Aktualności

Jeden z największych producentów podzespołów do komputerów firma Gigabyte organizuje ogólnoeuropejski turniej Battlefield 3! Do wygrania nagrody pieniężne, części i gadżety gamingowe. Zapisy rozpoczęły się 18 i potrwają do 24 listopada. Więcej info w rozwinięciu.

 

 

 

Jak donoszą nam twórcy BF3  na Battlefield Blog, już w przyszłym tygodniu możemy oczekiwać patcha dla klienta gry. DICE deklaruje że w najnowszy patch ma poprawić stabilność i optymalizację gry. Zapraszam do lektury.

General Battlefield: 3
23:06 19-11-2011
General Battlefield: 3

Wczoraj Battlefield blog, umieścił nowy gameplay z nadchodzącego dodatku Powrót do Karkand. To między innymi gameplay'em z niego pragnę się z Wami podzielić w moim pierwszym news'ie. Zapraszam do środka! :)

Już dzisiaj wieczorem odbędą się pierwsze mecze w ramach Mistrzostw Polski Battlefield 3. Poniżej prezentujemy szczegóły na temat terminarza oraz kilka innych przydatnych informacji, z którymi na pewno warto się zapoznać.

 

Kto okaże się najlepszy i zmierzy się o nagrody oraz prestiżowy tytuł Mistrza Polski podczas Wielkiej Gali Cybersport, która odbędzie się 3 grudnia w Krakowie? Przekonamy się już wkrótce.

Już jutro rozpocznie się ostatni dzień zapisów do Mistrzostw Polski Battlefield 3. Nadeszła więc doskonała pora, aby przedstawić Wam wstępny regulamin według którego będą toczyć się rozgrywki. Miejcie jednak na uwadze, iż nie jest to wersja ostateczna - może jeszcze ona ulec zmianie przed startem rozgrywek. Szczegóły przedstawiamy poniżej. Przypominamy również, że swoje propozycje co do zmian możecie cały czas wyrażać pod odpowiednim newsem na ESL.

Za nami już Puchar Otwarcia w trybie Squad Rush 4on4 oraz Conquest 8on8. Z tej okazji polska sekcja Battlefield 3 na ESL przygotowała coś, na co na pewno wiele drużyn czekało. Właśnie przed chwilą oficjalnie zostały uruchomione dwa laddery - Squad Rush 4on4 Ladder oraz Conquest 8on8 Ladder! Jesteście gotowi, aby przyjąc wyzwanie i rywalizować z najlepszymi formacjami w Polsce?

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o pierwszych turniejach organizowanych przez polską sekcję Battlefield 3 na ESL - Pucharze Otwarcia 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest. Wczoraj zakończyły się zmagania w ramach drugiego turnieju, w związku z czym nadeszła doskonała pora, aby je podsumować i dowiedzieć się, które drużyny okazały się najlepsze. Ciekawi? Więcej informacji poniżej.

Dzisiejszy dzień, czyli równo dwa tygodnie od premiery gry Battlefield 3 w Polsce, to świetna okazja aby ogłosić pewne ważne wydarzenie. Wspólnie z Electronic Arts Polska, mamy przyjemność poinformować Was o rozpoczęciu zapisów do Mistrzostw Polski Battlefield 3. Zbierz drużynę i walcz o super nagrody oraz tytuł Mistrza Polski najnowszego tytułu szwedzkiego studia DICE!

General Battlefield: 3
22:46 10-11-2011
General Battlefield: 3

Kilka dni temu swoją premierę miała najlepsza gra FPS tego roku - Battlefield 3. Jakiś czas temu informowaliśmy również o pierwszych rozgrywkach organizowanych przez europejską oraz polską sekcję tej gry na ESL - w dniu dzisiejszym sekcja europejska po raz kolejny zaskakuje. Kilkanaście minut temu oficjalnie został ogłoszony Go4BF3, w którym do wygrania będzie aż 10,000 euro!

Bardzo popularna wśród brytyjskiej społeczności ekipa GamerSpawn podjęła się dużego wyzwania i stworzyła film opisujący ewolucję serii Battlefield. W produkcji znajdziemy różne ciekawostki związane z powstaniem serii, jej szybkim wzrostem zainteresowania na światowej scenie oraz jej najlepsze momenty. Nie ma co tutaj dużo tłumaczyć, zapraszam do oglądania! 45 minutowy film w rozwinięciu.

Zaraz po premierze Battlefield 3 zalały nas informacje o startujących turniejach związanych z ostatnim tworem DICE. Minęły już dwa tygodnie od tej pamiętnej daty, a gracze z całego świata wylewają siódme poty by zdobywać laury. Kto ostatnio zwyciężył, jakie turnieje ruszają i kto jest ich faworytem? Zapraszam do rozwinięcia.

General Battlefield: 3
10:37 05-11-2011
General Battlefield: 3

Już tylko miesiąc, dla niektórych, aż miesiąc dzieli nas od premiery pierwszego dodatku do Battlefield 3 Back to Karkand.

Czego możemy oczekiwać ? Na pewno jednej kultowej mapy z Battlefield 1942 - Wake Island, trzech niezapomnianych map z Battlefield 2 : Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula. Jak stare mapy prezentują się w nowej oprawie możecie zobaczyć w najnowszym zwiastunie.

 

[1]      «      25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34   |   35      »      [271]