Aktualności

 

 

Z powodu problemów technicznych, konkurs został przesunięty na dzień 28 stycznia. Miejcie oczy szeroko otwarte - informacja o konkursie może pojawić się w każdej chwili, w formie nowego newsa!

 


Niecałe 2 dni dzielą nas od rozpoczęcia zapowiedzianych przez DICE, zamkniętych beta testów Bad Company 2 na PC. Właśnie tuż przed ich startem pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące tego, jak upragniony przez graczy dzień 28 stycznia, będzie wyglądał. Przypominamy, że w tym momencie, dostęp do bety można zapewnić sobie, zamawiając preorder gry w jednym ze sklepów wymienionych tutaj. Zapraszamy do rozwinięcia newsa!

[Aktualizacja #2] Dodano zdjęcia z menu bety Bad Company 2 opublikowane na portalu Planet Battlefield. Dodano nowe informacje o becie.

Dosłownie kilkanaście minut temu, GameTrailers opublikował ponad minutowy trailer z kampanii dla pojedynczego gracza z Bad Company 2, o którym pisaliśmy tutaj. 81 odcinek GTTV (który jako pierwszy pokazało Spike TV), z trailerem, fragmentem rozgrywki i wywiadem z twórcami powinien być wkrótce dostępny pod tym linkiem. Zapraszamy do oglądania!

[Aktualizacja #2] Dodano wcześniej wspomiany kolejny odcinek GTTV. Dodano 7 minutowy gameplay przestawiający tryb SP

Jak sami widzicie, tytuł tego newsa nie napawa optymizmem. EA / DICE po raz kolejny zaskakuje nas nowymi informacjami bezpośrednio związanymi z PCtową wersją Battlefield: Bad Company 2, które w moim odczuciu mogą okazać się tak samo "korzystne" jak decyzje dotyczące trybu multiplayer podjęte przez IW / Activision w przypadku MW2. O co chodzi tym razem?

Na pewno zastanawiacie się, gdzie będzie można zdobyć klucz do bety Bad Company 2. W tym na razie krótkim newsie będe starał się aktualizować sklepy w Polsce, które do preordera BC2 "dorzucą" odpowiednie zaproszenie do zamkniętych testów na PC. Zapraszam do rozwinięcia newsa!

P.S. Mamy nadzieję, że zarówno tak jak przy becie na PS3, tak również dla tej PCtowej będziemy mieli klucze, które będziecie mogli u nas zdobyć bez zamówienia wstępnego.

[Aktualizacja #5]

#1 Dodano kolejny sklep. #2 EA Store został chwilowo "zawieszony" na tej liście, do czasu potwierdzenia informacji iż zamawiając w EA Store (PL) otrzyma się klucz do bety. #3 Dodałem odpowiedź, którą otrzymałem od Pomocy Technicznej EA. #4 Na EA Store (PL) pojawiła się informacja o dostępie do bety przy zamówieniu gry - czyli wszystko wraca do normy! 5# Zaktualizowano listę sklepów.

 

W najbliższy piątek o godzinie 21:34 06:34 naszego czasu w amerykańskiej stacji telewizyjnej Spike TV zostanie nadany nowy odcinek "Gametrailers TV", w którym po raz pierwszy będziemy mogli zapoznać się z trybem singleplayer dla gry Battlefield: Bad Company 2.

W mającym trwać ponad 10 minut video zobaczymy z powrotem Kompanię B, urywki z grania w trybie dla pojedynczego gracza i jedną z tzw. "cut-scenek". Podczas audycji jej gospodarz Geoff Keighley przeprowadzi wywiad z twórcami gry, Karlem Magnus Troedssonem i Patrickiem Bachem.

Nie sądzę by wiele czytających to osób miało dostęp do tej stacji, na szczęście po około godzinie od nadania programu jej nagranie powinno się znaleźć na Gametrailers.com, a także mniej oficjalną drogą na serwisach takich jak YouTube. Kiedy to się stanie to na pewno nie omieszkamy o tym poinformować, dając odpowiedni link :) Póki co pozostaje nam tylko czekać.

Do obejrzenia jest już trailer, który zapowiada ujawnienie kampanii dla Bad Company 2.

Nasze przypuszczenia (o których pisaliśmy tu i tu) można uznać za jak najbardziej prawdziwe. Tryb Squad Rush jest ostatnim i czwartym, do dnia dzisiejszego niepotwierdzonym trybem. Jego obecność w Bad Company 2 potwierdził GameStop publikując filmik, w którym właśnie ten tryb został ujawniony.

