Aktualności

Tak, w tytule newsa nie popełniliśmy błędu. Przeszukując pliki lokalizacyjne Battlefield: Bad Company 2 można natrafić na wiele ciekawych informacji. Pomiędzy wymogami do zdobycia konkretnego odznaczenia a opisami trybów rozgrywki znaleźliśmy opisy i nazwy 10 map, na których przyjdzie nam zagrać w trybie wieloosobowym.

 

[Aktualizacja #1] Wchodząc na podstronę "Mapy" możecie zobaczyć zdjęcie danej lokalizacji, które pochodzą z plików gry rozkodowanych przez użytkownika Remdul z bfeditor.org.

Przed chwilę na swojej poczcie znalazłem link do bardzo zaskakującego filmiku dot. Bad Company 2. Zresztą, zobaczcie sami.

W dniu dzisiejszym, EA w swoim oficjalnym komunikacie prasowym ostatecznie potwierdziło datę pojawienia się dema Bad Company 2 na konsolę PlayStation 3. Gracze będą mogli pobrać demo od dnia jutrzejszego, tj. 4 lutego za pośrednictwem PlayStation Network. Po upływnie 3 tygodni, a dokładniej dnia 25 lutego, zgodnie z treścią owego komunikatu, dostęp do dema zostanie zablokowany, a nam pozostanie już tylko oczekiwanie do 4 marca na premierę pełnej wersji.

 

[Aktualizacja #1] Demo ważące 1416MB, zawierające mapę Port Valdez, na której można zagrać max. w 24 osób w trybie Rush, jest już dostępne dla Europy!

 

Myślę, że posiadacze PS3 nie powinni z tego powodu narzekać, gdyż i tak wcześniej od innych mieli okazję zagrać w BC2, a dokładnie w wersję beta gry.

General Battlefield: Bad Company 2
20:38 02-02-2010
General Battlefield: Bad Company 2

Wszystkich, którzy chca zagrac w BC2 - Beta w miłym , krajowym towarzystwie, a jak bonus lubią mieć niskie pingi zapraszamy na polskie serwery  G4G

  • G4G.pl hosted by GamesNet.pl [1]
  • G4G.pl hosted by GamesNet.pl [2]
  • G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3]

Podobnie jak nasz serwer BF2 , tak i te serwery, hostowane przez Gamesnet zapewnią stabilną grę. Informacje , problemy, skargi prosze kierowac na forum serwera .

Dużo fragów i miłej zabawy.

Aktualnie jest to ostatnia szansa na zdobycie klucza umożliwiającego udział w becie Bad Company 2 na PC. Udział w tym konkursie mogą brać tylko osoby, zarejestrowane na naszym portalu do godz. 16:00 dnia 2 lutego 2010 roku. Komentarze z kont po tej godzinie oraz od osób, które wygrały klucz w naszych wcześniejszych konkursach nie będą branę pod uwagę.

 

A co należy zrobić? Wystarczy że wpiszesz się w komentarzu do tego newsa do godz. 20:00. Po tej godzinie nastąpi losowanie w którym wybierzemy 4 zwycięzców, którzy otrzymają klucze poprzez PW na forum.

 

[Aktualizacja#2] Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia, gdyż kolejnych już nie przyjmujemy. Wkrótce wyniki! Wyniki w rozwinięciu newsa

 

P.S. Mamy nadzieję, że wkrótce dostaniemy kolejną dostawę kluczy, które będziemy mogli Wam rozdać!

Parę dni temu, oxm.co.uk podał informację dotyczącą darmowego DLC do Battlefielda: Bad Company 2. W wywiadzie, jeden z deweloperów, Karl-Magnus Troedsson, ujawnił, iż EA DICE ma zamiar udostępnić darmowe DLC w dniu premiery gry, które ma być pewnego rodzaju "nagrodą" dla tych, którzy kupi grę w sklepie a nie z tzw. drugiej ręki. Eurogamer w dniu dzisiejszym, na temat tego dodatku, rzucił nieco więcej światła...


Własnie rozpoczął się już 4 dzień bety, a gracze już wzięli się za jej lekkie modyfikowanie. M. in. odkryto, że beta oprócz jęz. angielskiego obsługuje inne, w tym język polski. W poszukiwaniu fpsów, których trochę mi brakuje, zacząłem przeglądanie plików .FBRB w których DICE spakowało większość grafik, dźwięków itp. Przy okazji odnalazłem pliki lokalizacyjne w naszym ojczystym języku, jednak nie wiedziałem jak je uruchomić.

Dla narzekaczy przy poprzednim konkursie, przygotwaliśmy kolejny konkurs. Tym razem, pierwsze 5 osób które poda prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu do tego newsa, otrzyma klucz umożliwiający dostęp do bety Bad Company 2 na PC. Udział w konkursie mogą brać tylko osoby, z kontem założonym na naszym forum przed godz. 21:00 dnia 30 stycznia 2010 roku. Dodatkowo, jeżeli nasza szklana kula przewidzi, że osoba które się zgłosiła posiada już klucz do bety (np. zdobyła go gdzie indziej bądź brała już udział w poprzednim konkursie), to klucz przejdzie na kolejną osobę, która podałą poprawną odpowiedź. No to zaczynamy!

Konkurs został zakończony

Przed Wami, linki skąd możecie pobrać betę Bad Company 2:

Fileplanet

Fileplay

battle.no

Torrent

oraz wiele innych

Natomiast hasło do wersji spakowanej to: ichwillkeinekackbetaichwilldasfinalegamehaben

 

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że wersję beta Battlefield Bad Company 2 będzie można ściągnąć dopiero od godziny 17:00(GMT) czyli 18:00 w Polsce.

 

[Aktualizacja #1] W sieci torrent można pobrać wersję beta. Została ona udostępniona przez Rosyjski oddział EA.

[Aktualizacja #2] Torrent zostanie włączony w pełni dopiero o godzinie 18:00

 

BETA BC2

[Aktualizacja #3] Jak informują koledzy z BF-Games.net na portalu Hardwaredelux pojawił się post z linkami do plików znajdujących sie na serwisie rapidshare, w których to najprawdopodobniej jest instalator bety. Pliki są zabezpieczone hasłem, które zostanie ujawnione o godzinie 18:00.

[Aktualizacja #4] Kolejne miejsce skąd bedzie można pobrać bete BC2 to Fileplanet, Fileplay oraz battle.no

[Aktualizacja #5] Istnieje możliwość pobrania wersji beta BC2 już teraz. Gdzie jest haczyk? Otóż należy posiadać konto premium na Fileplanet.

Jak większość z Was się domyśliła, postanowiliśmy zorganizować konkurs pt. "Domowy żołnierz" w którym to każdy z Was może stać się posiadaczem klucza do bety Battefield: Bad Company 2 na PC. Wystarczy posiadać urządzenie, którym będziecie w stanie zrobić dosyć wyraznie zdjęcie, konto na forum.battlefield.pl, parę przedmiotów, które na pewno znajdziecie w swoim domu no i oczywiście... trochę szczęścia. Zapraszamy do rozwinięcia newsa!

Pamiętaj, masz czas do godz. 20:30!

 

Przed Wami, 5 minutowy filmik z bety PC. Wydaje się, że optymalizacja gry stoi na dość wysokim poziomie, biorąc pod uwagę sprzęt posiadany przez gracza( HD4850, Q6600 rozdzielczość 1600x900, stabilne 60 FPS).

[Aktualizacja #1] W rozwinięciu kolejny film z wersji beta.

 

[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [16]