Aktualności

General Battlefield: 3
15:10 08-01-2012
General Battlefield: 3

Po kilkunastu dniach przygotowań ruszyły zapisy do rozgrywek w ramach Battlerfield 3 Winter 2012.

System rozgrywek został przygotowany zgodnie z oczekiwaniami większości graczy i z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Zapraszamy do dalszej części newsa po więcej informacji.

Starszy projektant rozgrywki w Battlefield 3Alan Kertz, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami dot. dodatków do broni. Uważa, że wiele z nich wymaga poprawek i poprosił o opinię graczy. Niektóre z jego myśli w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

Wszyscy ci, którzy nie zakupili jeszcze Battlefield'a 3, mają ku temu doskonałą okazję. Battlefield 3 (bez dodatku Powrót do Karkand) został przeceniony na platformie Origin aż o 50% ! Jego nowa cena wynosi teraz 59,95 zł. Promocja potrwa do 25 grudnia czasu GMT. Za informację dziękujemy użytkownikowi andrzej_ka.


UWAGA: Na stronie informacji o produkcie widnieje cena 67,45 zł. Dopiero po kliknięciu pobierz, pojawia się cena promocyjna.

General Battlefield: 3
23:03 23-12-2011
General Battlefield: 3

Kilka dni temu informowaliśmy was o zapowiedzi nowego Commo Rose do Battlefield 3. Tomas Danko na swoim twitterze poinformował, że Commo Rose 2.0 zostanie oddane do dyspozycji pecetowych graczy w lutym 2012 roku. W nowym Commo Rose ma znaleźć się przede wszystkim prośba o amunicję oraz wezwanie sanitariusza.

 

 

Google opublikowało ranking najczęściej wyszukiwanych haseł w 2011 roku. Na 5 miejscu w rankingu uplasował się właśnie Battlefield 3. Google pokusiło się również o ciekawostki nt. popularności Battlefield'a 3. Na ich streszczenie zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

W dniu dzisiejszym w nasze ręce trafił pierwszy dodatek do Battlefield 3. Zestaw map rodem z BF 1942 i BF2 w nowej oprawie, zdaniem twórców powinien zadowolić wszystkich "starych" graczy. Czy tak jest , przekonajmy się sami.

Przygotowaliśmy dla was nasz serwer (.pl Battlefield.pl & LPP) ustawiając tylko mapy z dodatku, w trybie CQ, rush oraz infantry.

Zapraszamy do testowania nowego dodatku i wspólnej zabawy.

 

Dziś na stronie polskiego oddziału ESL BF3 opublikowano informację o weekendowym turnieju Conquest Battlefield 3 12v12. Jak widać, jeden z największych ladderów esportowych nie spoczywa na laurach po zakończonych ostatnio Mistorzostwach Polski tejże gry. Turniej da przy okazji możliwość sprawdzenia ESL Wire Anty Cheat, do którego w ostatnich dniach dołączono również ochronę przed "wspomagaczami" gry Battlefield 3.

 

[aktualizacja #1] Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Polish Stars Gaming. Krótkie podsumowanie rozgrywek znajdziecie w rozwinięciu.

 

DICE zdradza nam zmiany w nadchodzącym patchu. Większość z nich dotyczy broni, oraz ich balansu. Więcej informacji w newsie - Zapraszam!

 

 

Commo Rose, czyli funkcja której brakowało graczom w Bad Company 2, znalazła się w Battlefield 3. Niestety jak wszyscy wiemy, jest ona mało użyteczna ze względu na brak podstawowych komend, takich jak pomoc medyka, czy prośba o amunicję. Informacje nt. nowego Commo Rose w rozwinięciu newsa.

 

Posiadacze Playstation 3 mają się z czego cieszyć. Dziś swoją premierę ma pierwszy dodatek DLC do Battlefield – "Powrót do Karkand". Z tej okazji DICE opublikowało nowy materiał wideo z rozgrywki na mapie Wake Island, w wersji na konsolę Playstation 3. Zapraszam do środka!

 

Na forum battlelog'a jeden z pracowników DICE opublikował informację na temat patcha, który zostanie wydany już 6 grudnia. Łatka o rozmiarze 2 GB, zawiera zarówno aktualizację klienta oraz serwera. Tak duży rozmiar spowodowany jest dodaniem zawartości z nadchodzącego dodatku DLC – Powrót do Karkand. Zapraszam do dalszej cześci newsa.

Wedle wycieków z azjatyckich części PS Store nadchodzący DLC do Battlefield'a 3 ma wyjść 7 grudnia. Należy tu przypomnieć iż gracze PS3 mają wyłączność na dostęp do DLC na tydzień wcześniej przed graczami PC'towymi jak i Xbox'owcami.

Zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

[1]      «      5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15      »      [19]