Aktualności

Chcielibyśmy zaproponować wszystkim naszym czytelnikom, nowy cykl wywiadów na łamach naszego portalu, o roboczej nazwie "Dziesięć pytań do...”

W pierwszej odsłonie cyklu, zadajemy pytania  panu Patrykowi Góralowskiemu, pracującemu na stanowisku CCG Windows&Office Channel Strategy Manager w polskim oddziale Microsoft.

 

Na forum battlelog'a jeden z pracowników DICE opublikował informację na temat patcha, który zostanie wydany już 6 grudnia. Łatka o rozmiarze 2 GB, zawiera zarówno aktualizację klienta oraz serwera. Tak duży rozmiar spowodowany jest dodaniem zawartości z nadchodzącego dodatku DLC – Powrót do Karkand. Zapraszam do dalszej cześci newsa.

Rozpoczęła się ostatnia faza Mistrzostw Polski Battlefield 3! W grze zostało już tylko 8 zespołów i każdy z nich zaciekle walczy o wyjazd na Wielką Galę Cybersport w Krakowie, gdzie dwie najlepsze drużyny zagrają o 4000 zł w gotówce, karty graficzne, gry i gadżety od EA oraz prestiżowy tytuł Mistrza Polski gry Battlefield 3!

 

 

WIELKI FINAŁ!

WIELKI FINAŁ
Mistrzostwa Polski Battlefield 3

BenQ DELTAeSPORTS.COM TBA
(465:000)
Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A


[aktualizacja #1] Ćwierćfinały za nami! Coraz bliżej do wyłonienia finalistów!
DRABINKA TURNIEJU: www.esl.eu/pl/bf3/conquest/6on6/mp_2011_final/rankings/

[aktualizacja #2] Team Exavs.bf i Brutality Corps wyeliminowane z turnieju. W grze zostały już tylko 4 drużyny!

[aktualizacja #3] BenQ DELTAeSPORTS.COM zwycięża w WB - mamy pierwszego finalistę! Został jeszcze tylko jeden mecz o drugi slot na Wielkiej Gali Cybersport w Krakowie! Positive vs Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A [xx:xx]

[aktualizacja #4] BenQ DELTAeSPORTS.COM i Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A - najlepsze polskie drużyny BF3! To oni zawalczą na Wielkiej Gali Cybersport o tytuł Mistrza Polski Battlefield 3!

[aktualizacja #5] Po drobnym opóźnieniu ( 2h) z powodu awarii sprzętu odbył się mecz finałowy między BenQ DELTAeSPORTS.COM i Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A.
General Battlefield: 2
15:20 30-11-2011
General Battlefield: 2

Znudził Ci się Battlefield 3? A może masz zwyczajnie ochotę pograć w Battlefield 2 ale serwery publiczne nie dostarczają Ci dość rozrywki? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to klan Team Torpeda ma dla Was coś specjalnego! Więcej w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

Wedle wycieków z azjatyckich części PS Store nadchodzący DLC do Battlefield'a 3 ma wyjść 7 grudnia. Należy tu przypomnieć iż gracze PS3 mają wyłączność na dostęp do DLC na tydzień wcześniej przed graczami PC'towymi jak i Xbox'owcami.

Zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

 

Nie ochłonęliśmy jeszcze po wczorajszym trailerze mapy Gulf of Oman do Battlefield 3, a w sieci pojawił się już nieoficjalny filmik prezentujący rozgrywkę na Wake Island!

 

Do Battlefield Heroes został dodany nowy tryb rozgrywki - obecny od zarania dziejów wieloosobowych gier tryb Capture The Flag. Jak zwykle przy takiej okazji, na YouTube pojawił się nowy, humorystyczny trailer z gry opisujący to wydarzenie, który można zobaczyć w rozwinięciu newsa.

 

Na swoim kanale w serwisie Youtube, EA opublikowało nowy trailer z dodatku Powrót do Karkand. Materiał wideo dotyczy mapy Gulf of Oman, doskonale znanej weteranom Battlefield'a 2 . A co w trailerze? Masa akcji, destrukcja i pojazdy. Zresztą zobaczcie sami!

 

Zakończyła się faza grupowa Mistrzostw Polski Battlefield 3! Udział w eliminacjach do finału na Wielkiej Gali Cybersport w Krakowie wzięło 39 drużyn. Od soboty 19 listopada do dnia dzisiejszego codziennie rozgrywane były mecze poszczególnych kolejek fazy grupowej. Do kolejnego etapu przeszło 8 drużyn, które walczyć będą o wyjazd na finał offline i nagrody pieniężne. Więcej info w rozwinięciu.

Dziś ruszyły zapisy do ClanBase Conquest 12v12 - 16v16! Wreszcie po kilku latach przerwy administracja zdecydowała się na powrót do dawnej - bardzo popularnej drabinki. Pierwotnie mecze rozgrywane będą na mapach typu conquest (small) ale z możliwością wyboru large (za obustronną zgodą).  Każda ze stron wybiera po 1 mapie na spotkanie (2 mapy na jeden mecz). Więcej informacji (w języku angielskim) znajdziecie tutaj.

DICE wyciąga przyjazną dłoń w stronę graczy, spełniając pewne zachcianki. Jak udostępniono do publicznej wiadomości, część bardzo istotnych, a jednak jeszcze nie poprawionych aspektów gry jest już na celowniku. Część zaproponowanych zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszam.

 

EA wkrótce przedstawi następny pakiet DLC do Battlefield'a 3, który zabierze nas na pole bitwy jednego z najbardziej znanych miast na świecie – Nowego Jorku .

[1]      «      24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33   |   34      »      [271]