch w wersji R8 pojawi się już w środę 30 czerwca! Przy okazji wydania nowego patcha dla wersji client, zostanie także wydany patch dla serwerów. Serwery będą poddane procesowi patchowania od 7.00 do 11.00 rano czasu Polskiego. Równolegle pojawi się patch da graczy. Jego wielkość to około 900MB, a lista zmian znajduje się tu .

Dziękuje Hiszpanowi za informację o dacie wydania patcha.

Właśnie teraz wystartowały zapisy do kolejnej kampanii w ramach Ligi Battlefield: Bad Company 2, o nazwie ZASADZKA . Zapisy potrwają do momentu uzbierania maksymalnie 32 drużyn, nie dłużej jednak niż do 3 lipca. W przypadku mniejszego zainteresowania, sędziowe zastrzegają sobie jednak prawo do zmian w zasadach rozgrywania danej kampanii.

Premiera pierwszego kooperacyjnego DLC do Bad Company 2 wreszcie nadeszła, a zatem DICE udostępniło okolicznościowy filmik prezentujący zawarte w dodatku atrakcje. Europejczycy zaczną zmagania od jutra.

Onslaught na Xbox Live możecie nabyć już za 800 MSP. Posiadacze PS3 będą musieli wysupłać z swojej kieszeni 8.99 euro.


 

 

Z ciekawostek należy wspomnieć, że wydanie trybu Onslaught dla wersji PC jest rozważane.

W komentarzach dajcie znać czy warto.

Dla ostatnio zapowiedzianego, pierwszego płatnego dodatku do Bad Company 2, zawierający nowy tryb Onslaught, EA i DICE ustaliło datę wydania. Już 22 czerwca gracze konsoli Xbox 360 a następnie 23 czerwca gracze konsoli PlayStation 3, będą mogli zakupić dodatek za odpowiednio 800 punktów MS bądź 8.99€. Co oprócz nowego trybu DICE ma nam do zaoferowania?

Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich wydarzeń, które to miały i mają miejsce w Lidze Battlefield: Bad Company 2 powered by Cybersport. Kilka dni temu została wyłoniona druga drużyna, która zagwarantowała sobie miejsce w Wielkim Finale Ligi BFBC2, a od dzisiaj prowadzonę są rozgrywki w ramach trzeciej kampanii o nazwie SPRAWA HONORU.

Przedwczoraj, z rosyjskiej stronie o grze Battlefield wyciekły informacje na temat nowego patcha do Bad Company 2 dla PC. Co będzie zawierał patch? O tym w dalszej części newsa.

 

Hexus Gaming przeprowadziło wywiad z Bjorn Johnsson jednym z producentów DICE zajmujących się nowym DLC dla Battlefield: Bad Company 2. Onslaught będzie płatnym dodatkiem dla wszystkich posiadaczy PS3 i Xbox 360. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość pograć w cztero osobowej grupce znajomych i zmierzyć się z komputerowym AI na czterech różnych poziomach trudności. Nasze wyniki będą publikowane na globalnych tablicach wyników. Więcej dowiecie się z filmiku który jest w rozwinięciu newsa.

Jak podaje oficjalny blog serii Battlefield, Bad Company 2 sprzedało się łącznie w ponad 5 milionach kopii. Można powiedzieć, że "przy okazji" opublikowania tych danych DICE postanowiło zapowiedzieć nowy tryb gry o nazwie Onslaught. Niestety, pod pewnym względem "kotlet", będzie płatny i na razie dostępny tylko na konsolach...

 

Prawdopodobnie w poniedziałek 10.05, choć dzień jutrzejszy, czyli niedziela również wchodzi w rachubę, Już dzisiaj, o godz. 21:00 poznamy pierwszą z sześciu drużyn, która zapewniła sobie udział w Wielkim Finale Ligi BFBC2 powered by Cybersport. Wszystko to za sprawą finału pierwszej kampanii Ligi BFBC2 o nazwie Wiosna 2010, w którym to naprzeciwko siebie staną dwie drużyny: niepokonany dotąd  1stCav Esport Club 13 Reg. Alpha i zwycięzca drabinki przegranych MaxFloPlaY SR1.

Kolejne zmiany i poprawki nadchodzą dla wersji PCtowej Battlefield: Bad Company 2 - informuje na forum EA UK Bazajaytee z DICE. Patch w wersji R8 dla klienta gry oraz R12 dla serwera gry zbliża się wielkimi krokami, a co ze sobą przyniesie? O tym dowiecie się wew. newsa.

 

Szybko zleciały dwa miesiące pracy serwerów Battlefield Bad Company 2 spod znaku eGame LanPartyProject & Battlefield.pl .

Od 2 marca 2010 (start serwera #1) pracują dla was trzy nasze serwery .

* #1 - flagowy serwer 32 slotowy w trybie rush i CQ,

* #2 - 16 slotowy HardCore w trybie CQ i rush

* #3 - 8 slotowy dla fanów squadrush'a

Teraz nadszedł czas na podsumowania, podziękowania i jak zawsze na zmiany.

Co nowego ?? czytaj poniżej.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [16]