Aktualności

Promocja Battlefielda 3 idzie pełną parą. W Londynie, na ulice wypuszczono specjalne taksówki promujące grę. Co jest w nich specjalnego? Przekonajcie się o tym na poniższym filmie :-).

Premierę najbardziej oczekiwanej sieciowej gry FPS mamy już za sobą . Oczywiście mówimy o Battlefield 3, grze, którą napędza całkowicie nowy silnik – FROSTBITE 2.0. Chciałbym przedstawić Wam całkowicie nieobiektywne, (bo moje), spojrzenie na procesor firmy Intel .

 

Jak wspominaliśmy w tym newsie, 30 października rozpoczął się ESL BF3 Squad Rush 4on4 Release Cup. Squad Rush to tryb rozgrywki dobrze nam znany z odsłony Bad Company 2, gdzie cieszył się największą popularnością na turniejach. Udział w rozgrywkach wzięło 108 zespołów a wśród nich znalazło się 5 z polskimi barwami. Jak im poszło? Więcej w rozwinięciu wiadomości.

 

[Aktualizacja #1] 5 listopada rusza również polska edycja turnieju. Więcej info tutaj.

Zgodnie z obietnicą, uruchomiliśmy dla Was kolejny serwer z pod znaku Battlefield.pl. Tym razem to serwer zlokalizowany w Polsce, tak więc możecie się cieszyć pingami w granicach 3-15 ms.

 

 

Podobnie jak w przypadku BC2 i pierwszego serwera BF3 sponsorem serwerów jest eGame & LanPartyProject.

link do serwera w battlelog'u

Mijają pierwsze godziny od premiery Battlefield 3 a największe laddery gamingowe już kuszą nas swoimi propozycjami. Mam tutaj głównie na myśli Europejskie Electonic Sports League (na ClanBase wciąż cisza). We wtorek, ESL na 2 dni przed europejską premierą gry zapowiedziało Relase Cup - 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest Opening Cup. Więcej szczegółów w środku.

W najnowszym patchu do Battlefield Play4Free pojawiły się długo oczekiwane umiejętności Tier 3. Dla graczy oznacza to dostęp do nowych Abilities, a także podniesioną maksymalną rangę żołnierza do 25. Aby przetestować nowe zmiany, wystarczy zaktualizować swoją grę do najnowszej wersji.

Od sierpnia tego roku obserwować mogliśmy zmagania dwóch naszych drużyn w arenie memo Custom Map Cup. Oba nasze zespoły po świetnie rozegranych poprzednich edycjach turnieju trafiły do najsilniejszej grupy. Pomimo słabych wyników, my czekaliśmy tylko na ten jeden mecz - ostatniej kolejki turnieju pomiędzy zespołami  Polish Team Soliders 1939 i
Polish Freedom Fighters. Szczegóły tego spotkania i podsumowanie całego turnieju znajdziecie wewnątrz newsa.

 

VS.
PTS1939

|>PL.FF<|

Już tylko godziny dzielą nas od oficjalnego startu długo oczekiwanego Battlefielda 3. Jak zawsze, dla naszych użytkowników przygotowaliśmy odpowiednie miejsce do toczenia wirtualnych pojedynków. W dniu dzisiejszym ruszył pierwszy, tak właśnie, pierwszy z serwerów BF3 spod znaku Battlefield.pl. Kolejny serwer startuje jutro ok godziny 17:00.

 

 

Opis serwera wg battlelog : klik

Podobnie jak w przypadku BC2 i tym razem sponsorem serwerów jest eGame.

General Battlefield: 3
15:23 25-10-2011
General Battlefield: 3

Portal Battlefield.pl istnieje od 2002 roku. Jesteśmy najstarszym oraz największym Polskim portalem o serii gier Battlefield. Od naszego powstania opublikowaliśmy prawie 3500 newsów, byliśmy organizatorami lub współorganizatorami wielu scenowych turniejów czy LANów. Jak pewnie widzicie, portal się rozrasta, przybywa pracy i dlatego właśnie poszukujemy osób, które by chciały do nas dołączyć.

Premiera Battlefield 3 zbliża się do nas nieuchronnie! Osoby które złożyły zamówienie pre-order via Origin, mają już możliwość ściągnięcia plików niezbędnych do instalacji gry (ok. 11 GB). Natomiast wczoraj na oficjalnym kanale youtube.com/battlefield, udostępniony został również Battlefield 3 Launch Trailer (dostępny w rozwinięciu newsa). Wszystkich zapraszam do obejrzenia najnowszego video BF3 i wspólnego odliczania czasu do premiery!

 

[Aktualizacja #1] na kanale EAsingapore dodany został bardzo ciekawy filmik prezentujący mix walki rzeczywistej i scen z gry Battlefield 3 | "Is it real?"

Dobiega już końca 4 edycja ostatnich aktywnych rozgrywek Battlefield 1942 - memo Custom Map Cup. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć naszych barw narodowych pod którymi grały zespoły  Polish Team Soliders 1939 i Polish Freedom Fighters. Chodź może wyniki nie mogły nas napawać dumą to trzeba przyznać że oba zespoły starały się jak mogły. Na osłodę goryczy spowodowanej ostatnimi porażkami, pozostaje nam ostatnia - 5 kolejka rozgrywek, w której naprzeciw siebie staną oba nasze zespoły. Więcej info w rozwinięciu.

[1]      «      26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36      »      [271]