Aktualności

Patrick Soderlund z EA Games twierdzi, że to co widzimy w Battlefield 3 to dopiero początek tego, co jest w stanie osiągnąć silnik Frostbite 2. Autorski silnik panów z DICE został jak dotąd wykorzystany w Battlefield 3 i Need for Speed: The Run. Soderlund tłumaczy, że silnik powstał z myślą o konsolach nowej generacji. Według niego wykorzystanie go w nadchodzącym Medal of Honor Warfighter to dla DICE kolejny postęp. Ekipa Danger Close która pracuje nad tytułem, wprowadza elementy których nie ujrzymy w BF3. W końcu DICE  decyduje czy wykorzystać kod stworzony na potrzeby Medal of Honor, w głównej wersji Frostbite 2, czy też nie. Technologią DICE napędzana będzie również strategia Command & Conquer: Generals 2.

Skoro Battlefield 3 to dopiero początek, to czego możemy spodziewać się w przyszłości? Ciężko sobie wyobrazić jakiś znaczący postęp graficzny, skoro od paru lat są to małe kroki naprzód. Następna generacja konsol nie pojawi się raczej wcześniej niż za 2 lata - czy po tym czasie Frostbite 2 nie stanie się przestarzały?

Za nami drugi weekend z podwojonymi punktami doświadczenia, a zbliża się następny. 23 czerwca o godzinie 9:01 startuje kolejny taki event, tym razem tylko dla posiadaczy usługi Premium. Zakończy się on 25 czerwca o 8:59 rano. Akcja obowiązuje na wszystkich mapach we wszystkich trybach gry - wystarczy grać na serwerach rankingowych.

Wszystkie platformy mogą już cieszyć się dodatkiem Walka w zwarciu. Do grona posiadaczy konsol PS3 dołączyli pecetowcy i właściciele konsol X360. Na razie tylko użytkownicy usługi Premium mogą cieszyć się tą wiadomością. Dodatek dla wszystkich będzie dostępny dopiero 26 czerwca.

Z okazji premiery dodatku, producenci przygotowali weekend z podwójną ilością punktów doświadczenia. To już drugi taki event w Battlefield 3 i jeszcze będzie on dostępny dla wszystkich (zarówno dla posiadaczy Premium oraz tych którzy go nie posiadają). Event zacznie się 16 czerwca o godzinie 9:01 i potrwa do 17 czerwca - do północy.

W sieci nareszcie pojawił się gameplay z Sił pancernych! Ponad 20 minutowy materiał pochodzący z E3 to zapętlony gameplay oraz odpowiedzi na pytania zadane przez graczy. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły "działania" AC-130. To wszystko w rozwinięciu!

Nikt nie zostanie pilotem AC-130 w dodatku Siły pancerne. Samolot będzie miejscem spawnu na stanowiska strzelców - tak wynika z oficjalnych informacji o dodatku:

 

• 4 nowe mapy, w tym największa w historii serii Battlefield

5 nowych pojazdów: niszczyciele czołgów, samobieżna artyleria, quad oraz AC-130

Ponad 20 unlocków dla nowych pojazdów

Nowy tryb gry - Tank Superiority

5 nowych zadań

Data premiery: Wrzesień 2012 (tydzień wcześniej dla PS3)

Cena: 14,99$ za wersję na PS3 oraz PC, 1200 punktów Microsoft Points za wersję na X360.

W sieci pojawiły się screeny w wysokiej rozdzielczości z dodatku Siły pancerne do Battlefield 3. Na screenach ta sama mapa która pojawiła się w zwiastunie Battlefield 3 Premium. Nosi ona nazwę Bandar Desert, a oprócz niej czołgi oraz AC-130! Wszystko w rozwinięciu...

Pojawił się zwiastun z okazji premiery dodatku Walka w zwarciu do Battlefield 3. W rozwinięciu podsumowanie zawartości dodatku oraz oczywiście trailer.

General Battlefield: 3
22:51 04-06-2012
General Battlefield: 3

Konferencja nadal trwa ale Patrick Bach (DICE) oraz Peter Moore (EA) opuścili już scenę i wygląda na to, że to by było na tyle. Czego się dowiedzieliśmy? Właściwie niczego nowego. Panowie pochwalili się 1,6 bilionem pocisków wystrzelonych przez graczy oraz jak bardzo biorą sobie do serca ich opinie (graczy). Zaprezentowany został oczywiście trailer usługi Premium (do zobaczenia TUTAJ) a Patrick Bach jednym zdaniem opisał każdy dodatek.

Dodatek Aftermath umiejscowiony będzie w mieście zniszczonym przez silne trzęsięnie ziemi, a w Decydującym starciu pojawią się motory!

Od jutra targi są otwarte dla wszystkich, więc spodziewajcie się nagrań prosto z rozgrywki dwóch najbliższych dodatków: Walki w zwarciu oraz Sił pancernych. Posiadacze konsol PS3 którzy zakupili już Premium, mogą natychmiast przystąpić do rozgrywki w najnowszy dodatek. Gracze pecetowi oraz właściciele konsol X360 dołączą do walki za tydzień.

Battlefield 3 Premium kosztuje 179 zł na platformie Origin

W sieci pojawił się zwiastun usługi Premium do Battlefield 3. Na filmiku pokazano główną zawartość usługi, czyli wszystkie dodatki DLC. Pełną zawartość możecie zobaczyć TUTAJ. Jednak bardziej interesujące są fragmenty na których pokazano rozgrywkę z dodatku Siły pancerne! Widać również niepublikowaną dotąd mapę z dodatku Walka w zwarciu. Zwiastun oraz screeny z dodatków znajdziecie w rozwinięciu. Zapraszam!

Wyjątkowo spóźniona informacja, choć wciąż aktualna. G4G zorganizowało kolejny event dla graczy Battlefield 3, który trwa już kilka dni, a planowane jego zakończenie to 5 dzień czerwca. Być może znajdą się jeszcze chętni, dlatego dalej publikujemy więcej informacji na jego temat.

Targi gier E3 na których producenci demonstrują swoje nadchodzące dzieła zaczynają się już 5 czerwca. Jak zwykle na takim wydarzeniu nie może zabraknąć EA, a ci przygotowali dla wszystkich fanów BF3 niespodziankę! EA przywozi ze sobą grywalne wersje dodatków do Battlefield 3, a mianowicie: Walka w zwarciu oraz niepokazywany dotąd dodatek Siły pancerne! Można się spodziewać nieoficjalnych filmików prezentujących rozgrywkę, a być może jakichś oficjalnych materiałów od EA? Na pewno również poruszona zostanie kwestia Battlefield 3 Premium (jej pełną zawartość poznacie STĄD).

Targi dla wszystkich otwarte są od 5 do 7 czerwca, natomiast dzień przed otwarciem (tj. 4 czerwca) będzie miała miejsce zamknięta konferencja. Będziecie mogli ją obejrzeć na żywo TUTAJ o godzinie 22.00. Na bieżąco będziemy was informować, więc odwiedzajcie stronę główną już od 4 czerwca.

Osłabienie M26 z amunicją strzałkową, osłabienie efektu przygwożdżenia oraz tryb dla daltonistów na konsolach. Tak zaczyna się ogłoszenie nadchodzącego patcha przez DICE, którego premiera zapowiedziana jest na 5 czerwca dla PC i dzień później dla konsol. Oczywiście zmian jest o wiele więcej - znajdziecie je w rozwinięciu newsa!

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [19]