Aktualności

72 godzinny event polegał na zdobyciu jak największej liczby fragów w trybie Bitwa pancerna. Rywalizacja dotyczyła jedynie graczy Premium i map z najnowszego dodatku Siły pancerne. Każdy z 15 zwycięzców otrzyma specjalną edycję gry Battlefield 3 z litografią zawierającą podpisy pracowników studia DICE, nawiązującą wyglądem do gry. Lista zwycięzców w rozwinięciu.

Konkurs Only in Battlefield 3 dobiegł końca. Z finałowej 10 jury wybrało 3 zwycięzców którzy otrzymają nagrody, warte łącznie 10,000$. Jednak ze względu na dużą ilość dobrych prac, DICE postanowiło wyróżnić 5 z nich. Wszystkie filmiki znajdziecie w rozwinięciu.

Jutro pojawi się nowa łatka serwerowa do Battlefield 3. Do odstrzału idą bugi w rozgrywce oraz problemy techniczne. Ponownego balansu doczeka się kanonierka, a w trybie Hardcore pojawi się możliwość wyłączenia minimapy na wszystkich platformach. Szczegóły w rozwinięciu.

Dla użytkowników Premium udostępniono 5 nowych kamuflaży dla 5 broni. Aby je odblokować należy wykonać określone zadania, które znajdziecie w rozwinięciu.

W nadchodzących dniach serwery Battlefield będą pełniejsze niż zazwyczaj, a to za sprawą dwóch nowych eventów przygotowanych przez DICE. Pierwsza z nich rozpoczął się dziś i ma związek z 10. rocznicą Battlefield. Drugi został przygotowany tylko dla użytkowników Premium. Więcej w rozwinięciu.

Od kilku dni posiadacze Pecetów i konsoli Xbox360 mogą cieszyć się rozgrywką w najnowszy dodatek do Battlefield 3 - Siły pancerne. Oczywiście jak to bywa przy premierze nowego dodatku, nie obyło się bez kontrowersji. Takową jest na pewno AC-130, w polskiej wersji językowej znany pod nazwą "Kanonierka". Patch który się jutro pojawi, ma na celu poprawę balansu tej maszyny. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Konkurs Only in Battlefield 3 w którym do wygrania są nagrody o wartości 10,000$ dobiega końca. DICE wybrało finałową dziesiątkę z której później wybrani zostaną trzej zwycięzcy. Wszystkie filmiki prezentują na prawdę wysoki poziom, więc zachęcam do obejrzenia ich w dalszej części newsa.

Premiera najnowszego dodatku do Battlefield 3 miała dziś swoją premierę na platformach PC i X360. Dotyczy to tylko użytkowników Premium, bowiem pozostali zagrają dopiero 25 września (PS3 - 18 września). Dodatek pobiera się automatycznie i zajmuje prawie 4 GB.

Wraz z premierą dodatku Siły pancerne na PS3, udostępniono nowy trailer. Niby wszystko już wiemy i w tym miesiącu każdy kto kupi (lub otrzyma z Premium) dodatek, będzie mógł przekonać się o jego grywalności na własnej skórze. Jednak zachęcam do obejrzenia trailera, bo jest po prostu świetny.

Jutro (4 września) pojawi się nowy patch do gry. Poprawka wnosi dużo zmian jeśli chodzi o bronie. Zmienione zostaną czasy przeładowania, odrzut, obrażenia oraz zasięg niektórych z nich. Zmiany nie ominą również pojazdów i pozostałych aspektów gry.

Patch zajmuje 1,5 GB na konsolach i 2,2 GB na PC. Pobieranie poprawki rozpocznie się automatycznie na wszystkich platformach, z malutką różnicą na konsoli Microsoftu - najpierw pobierze się ważąca 184 MB łatka a po restarcie gry pojawi się komunikat o dostępności głównego patcha.

Battlelog będzie niedostępny tego samego dnia w godzinach 11.00 - 13.00 .

General Battlefield: 3
19:46 02-09-2012
General Battlefield: 3

W sieci znalazłem śmieszny filmik pt. Battlefield Friends. Jest to animacja przedstawiająca sceny, które na co dzień spotykamy w grze. Nauka pilotowania śmigłowca na pełnym serwerze, czy tez rzucanie skrzynki z amunicją przed lunetę celującego snajpera - to tylko część tego co zobaczycie w ponad 20 minutowym filmie. Niestety jest on w całości po angielsku, więc znajomość tego języka jest wymagana.

 

Battlefield 3 Siły pancerne tuż za rogiem, a twórcy uraczyli nas kolejnymi materiałami - tym razem z mapy Alborz Mountain. Filmik to spokojny przelot wśród pięknych śnieżnych szczytów, ponadto 3 zrzuty ekranu. Wszystko to oraz daty premiery dodatku, w dalszej części newsa.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [19]