Aktualności

Tak jak zapowiadano, w sieci pojawił się trailer nadchodzącego dodatku do Battlefield 3 - Siły pancerne. Na filmiku gameplay z artylerii samobieżnej, AC-130 oraz pozostałych pojazdów. Ponadto twórcy ujawnili kolejną mapę - z pustyni przenosimy się na górskie zaśnieżone szczyty! Mapa wygląda przepięknie i zdaje się być równie duża co Bandar Desert i na niej też znajduje się AC-130. Nie będę was dłużej zanudzał, zobaczcie sami!

 

DICE zapowiedziało nowy trailer dodatku Siły pancerne do Battlefield 3. Trailer pojawi się już jutro, a informacja została podana na oficjalnym facebooku DICE. Jest na co czekać bo zamieścili jeszcze taki wpis:

"Oh - And bring a warm jacket and boots..." czyli "Weźcie ciepłą kurtkę i buty" .

Możliwe, że w dodatku pojawi się również śnieżna mapa lub mapy. Na razie widzieliśmy tylko Bandar Desert i nie widać tam było żadnego śniegu, lecz sam piasek. Ale DICE trzyma w tajemnicy jeszcze 3 mapy więc niczego nie możemy być pewni. Trailer oczywiście pojawi się na na głównej stronie naszego serwisu.

W sieci natrafiłem na bardzo ciekawy filmik. Na pewno każdy z was chciałby "własnoręcznie" powalić antenę na mapie Caspian Border. Autor poniższego filmiku tego dokonał, zapraszam do dalszej części newsa.

Jeszcze przez 6 dni potrwają zapisy do E-BITWY, turnieju organizowanego przez BimbrownieMix i sponsorowanego przez Electronic Arts Polska. 4 osobowe drużyny (+2 rezerwowych zawodników) będą mogły powalczyć w trybie Squad Rush o lekko zmienionych zasadach, o nagrody w postaci gier od EA. Co ważne, aby wziąć udział w rozgrywkach nie potrzebujecie własnego serwera, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji w odpowiednim miejscu.

Start turnieju przewidziany jest na dzień 27 lipca a regulamin wraz z miejscem do zapisów znajdziecie na stronie organizatora - BimbrowniaMix.

Patronat medialny nad tym wydarzenie objeli: G4G, CD-Action, Hyper+ i PC Format.

General Battlefield: 3
09:31 14-07-2012
General Battlefield: 3

Origin kocha wakacje i przygotował dla nas promocję. Battlefield 3 i Kompletny Pakiet Ulepszeń taniej o 50%.

Promocyjna cena podstawki wynosi teraz 67,45 zł, natomiast ci którzy lubią iść na łatwiznę mogą odblokować wszystko za 49,95 zł.

LINK DO SKLEPU

Na oficjalnej stronie Battlefield opublikowano najważniejsze cechy dodatku, a są to:

• Wojna pojazdowa na czterech nowych mapach

• Zawiera największą mapę w historii serii Battlefield

• Nowe czołgi, pojazdy ATV, samobieżna artyleria i nie tylko

• Z pięciu odblokowań możesz korzystać w podstawowej wersji gry

• 20 odblokowań dla nowych pojazdów dostępnych w dodatku Siły pancerne

• Nowy tryb rozgrywki - Bitwa pancerna (Tank superiority - przyp.red.)

• Wszystkie tryby dostępne na wszystkich mapach

Niedawno informowaliśmy was o ujawnieniu lipcowej zawartości dla posiadaczy Premium. Po poradniku przyszedł czas na nowe kamuflaże dla mundurów i broni. Jednak ich odblokowanie do prostych nie należy i bardzo przypomina odblokowywanie nowych modeli broni. W sumie udostępniono 4 malowania broni oraz po jednym kamuflażu munduru dla każdej ze stron konfliktu. Szczegóły zadań znajdziecie w rozwinięciu.

DICE ujawniło nową funkcję w Battlelogu - mecze sieciowe. Profesjonalnym graczom powinno się to spodobać, ponieważ znacznie ułatwia to organizacje pojedynków klanowych. Szczegóły potyczki są ustalane w Battlelogu, a organizator musi wykupić serwer dedykowany. Można ustalić czas startu, ilość graczy, rotację map, tryby gry oraz kilka innych szczegółów. Wszystkie statystyki są śledzone przez Battleloga, więc nie umkną one graczom. Po wczytaniu mapy rozpoczyna się rozgrzewka. Dopóki wszyscy gracze nie potwierdzą gotowości, punkty nie są naliczane. Nie wiadomo kiedy pojawią się mecze sieciowe. Na pewno ta funkcja będzie dostępna dla wszystkich trzech głównych platform.

Screeny możecie zobaczyć po kliknięciu na źródło.

W serwisie gamespot pojawił się ciekawy wywiad z Niklasem Fergreaus. Z rozmowy dowiecie się nieco o wrześniowym dodatku Siły pancerne, oraz piątym DLC - Decydujące starcie. Przetłumaczony wywiad znajdziecie w rozwinięciu, zapraszam!

DICE ujawniło szczegóły nadchodzących "elementów" dla usługi Premium w tym miesiącu. Są to nowe maskowania broni i kamuflaże dla mundurów, poradnik strategiczny opisujący dodatek Walka w zwarciu, filmik przedstawiający nowe bronie ze wspomnianego dodatku oraz weekend z podwójnymi punktami doświadczenia.

Nie wiadomo które giwery doczekają się wizualnej przemiany, ani jak mają wyglądać nowe kamuflaże. Wiadomo tylko tyle, że pojawią się 9 lipca. Wcześniej, bo 3 lipca zaczytamy się w 70 stronicowym poradniku w formacie PDF. Mają być w nim zawarte opisy wszystkich map, broni, zadań oraz trybów gry z dodatku Walka w zwarciu. W drugim już filmiku, Alan Kertz opowie o nowych broniach z dodatku. Całość zamyka weekend z 2XP między 2 a 8 lipca, więcej TUTAJ.

Ciesząca się dużą krytyką usługa Premium do Battlefield 3, cieszy się równie dużym zainteresowaniem. Patrick Soderlund z EA, ujawnił wyniki sprzedaży. W ciągu dwóch tygodni Premium nabyło 800,000 użytkowników! To przekłada się na 40 mln $, co jest kwotą zbliżoną do całego budżetu gry! Takie wyniki napawają EA optymizmem i w przyszłości wątpliwe jest, aby zrezygnowali z tego typu rozwiązań.

Za nami trzy weekendy z podwójnym XP. Tym razem producenci postanowili uraczyć nas kolejną okazją do szybszego levelowania, nie przez weekend a cały tydzień! Event dotyczy wszystkich graczy, jednak bez usługi Premium pogramy krócej.

Premium:

• Start: 9:01 - 2 lipca

• Koniec: 8:59 - 8 lipca

 

Brak Premium:

• Start: 9:01 - 2 lipca

• Koniec: 22:00 - 4 lipca

 

Jeśli nie udało się wam wygrać książki "Battlefield 3 Rosjanin" w naszym konkursie, to macie ku temu kolejną szansę. Tym razem organizatorem konkursu jest polski oddział EA. Zadanie polega na zwięzłej odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego gracie w Battlefield 3?". Odpowiedzi przesyłajcie na adres battlefield3@eapolska.pl . Prace mogę mieć maksymalnie 1000 znaków, szczegółowy regulamin konkursu tutaj.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [19]