Aktualności

Zgodnie z obietnicą, uruchomiliśmy dla Was kolejny serwer z pod znaku Battlefield.pl. Tym razem to serwer zlokalizowany w Polsce, tak więc możecie się cieszyć pingami w granicach 3-15 ms.

 

 

Podobnie jak w przypadku BC2 i pierwszego serwera BF3 sponsorem serwerów jest eGame & LanPartyProject.

link do serwera w battlelog'u

Mijają pierwsze godziny od premiery Battlefield 3 a największe laddery gamingowe już kuszą nas swoimi propozycjami. Mam tutaj głównie na myśli Europejskie Electonic Sports League (na ClanBase wciąż cisza). We wtorek, ESL na 2 dni przed europejską premierą gry zapowiedziało Relase Cup - 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest Opening Cup. Więcej szczegółów w środku.

W najnowszym patchu do Battlefield Play4Free pojawiły się długo oczekiwane umiejętności Tier 3. Dla graczy oznacza to dostęp do nowych Abilities, a także podniesioną maksymalną rangę żołnierza do 25. Aby przetestować nowe zmiany, wystarczy zaktualizować swoją grę do najnowszej wersji.

Od sierpnia tego roku obserwować mogliśmy zmagania dwóch naszych drużyn w arenie memo Custom Map Cup. Oba nasze zespoły po świetnie rozegranych poprzednich edycjach turnieju trafiły do najsilniejszej grupy. Pomimo słabych wyników, my czekaliśmy tylko na ten jeden mecz - ostatniej kolejki turnieju pomiędzy zespołami  Polish Team Soliders 1939 i
Polish Freedom Fighters. Szczegóły tego spotkania i podsumowanie całego turnieju znajdziecie wewnątrz newsa.

 

VS.
PTS1939

|>PL.FF<|

Już tylko godziny dzielą nas od oficjalnego startu długo oczekiwanego Battlefielda 3. Jak zawsze, dla naszych użytkowników przygotowaliśmy odpowiednie miejsce do toczenia wirtualnych pojedynków. W dniu dzisiejszym ruszył pierwszy, tak właśnie, pierwszy z serwerów BF3 spod znaku Battlefield.pl. Kolejny serwer startuje jutro ok godziny 17:00.

 

 

Opis serwera wg battlelog : klik

Podobnie jak w przypadku BC2 i tym razem sponsorem serwerów jest eGame.

General Battlefield: 3
15:23 25-10-2011
General Battlefield: 3

Portal Battlefield.pl istnieje od 2002 roku. Jesteśmy najstarszym oraz największym Polskim portalem o serii gier Battlefield. Od naszego powstania opublikowaliśmy prawie 3500 newsów, byliśmy organizatorami lub współorganizatorami wielu scenowych turniejów czy LANów. Jak pewnie widzicie, portal się rozrasta, przybywa pracy i dlatego właśnie poszukujemy osób, które by chciały do nas dołączyć.

Premiera Battlefield 3 zbliża się do nas nieuchronnie! Osoby które złożyły zamówienie pre-order via Origin, mają już możliwość ściągnięcia plików niezbędnych do instalacji gry (ok. 11 GB). Natomiast wczoraj na oficjalnym kanale youtube.com/battlefield, udostępniony został również Battlefield 3 Launch Trailer (dostępny w rozwinięciu newsa). Wszystkich zapraszam do obejrzenia najnowszego video BF3 i wspólnego odliczania czasu do premiery!

 

[Aktualizacja #1] na kanale EAsingapore dodany został bardzo ciekawy filmik prezentujący mix walki rzeczywistej i scen z gry Battlefield 3 | "Is it real?"

Dobiega już końca 4 edycja ostatnich aktywnych rozgrywek Battlefield 1942 - memo Custom Map Cup. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć naszych barw narodowych pod którymi grały zespoły  Polish Team Soliders 1939 i Polish Freedom Fighters. Chodź może wyniki nie mogły nas napawać dumą to trzeba przyznać że oba zespoły starały się jak mogły. Na osłodę goryczy spowodowanej ostatnimi porażkami, pozostaje nam ostatnia - 5 kolejka rozgrywek, w której naprzeciw siebie staną oba nasze zespoły. Więcej info w rozwinięciu.

Uwaga! Jeżeli zamówiłeś Battlefield 3: Edycja Limitowana w sklepie gram.pl, zarówno za pomocą linków umieszczonych na naszym portalu lub bezpośrednio w sklepie gram.pl - przeczytaj tę informację uważnie! Jak poinformowali nas przedstawiciele sklepu, wszyscy gracze którzy złożyli zamówienie przedpremierowe i w dalszym ciągu chcą otrzymać Edycję Limitowaną gry, proszeni są o potwierdzenie swoich zamówień najpóźniej do końca tego tygodnia, tj. do 23 października. W przeciwnym razie, z dniem 24 października zamówienia zostaną automatycznie anulowane.

 

Jest to o tyle ważne, że Edycja Limitowana jest naprawdę limitowana i nie będzie dostępna po premierze gry. A dzięki anulowanym zamówieniom jest szansa na to, aby Ci którzy na BF3: EL się nie załapali i zamówili wersję zwykłą, mogli otrzymać jednak wersję dostepną tylko w przypadku wcześniejszych preorderów. Dlatego, jeżeli jest to możliwe, to już teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową, celem potwierdzenia Twojego zamówienia.

EA w dalszym ciągu podgrzewa atmosferę przed dniem 27 października, kiedy to Battlefield 3 zawita na półki sklepowe w Polsce. Przed wami kolejny trailer trybu wieloosobowego, w którym obejrzeć możecie wszystkie 9 map z pełnej wersji gry. Na dodatek, wielbiciele Strike at Karkand wreszcie mogą się przekonać, jak mapa z dodatku Powrót do Karkand będzie prezentowała się na silniku Frostbite 2.

 

Po więcej informacji o grze, zapraszamy do rozwinięcia newsa.

 

[Aktualizacja #1] Razem z zamówieniem na gram.pl otrzymacie również pakiet 10 nieśmiertelników!

 

[Aktualizacja #2] Jak wskazuje treść maila przysłanego do naszej redakcji, sklep gram.pl zakończył w dniu wczorajszym zbieranie zamówień przedpremierowych na Edycję Limitowaną gry Battlefield 3 na platformę XBOX 360 i PS3. Do końca dnia dzisiejszego natomiast wszyscy zainteresowani mają możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na Edycję Limitowaną BF3 na platformę PC. Później, wersja na PC podzieli los Edycji Limitowanej na konsole.

[1]      «      26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35   |   36      »      [271]