Zainteresowanie grą Battlefield: Bad Company 2 wzrasta, o czym świadczy Wasza dyskusja w komentarzach na temat chociażby zbliżających się beta testów na PC. W związku z tym, DICE ujawnia kolejne informacje które na pewno zainteresują wszystkich oczekujących na grę. W rozwinięciu newsa piszemy m. in. o konsoli w grze, obsłudze dźwięku przez silnik Frostbite i... a zresztą sami zobaczcie!

Gordon Van Dyke z DICE, dosłownie parę minut temu, oficjalnie potwierdził beta testy gry Battlefield: Bad Company 2 na PCty! O to jakie informacje zostały opublikowana na blogu serii Battlefield:

Informacje o becie BC2:

 

Data rozpoczęcia: 28 styczeń
Data zakończenia: 25 luty
Mapa: Port Valdez
Tryb rozgrywki: Rush
Jak zdobyć dostęp: zarezerwuj grę przed premierą u jednego z partnerów, na razie jest ich tylko dwóch potwierdzonych - GameStop i EA Store; wkrótce pojawi się więcej informacji o dodatkowych miejsach, w których będziecie mogli zdobyć klucze
Jak pobrać betę: na tej stronie w dniu jej otwarcia pojawi się więcej informacji

Inne informacje dot. bety:

ochronę przed cheaterami zapewni PB; brak możliwości tworzenia modyfikacji; brak plików potrzebnych do uruchomienia serwera dedykowanego (serwery dla bety będą dostępne tylko od partnerów współpracujących z EA); EA / DICE pracuje nad uruchomieniem otwartych beta testów przez platformę Steam

 

Zadowoleni? Bo ja jak najbardziej tak. Tymbardziej, że jak pokazuje to zdjęcie, gra będzie wykorzystywała również (opcjonalnie) technologię NVIDIA 3D Vision, która na pewno dostarczy nam wielu niezapomnianych wrażeń oraz pozwoli inaczej spojrzeć na nowe pola walki!

[Aktualizacja #1]

Kolejne informacje w rozwinięciu newsa.

[Aktualizacja #2]

Listę zmian, które nastąpiły od czasu bety BC2 na PS3 możecie zobaczyć tutaj.

[Aktualizacja #3]

Jak wskazuje ten wpis na Twitterze, beta nie będzie ograniczona tylko do poszczególnych regionów (serwery będą znajdować się w wielu miejsach na świecie).

Po ostatniej plotce pochodzącej ze sklepu GameStop o dostępie do bety przy zamówieniu przedpremierowym Bad Company 2 na PC, czas na kolejną - tym razem od Game.co.uk.

Jak sami możecie zobaczyć na powyższym obrazku, Game przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy konsol. Wystarczy, że zamówisz wersję przedpremierową na swoją konsolę (X360 bądź PS3), a zdobędziesz dostęp do dema na równe 7 dni, licząc od 28 stycznia. Oczywiście EA / DICE nie potwierdziło daty dema, także jak zwykle trudno powiedzieć czy informacja ta jest prawdziwa.

Byłbym zapomniał. Oferta obowiązuje tylko na terenie UK, ale gdybyś chciał zamówić tutaj grę, to możesz to zrobić klikając w to miejsce.

Co tu dużo mówić. Poniżej możecie zobaczyć kolejną, bo już 3 część filmików z BC2 pt. Battlefield Moments. Po raz kolejny deweloperzy pokazują nam mapę Panama Canal, na której to rozgrywka toczy się w trybie Conquest. Zobaczcie sami!

 

Gamestop.com , serwis zajmujący się sprzedażą gier i akcesoriów do konsol i "blaszaków", zamieścił niepozorną informację dot. terminu rozpoczęcia i zakończenia bety Bad Company 2 na PCty. Wynika z niej że beta będzie trwać od 28 stycznia do 25 lutego 2010:

Data ta jest niepotwierdzona przez EA / Dice i niewiadomo skąd serwis wziął ten termin, jednak w wypadku bety na PS3 portal również trafnie "przewidział" czas jej trwania więc należy traktować te informacje poważnie.

Aby otrzymać klucz od GameStop należy wcześniej zamówić pre-order gry.

Link do strony, na której jest m.in. termin bety znajduje się tutaj.

[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [16]