Aktualności

Dziś rano serwery gry zostały zaktualizowane o patcha, który przynosi ze sobą kilka znaczących zmian w rozgrywce:

• Naprawiono wyrzutnie przeciwlotnicze, które nie zadawały obrażeń pojazdom poruszającym się z bardzo dużą prędkością.

• Pociski naprowadzane telewizyjnie nie zadają już więcej obrażeń niż powinny (1 trafienie już nie wystarczy by zniszczyć wrogi pojazd).

• Poprawiono wytrzymałość pancerza czołgu.

• Położenie się na MAV'ie będzie skutkowało jego wyłączeniem.

• Poprawki dot. stabilności serwerów.

 

Zaledwie kilka dni temu w App Store pojawiła się oficjalna aplikacja od EA o nazwie Battlelog. Aplikacja jest dostępna tylko na telefony iPhone, za darmo pod tym adresem: KLIK.

Dziś do księgarni trafił długo wyczekiwany przekład powieści sensacyjnej Andy'go McNaba i Petera Grimsdale'a pt. Battlefield 3: Rosjanin. W związku z tym, wydawca przygotował kolejny fragment książki, który możecie przeczytać lub wysłuchać w formie audiobooka czytanego przez Andrzej Grabowski.

Przy okazji jest nam niezmiernie miło poinformować, że już jutro w południe, na naszym fanpage'u na Facebooku, będziecie mogli wziąć udział w pierwszym konkursie związanym z premierą powieści. Do wygrania będą dwa egzemplarze Battlefield 3: Rosjanin. Kolejne konkursy, tym razem na portalu, w ciągu najbliższych kilku dni!

Przed wami kolejny fragment powieści udostępniony przez wydawcę, czyli Insignis Media. Tak jak poprzednim razem, fragment dostępny jest w formie audiobooka, którego czyta Andrzej Grabowski oraz w formie tekstowej do samodzielnego przeczytania. Zapraszamy do lektury oraz przypominamy, że już wkrótce na łamach naszego portalu i fanpage'u na FB będziecie mogli wygrać jeden z kilku egzemplarzy książki!

W Bostonie trwa właśnie PAX (Penny Arcade Expo). PAX to nic innego jak targi gier a na nich zawsze pojawia się EA. Tym razem przywieźli ze sobą grywalną wersję DLC do Battlefield 3 o nazwie "Close Quarters". Zwiastun tego dodatku mogliście obejrzeć jakiś czas temu (KLIK). Jeden z gości targów nagrał niecałe 3 minuty swojego spotkania z nowym DLC. Rozgrywka toczy się przy skromnej ilości graczy na mapie "Ziba Tower", wideo poniżej:

Targi potrwają do dziś włącznie (tj. 8 kwietnia), a DLC uszczupli nasze portfele już w czerwcu tego roku.

Dziś premierę miał patch dla konsol Xbox 360. Łatka już od kilku dni dostępna jest dla posiadaczy pozostałych platform. DICE opublikowało zwiastun funkcji "Rent a server" (pl. wynajmij serwer). Znamy również koszty wynajęcia takiego serwera na konsoli Microsoftu. Ostatnią nowinką jest aktualizacja Battleloga która wprowadza "Live Scoreboard". Szczegóły tego wszystkiego znajdziecie w rozwinięciu.

W między czasie, kiedy i my oczekujemy na konkursowe egzemplarze powieści Battlefield 3: Rosjanin, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez wydawcę tego tytułu. Jedynymi wymogami wzięcia w nim udziału są: posiadanie konta na portalu społecznościowym Facebook i skomentowanie odpowiedniego wpisu na fanpage'u wydawnictwa Insignis. Oczywiście, do wygrania jest jedna z trzech książek Battlefield 3: Rosjanin, a odpowiedni zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania.

 

Śpieszcie się, gdyż zgłoszenia są przyjmowane tylko dzisiaj, do godziny 23:59!

General Battlefield: 3
16:23 28-03-2012
General Battlefield: 3

Daniel Matros opublikował na swoim twitterze bardzo dobrą wiadomość - patch do pecetowej wersji Battlefield 3 ukaże się jutro. Serwery będą niedostępne w godzinach 9.00-11.30. Przypominam, że patch od wczoraj jest dostępny dla posiadaczy PS3. Nie znana jest jeszcze data premiery patcha na konsole X360, ale Matros zapewnia, że patch się ukaże. O zmianach i nowościach możecie przeczytać TUTAJ.

Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się już doczekać 18 kwietnia. Ostatnio informowaliśmy was o tym, że tego dnia na polskim rynku ukaże się przekład powieści Andy’ego McNaba i Petera Grimsdale’a, pt. Battlefield 3: Rosjanin. Jeżeli już sam tytuł nie przekonał was do sięgnięcia po tę książkę, to może stanie się to za sprawą materiału, który przygotowało wydawnictwo Insignis. Zapraszamy do lektury!

Patch do Battlefield 3 na konsole PS3 ukaże się już 27 marca. Nie znana jest data premiery łatki dla posiadaczy Pecetów i konsol X360, ale znamy listę zmian i poprawek w zbliżającym się patchu. W rozwinięciu ujrzycie jej cześć oraz szczegóły nt. nowego Commo Rose oraz minimapy.

Atmosfera wokół najbliższego dodatku DLC zrobiła się ostatnio gorąca. Patrick Bach - producent wykonawczy w DICE, postanowił nieco ją ostudzić, wyjawiając kilka szczegółów na temat DLC. Ponadto zabrał głos w sprawie wynajmu serwerów na konsolach. Zapraszam!

18 kwietnia. Kojarzy się Wam ta data z czymś szczególnym? W 2007 zdecydowano, że to Polska i Ukraina będą organizatorami Euro 2012; jest to też Święto Niepodległości w Zimbwabwe... ale my nie o tym. To właśnie 18 kwietnia 2012, na półki polskich księgarni trafi wyczekiwana powieść sensacyjna autorstwa Andy'ego McNab'a i Peter'a Grimsdale'a – Battlefied 3: Rosjanin. To świetna wiadomość dla m.in. wszystkich tych, którym kampania dla jednego gracza pozostawiła niedosyt, a edycja w innym, niż naszym ojczystym języku, jest nie do przełknięcia. Jesteś wiernym fanem serii? Obok tego tytułu nie możesz przejść obojętnie!

Po więcej zapraszamy do środka!

W sieci pojawił się pierwszy trailer, zapowiedzianego kilka dni temu DLC pt. "Close Quarters". Jest to konkretniej zwiastun jednej z 4 map, które wejdą w skład dodatku. Mapa nosi nazwę "Ziba Tower" i przypomina to kilkupiętrowy apartament. Warto zwrócić uwagę na destrukcję otoczenia, która wygląda naprawdę obiecująco. W rozwinięciu zwiastun, zrzuty ekranu z dodatku oraz data premiery.

[1]      «      3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13      »      [19]