Aktualności

 

Nie ochłonęliśmy jeszcze po wczorajszym trailerze mapy Gulf of Oman do Battlefield 3, a w sieci pojawił się już nieoficjalny filmik prezentujący rozgrywkę na Wake Island!

 

 

Na swoim kanale w serwisie Youtube, EA opublikowało nowy trailer z dodatku Powrót do Karkand. Materiał wideo dotyczy mapy Gulf of Oman, doskonale znanej weteranom Battlefield'a 2 . A co w trailerze? Masa akcji, destrukcja i pojazdy. Zresztą zobaczcie sami!

 

Zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Polski Battlefield 3! Udział w eliminacjach do finału na Wielkiej Gali Cybersport w Krakowie wzięło 39 drużyn. Od soboty 19 listopada do dnia dzisiejszego codziennie rozgrywane były mecze poszczególnych kolejek fazy grupowej. Do kolejnego etapu przeszło 8 drużyn, które walczyć będą o wyjazd na finał offline i nagrody pieniężne. Więcej info w rozwinięciu.

DICE wyciąga przyjazną dłoń w stronę graczy, spełniając pewne zachcianki. Jak udostępniono do publicznej wiadomości, część bardzo istotnych, a jednak jeszcze nie poprawionych aspektów gry jest już na celowniku. Część zaproponowanych zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszam.

 

EA wkrótce przedstawi następny pakiet DLC do Battlefield'a 3, który zabierze nas na pole bitwy jednego z najbardziej znanych miast na świecie – Nowego Jorku .

Jak donoszą nam twórcy BF3  na Battlefield Blog, już w przyszłym tygodniu możemy oczekiwać patcha dla klienta gry. DICE deklaruje że w najnowszy patch ma poprawić stabilność i optymalizację gry. Zapraszam do lektury.

General Battlefield: 3
23:06 19-11-2011
General Battlefield: 3

Wczoraj Battlefield blog, umieścił nowy gameplay z nadchodzącego dodatku Powrót do Karkand. To między innymi gameplay'em z niego pragnę się z Wami podzielić w moim pierwszym news'ie. Zapraszam do środka! :)

Już dzisiaj wieczorem odbędą się pierwsze mecze w ramach Mistrzostw Polski Battlefield 3. Poniżej prezentujemy szczegóły na temat terminarza oraz kilka innych przydatnych informacji, z którymi na pewno warto się zapoznać.

 

Kto okaże się najlepszy i zmierzy się o nagrody oraz prestiżowy tytuł Mistrza Polski podczas Wielkiej Gali Cybersport, która odbędzie się 3 grudnia w Krakowie? Przekonamy się już wkrótce.

Już jutro rozpocznie się ostatni dzień zapisów do Mistrzostw Polski Battlefield 3. Nadeszła więc doskonała pora, aby przedstawić Wam wstępny regulamin według którego będą toczyć się rozgrywki. Miejcie jednak na uwadze, iż nie jest to wersja ostateczna - może jeszcze ona ulec zmianie przed startem rozgrywek. Szczegóły przedstawiamy poniżej. Przypominamy również, że swoje propozycje co do zmian możecie cały czas wyrażać pod odpowiednim newsem na ESL.

Za nami już Puchar Otwarcia w trybie Squad Rush 4on4 oraz Conquest 8on8. Z tej okazji polska sekcja Battlefield 3 na ESL przygotowała coś, na co na pewno wiele drużyn czekało. Właśnie przed chwilą oficjalnie zostały uruchomione dwa laddery - Squad Rush 4on4 Ladder oraz Conquest 8on8 Ladder! Jesteście gotowi, aby przyjąc wyzwanie i rywalizować z najlepszymi formacjami w Polsce?

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o pierwszych turniejach organizowanych przez polską sekcję Battlefield 3 na ESL - Pucharze Otwarcia 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest. Wczoraj zakończyły się zmagania w ramach drugiego turnieju, w związku z czym nadeszła doskonała pora, aby je podsumować i dowiedzieć się, które drużyny okazały się najlepsze. Ciekawi? Więcej informacji poniżej.

Dzisiejszy dzień, czyli równo dwa tygodnie od premiery gry Battlefield 3 w Polsce, to świetna okazja aby ogłosić pewne ważne wydarzenie. Wspólnie z Electronic Arts Polska, mamy przyjemność poinformować Was o rozpoczęciu zapisów do Mistrzostw Polski Battlefield 3. Zbierz drużynę i walcz o super nagrody oraz tytuł Mistrza Polski najnowszego tytułu szwedzkiego studia DICE!

[1]      «      6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [19]