Aktualności

General Battlefield: 2
15:20 30-11-2011
General Battlefield: 2

Znudził Ci się Battlefield 3? A może masz zwyczajnie ochotę pograć w Battlefield 2 ale serwery publiczne nie dostarczają Ci dość rozrywki? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to klan Team Torpeda ma dla Was coś specjalnego! Więcej w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

Wedle wycieków z azjatyckich części PS Store nadchodzący DLC do Battlefield'a 3 ma wyjść 7 grudnia. Należy tu przypomnieć iż gracze PS3 mają wyłączność na dostęp do DLC na tydzień wcześniej przed graczami PC'towymi jak i Xbox'owcami.

Zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

 

Nie ochłonęliśmy jeszcze po wczorajszym trailerze mapy Gulf of Oman do Battlefield 3, a w sieci pojawił się już nieoficjalny filmik prezentujący rozgrywkę na Wake Island!

 

Do Battlefield Heroes został dodany nowy tryb rozgrywki - obecny od zarania dziejów wieloosobowych gier tryb Capture The Flag. Jak zwykle przy takiej okazji, na YouTube pojawił się nowy, humorystyczny trailer z gry opisujący to wydarzenie, który można zobaczyć w rozwinięciu newsa.

 

Na swoim kanale w serwisie Youtube, EA opublikowało nowy trailer z dodatku Powrót do Karkand. Materiał wideo dotyczy mapy Gulf of Oman, doskonale znanej weteranom Battlefield'a 2 . A co w trailerze? Masa akcji, destrukcja i pojazdy. Zresztą zobaczcie sami!

 

Zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Polski Battlefield 3! Udział w eliminacjach do finału na Wielkiej Gali Cybersport w Krakowie wzięło 39 drużyn. Od soboty 19 listopada do dnia dzisiejszego codziennie rozgrywane były mecze poszczególnych kolejek fazy grupowej. Do kolejnego etapu przeszło 8 drużyn, które walczyć będą o wyjazd na finał offline i nagrody pieniężne. Więcej info w rozwinięciu.

Dziś ruszyły zapisy do ClanBase Conquest 12v12 - 16v16! Wreszcie po kilku latach przerwy administracja zdecydowała się na powrót do dawnej - bardzo popularnej drabinki. Pierwotnie mecze rozgrywane będą na mapach typu conquest (small) ale z możliwością wyboru large (za obustronną zgodą).  Każda ze stron wybiera po 1 mapie na spotkanie (2 mapy na jeden mecz). Więcej informacji (w języku angielskim) znajdziecie tutaj.

DICE wyciąga przyjazną dłoń w stronę graczy, spełniając pewne zachcianki. Jak udostępniono do publicznej wiadomości, część bardzo istotnych, a jednak jeszcze nie poprawionych aspektów gry jest już na celowniku. Część zaproponowanych zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszam.

 

EA wkrótce przedstawi następny pakiet DLC do Battlefield'a 3, który zabierze nas na pole bitwy jednego z najbardziej znanych miast na świecie – Nowego Jorku .

Jeden z największych producentów podzespołów do komputerów firma Gigabyte organizuje ogólnoeuropejski turniej Battlefield 3! Do wygrania nagrody pieniężne, części i gadżety gamingowe. Zapisy rozpoczęły się 18 i potrwają do 24 listopada. Więcej info w rozwinięciu.

 

 

 

Jak donoszą nam twórcy BF3  na Battlefield Blog, już w przyszłym tygodniu możemy oczekiwać patcha dla klienta gry. DICE deklaruje że w najnowszy patch ma poprawić stabilność i optymalizację gry. Zapraszam do lektury.

General Battlefield: 3
23:06 19-11-2011
General Battlefield: 3

Wczoraj Battlefield blog, umieścił nowy gameplay z nadchodzącego dodatku Powrót do Karkand. To między innymi gameplay'em z niego pragnę się z Wami podzielić w moim pierwszym news'ie. Zapraszam do środka! :)

[1]      «      24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34      »      [271]