Aktualności

General
09:31 08-03-2012
General

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej, wyrozumiałości dla Waszych Partnerów-Graczy i aby każdy kolejny dzień był jak Dzień Kobiet, życzymy Wam - Drogim Czytelniczkom i User'kom portalu Battlefield.pl.

 

Redakcja portalu Battlefield.pl

PS.

Formuła prezentu taka jak zawsze ;)

Właśnie trwa GDC (Game Developers Conference). Na tej imprezie znajduje się również EA, które zapowiedziało aż 3 dodatki DLC do Battlefield 3! Więcej szczegółów w rozwinięciu.

 

Zapraszamy Was na kolejny event organizowany przez G4G oraz (tym razem) przez eGame oraz Battlefield.pl

Tym razem coś dla sympatyków bliskiego starcia z wykorzystaniem broni podręcznej.

Na trzech serwerach w dniach 7 - 12 marzec 2012 będziemy zdobywać fragi, a najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe. Dostępne serwery to :

Statystyki są wspólne więc, nie ważne gdzie grasz, ważne że skutecznie. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Kiedy pisaliśmy o zapowiedzi nowego DLC do Battlefield 3, wszyscy z niecierpliwością wypatrywali co nowego ma dla nas studio DICE. Niestety niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Jedno jest pewne - "coś" się zbliża. Zapraszam do rozwinięcia newsa, gdzie poznacie balans broni od kuchni oraz najpopularniejszą mapę w grze.

Bc2Bf3

Początek tego tygodnia jest szczególnie dobry dla wszystkich tych, którzy mają ochotę na grę, w której poza punktami i wirtualnymi nagrodami są też te prawdziwe, 'namacalne'. A to wszystko dzięki dwóm event'om organizowanym przez G4G.pl Więcej informacji w rozwinięciu newsa, zapraszamy!

 

Mody Battlefield: 1942
21:29 27-02-2012
Mody Battlefield: 1942

Motywem kolejnego z cotygodniowych spotkań tematycznych na serwerze FHSW będą starcia sił powietrznych do jakich doszło podczas Drugiej Wojny Światowej. Gracze dostają unikalną możliwość samodzielnego sterowania ogromem maszyn latających, niedostępnych w innych grach tego typu (FPS)! Ktoś, nie czujący się zbyt pewnie za sterami myśliwca tudzież bombowca, będzie mógł obsadzić baterie dział przeciwlotniczych, lub którąś z jednostek floty pływającej. Lista map w rozwinięciu.

Jak zagrać w FHSW? Wszystko wyjaśnione jest pod tym linkiem.

 

Mody Battlefield: 1942
16:03 22-02-2012
Mody Battlefield: 1942

Załoga FHSW nie próżnuje i tak oto możemy obwieścić kolejny news. Tym razem park motorowy Armii USA został poszerzony o czołgi lekkie pokrewne dotychczas obecnemu, aczkolwiek samotnemu M3A1 "Stuart":

M2A1, M2A4, M5A1, M8A1 Gun Motor Carriage, M8 Howitzer Motor Carriage "Scott"

 


 

Ogłoszono również zmiany dotyczące mn. sposobu montowania ciężkich karabinów maszynowych. Więcej w rozwinięciu newsa.

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy większego patcha do Battlefield 3. Wg. Tomasa Danko miał on pojawić się w lutym, wraz z Commo Rose 2.0 i wieloma usprawnieniami kodu gry. Niestety Daniel Matros (menedżer społeczności) zaprzecza jakoby patch miał pojawić się w tym miesiącu. Więcej w dalszej części newsa.

General Battlefield: 3
20:24 14-02-2012
General Battlefield: 3

W ciągu ostatnich kilku dni powstało spore zamieszanie wokół przyszłego dodatku DLC do Battlefield 3. Miał on być zapowiedziany tydzień temu, na specjalnej imprezie organizowanej przez EA w Nowym Jorku. Temat ucichł, ale Ian Tornay (menedżer społeczności) postanowił zabrać głos w tej sprawie. Zapraszam do dalszej części newsa, gdzie znajdziecie również informacje o wyłączeniu serwerów na konsolach i łatki do dzisiejszego patcha. Zapraszam!

Studio DICE ogłosiło, iż jutro o godzinie 9:00 czasu polskiego, udostępniona zostanie niewielka poprawka dla pecetowych graczy gry Battlefield 3. Producenci skoncentrowali się na poprawie stabilności i wydajności gry. Patch wprowadza również wsparcie dla nadchodzących procesorów Intel'a o nazwie "Ivy Bridge". Poprawiono również wydajność gry na kartach graficznych AMD Radeon z serii 7xxx. Pełna lista zmian w rozwinięciu.

Mody Battlefield: 1942
18:24 12-02-2012
Mody Battlefield: 1942

Developerzy FHSW właśnie nakarmili nas kolejną porcją niebagatelnych informacji na temat nowości jakie zostały przygotowane. Wypuszczenie nowej wersji FHSW, oznaczonej numerem 0.5, zostało wstępnie ogłoszone na początek tegorocznej wiosny, czyli lada chwila. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

  

Pamiętacie jak pisaliśmy o plotkach dot. nowego DLC umiejscowionym w Nowym Jorku? Okazuje się bowiem, że otrzymamy nowe DLC do Battlefield 3! Peter C. Ausnit zapytany o nowe dodatki odpowiedział, iż więcej dowiemy się w przyszłym tygodniu na specjalnej imprezie EA w Nowym Jorku. Więcej w rozwinięciu newsa...

[1]      «      21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31      »      [271]