Aktualności

Starszy projektant rozgrywki w Battlefield 3Alan Kertz, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami dot. dodatków do broni. Uważa, że wiele z nich wymaga poprawek i poprosił o opinię graczy. Niektóre z jego myśli w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

General
16:00 24-12-2011
General

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia (Święta Jul bądź też Świąt Sezonowych w duchu poprawności politycznej - red. ) w imieniu redakcji i swoim własnym życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz cierpliwości (nie tylko przy uruchamianiu BF3 - red.).

 

Aby tradycji stało się zadość mamy dla Was, Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki prezenty. Ale o tym już w rozwinięciu .

Wszyscy ci, którzy nie zakupili jeszcze Battlefield'a 3, mają ku temu doskonałą okazję. Battlefield 3 (bez dodatku Powrót do Karkand) został przeceniony na platformie Origin aż o 50% ! Jego nowa cena wynosi teraz 59,95 zł. Promocja potrwa do 25 grudnia czasu GMT. Za informację dziękujemy użytkownikowi andrzej_ka.


UWAGA: Na stronie informacji o produkcie widnieje cena 67,45 zł. Dopiero po kliknięciu pobierz, pojawia się cena promocyjna.

General Battlefield: 3
23:03 23-12-2011
General Battlefield: 3

Kilka dni temu informowaliśmy was o zapowiedzi nowego Commo Rose do Battlefield 3. Tomas Danko na swoim twitterze poinformował, że Commo Rose 2.0 zostanie oddane do dyspozycji pecetowych graczy w lutym 2012 roku. W nowym Commo Rose ma znaleźć się przede wszystkim prośba o amunicję oraz wezwanie sanitariusza.

 

Wielu graczy bardzo pochłonęła ostatnia odsłona serii Battlefield. Niektóry gotowi byli nawet na połączenie jej elementów z ozdobami świątecznymi. Pomysł jednego, na świąteczno - Battlefield' ową dekorację znajdziecie w rozwinięciu newsa. Wy również macie jakieś? Podzielcie się nimi w komentarzach!

 

Google opublikowało ranking najczęściej wyszukiwanych haseł w 2011 roku. Na 5 miejscu w rankingu uplasował się właśnie Battlefield 3. Google pokusiło się również o ciekawostki nt. popularności Battlefield'a 3. Na ich streszczenie zapraszam do rozwinięcia newsa.

 

W dniu dzisiejszym w nasze ręce trafił pierwszy dodatek do Battlefield 3. Zestaw map rodem z BF 1942 i BF2 w nowej oprawie, zdaniem twórców powinien zadowolić wszystkich "starych" graczy. Czy tak jest , przekonajmy się sami.

Przygotowaliśmy dla was nasz serwer (.pl Battlefield.pl & LPP) ustawiając tylko mapy z dodatku, w trybie CQ, rush oraz infantry.

Zapraszamy do testowania nowego dodatku i wspólnej zabawy.

 

Dziś na stronie polskiego oddziału ESL BF3 opublikowano informację o weekendowym turnieju Conquest Battlefield 3 12v12. Jak widać, jeden z największych ladderów esportowych nie spoczywa na laurach po zakończonych ostatnio Mistorzostwach Polski tejże gry. Turniej da przy okazji możliwość sprawdzenia ESL Wire Anty Cheat, do którego w ostatnich dniach dołączono również ochronę przed "wspomagaczami" gry Battlefield 3.

 

[aktualizacja #1] Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Polish Stars Gaming. Krótkie podsumowanie rozgrywek znajdziecie w rozwinięciu.

 

DICE zdradza nam zmiany w nadchodzącym patchu. Większość z nich dotyczy broni, oraz ich balansu. Więcej informacji w newsie - Zapraszam!

 

 

Commo Rose, czyli funkcja której brakowało graczom w Bad Company 2, znalazła się w Battlefield 3. Niestety jak wszyscy wiemy, jest ona mało użyteczna ze względu na brak podstawowych komend, takich jak pomoc medyka, czy prośba o amunicję. Informacje nt. nowego Commo Rose w rozwinięciu newsa.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ekipa ze studia Easy postanowiła zorganizować okres adwentowy... w stylu BF. Codziennie od 1 do 24 grudnia pojawiają się nowe promocje dla grających w Battlefield Heroes i Battlefield Play4Free. Są to nie tylko zniżki na przedmioty, ale także specjalne kody na tymczasowe odblokowanie niektórych itemków. Polecamy codzienne śledzenie tych stron: Battlefield Heroes | Battlefield Play4Free, aby nie przegapić swojej okazji.

 

Posiadacze Playstation 3 mają się z czego cieszyć. Dziś swoją premierę ma pierwszy dodatek DLC do Battlefield – "Powrót do Karkand". Z tej okazji DICE opublikowało nowy materiał wideo z rozgrywki na mapie Wake Island, w wersji na konsolę Playstation 3. Zapraszam do środka!

[1]      «      23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32   |   33      »      [271]