Aktualności

Do wszystkich deweloperów trafiła dzisiaj wiadomość o wstrzymaniu sprzedaży serwerów dedykowanych.

DICE mam poważne kłopoty z poprawna praca systemu logowania i przeciążenia nowymi serwerami. Czyżby popularność gry zaszkodziła jej twórcom ?

 

DICE has requested that all server providers hold off on creating new servers while they work on an issue that is causing heavy server load due to the large number of servers currently running. A fix is in development to prevent the server browser from causing the heavy server load and new servers will be able to be setup and launched as soon as possible. Please note that while there is a delay in activating your server, your billing start date will only start once your server has been activated.

Można powiedzieć, że dzisiejszy dzień jest dniem wyjątkowym. Wszystko to za sprawą oficjalnej polskiej premiery, długo oczekiwanej najnowszej odsłony serii Battlefield, czyli gry Battlefield: Bad Company 2. Od dnia dzisiejszego, tj. 5 marca bez problemów możecie zakupić grę w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, jak i PC, m. in. w sklepie Battlefield.pl.

 

W związku z polską premierą gry, dzięki współpracy z Electronic Arts Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym to będziecie mogli zdobyć jedną z trzech sztuk Battlefield: Bad Company 2 (Edycja Limitowana!) do pobrania z EA Store. Co trzeba będzie zrobić? O tym dowiecie się wewnątrz newsa!

Oj będzie się działo! Właśnie ruszyły zapisy do pierwszej edycji (i miejmy nadzieję, że nie ostatniej - przyp. red,) Ligi Cybersport Battlefield: Bad Company 2. Rozgrywki będą odbywały się pomiędzy czteroosobowymi zespołami w trybie Squad Deathmatch a każdy z nich będzie walczył o miano najlepszej polskiej drużyny gry BFBC2.

 

Informację prasową znajdziecie w rozwinięciu newsa!

 

[Aktualizacja #1] Chochliki atakują!

Electronic Arts Polska w raz z firmą NTT System właśnie zaprezentowało oficjalny komputer gry Battlefield: Bad Company 2. Jeżeli przymierzasz się do zakupu komputera pod BFBC2 to może warto wziąć pod uwagę właśnie ten zestaw? Tym bardziej, że już samym wykonaniem nawiązuje on do najnowszej produkcji EA i DICE!

 

Z przyjemnością informujemy was o udostępnieniu serwera BF BC2 dla użytkowników naszego portalu.

Serwer prowadzi eGame LanPartyProject przy, mam nadzieję, waszej współpracy. Administratorzy serwera wywodzić będą się z naszego grona - zapisy wkrótce. Serwer zlokalizowany jest w Holandii, ping na poziomie 50 powinien zadowolić lubiących międzynarodowe rozgrywki. Zapraszam do testowania. Niestety, na razie Gametracker nie wspiera statystyk graczy na serwerze.

IP : 94.75.230.82:19567


Mapy, tryby rozgrywek – czekamy na wasze sugestie.

 

Dziś odbyła się oficjalna premiera gry Battlefield Bad Company 2 w USA. I to właśnie dziś przygodę z nowym BF'em rozpoczęło wielu graczy, szczególnie Ci posiadający wersje Steam lub EADM. Pomimo faktu, że oficjalna premiera w Polsce odbędzie się dopiero w piątek to już od wczoraj, w niektórych salonach sklepowych można było znaleźć pudełkowe wydanie BF'a. Większe sklepy internetowe zabrały się za rozsyłanie egzemplarzy w dniu dzisiejszym.

W rozwinieciu newsa znajduje się oficjalny trailer a tutaj polska reklama BC2.Jak możecie przeczytać  w tytule newsa Battlefield Bad Company 2 jest już dostępny! Póki co jedynie dla tych, którzy zamówili go na platformach EA Store i Direct2Drive. W chwili obecnej osoby, które zakupiły BC2 na platforme Steam niestety muszą jeszcze poczekać. Jest to związane z problemami instalacyjnymi jakie powodował BC2 z Steam'a. Gra waży koło 5.5 GB. W internecie znajduje się także instrukcja do gry oraz soundtrack dostępny w sklepie iTunes.

 

No i stało się. Dobrze rozglądając się po internecie można natrafić już na informację, jakoby Battlefield: Bad Company 2 wyciekł już do sieci i został złamany. Można było się tego spodziewać w okolicach 2 marca a nie 4 dni przed premierą.

 

W związku z tym przestrzegamy wszystkich użytkowników próbujących spojlerować w komentarzach i na forum przed premierą gry tj. 2 marca. Wszelkie informacje ujawniające fabułę trybu dla jednego gracza będą usuwane a użytkownik publikujące je otrzyma BANa na okres dwóch tygodni (Oficjalne embargo nałożone przez EA jest o wiele surowsze. Za jego złamanie grozi grzywna oraz odpowiedzialność karna). To, że ukradliście, ściągnęliście czy kupiliście grę przed premierą, nie upoważnia Was do tego, aby psuć innym frajdę z samodzielnego odkrywania kampanii SP w Bad Company 2.

Kampania promująca najnowsze dziecko EA DICE, czyli Battlefield: Bad Company 2 jest już właściwie w kulminacyjnym momencie, o czym świadczą reklamy prezentowane w zagranicznych stacjach TV czy ostatnie trailery. Rodzimy oddział Electronic Arts również nie zapomina o potencjalnych nabywcach BC2 w Polsce, uruchamiając jakiś czas temu stronę dedykowaną temu tytułowi i...

 

Pamiętacie zapowiedź Patricka Bacha z DICE o wewnętrznym sklepie dostępnym w Bad Company 2? Dziś pojawiła się zapowiedź pierwszego map packa, który będzie dostępny dla wszystkich "pierwszych właścicieli" BC2 na każdą z platform. Jakie mapy będzie zawierał? Tego dowiecie się zaglądając do dalszej części newsa!

Co to dużo mówić, premiera Battlefield: Bad Company 2 już tuż tuż (W Europie 4 marca, jednak oficjalnie w Polsce gra dostępna będzie dopiero od 5. Czyżby Polska nie leżała w Europie? - przyp. red.), a już jutro kończą się beta testy wersji PCtowej gry. Na co możemy ,w związku z tym teraz liczyć? Na pewno na kolejny trailer. O dziwo, niepochodzący z X360 a ze zwykłego blaszaka!

 

Oddział EA w Singapurze zorganizował ciekawy konkurs dla czekających na rychłą premierę BC2: Na wydzielonym terenie, pełnym makiet uszkodzonych budynków itp. postawiono 4 modele zdalnie sterowanych czołgów. Oprócz antenki do odbioru sygnału, pojazdy wyposażono także w kamery wideo i laserowe diody, służące do "strzelania" w konkurentów.

 

Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

[1]      «      5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15      »      [16]