Aktualności


Po pierwszej dawce informacji, czas na kolejną. DICE oraz EA zapowiedziało w dniu dzisiejszym wydanie Limitowanej Edycji gry Battlefield Bad Company 2. Edycja ta będzie zawierała dodatkowe 4 ulepszenia dla pojazdów oraz 2 bronie pochodzące z Battlefielda 1943: Pacific.

To, jak dodatki te będą funkcjonowały, możecie zobaczeć w filmiku poniżej:Więcej szczegółów dotyczących Limitowanej Edycji BC2 znajdziecie w dalszej części newsa!

W przeciągu ostatnich dni pojawia się mnóstwo informacji dotyczących BC2, a jak wspominają deweloperzy na swoich profilach na Twitterze, kolejne zostaną opublikowane w nadchodzącym miesiącu.

W dniu dzisiejszym, na oficjalnym blogu serii Battlefield został opublikowany wygląd pudełka dla wersji na konsole PS3 oraz XBOX360 oraz komputery PC. Przypominamy, że gra pojawi się na półkach sklepowych już 2 marca w USA a 5 marca w Eropie w nadchodzącym 2010 roku.Po kolejne informacje zapraszamy do rozwinięcia newsa!


W dniu dzisiejszym, EA uruchomiło oficjalną stronę dotyczącą Battlefielda: Bad Company 2. To, jak nowa strona się prezentuje, możecie zobaczyć poniżej:Jedną z nowości na stronie, jest tajemnicza informacja o wyzwaniu dla społczeności serii Battlefield, w którym gracze będą mogli przesyłać swoje propozycje dotyczące nowych "zdobyczy" do odblokowania w grze. Być może, część pomysłów fanów BC2 zostanie wykorzystana, jednak na więcej informacji o całym tym przedsięwzięciu musimy jeszcze poczekać.


Od wczoraj trwa fala krytyki w kierunku IW, które potwierdziło brak wsparcia dla serwerów dedykowanych w Modern Warfare 2. Przyszli gracze BC2 zaniepokojeni decyzją "konkurencji", postanowili zapytać o to, czy ta sama sytuacja nie spotka czasami drugiej części Bad Company.

Panowie z DICE świetnie wykorzystali ten moment i oprócz zabawnej wypowiedzi jednego z twórców gry:postanowili oficjalnie odpowiedzieć na pytania graczy za pomocą Twittera:W rozwinięciu newsa znajdziecie także zaległy gamplay z BC2, który umknął naszej uwadze.


Oficjalnie Tokyo Game Show 2009 właśnie się zaczęło, a co za tym idzie, pojawiły się kolejne materiały z Battlefielda: Bad Company 2. Poniżej prezentujemy Wam świeżutki filmik przedstawiający nową mapę o nazwie Atacama Desert, a oprócz tego, w rozwinięciu newsa, znajdziecie nowe 4 screenshoty.

 


Poraz kolejny, Alan "Demize99" Kertz, jeden z twórców Battlefield: Bad Company 2, ujawnia kolejne informacje dotyczące gry na oficjalnym blogu EA doyczącym serii Battlefield. Tym razem, artykuł dotyczy jednego z innowacyjnych pomysłów, w porównaniu do poprzednich części, czyli możliwości personalizacji pojazdów.


Więcej na ten temat, znajdzecie w rozwinięciu newsa.

Nowym informacjom z PAX 2009 nie ma końca! Tym razem, materiały dotyczą kolejnej nadchodzącej gry z serii Battlefield, czyli Bad Company 2. Na początek możecie zobaczyć kolejny gameplay z mapy Port Valdez, którą na pewno widzieliście już wśród materiałów z tegorocznego E3.

 


To jednak nie wszystko. Z kolejnymi informacjami możecie zapoznać się zaglądając do dalszej części newsa!
[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16