Aktualności

Informujemy, że dziś także macie możliwość zobaczenia rozgrywki wieloosobowej na żywo:

 

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

START 13 CZERWCA, GODZ. 20.30

Jeżeli zastanawiacie się nad złożeniem przedpremierowego zamówienia na grę Battlefield 4, to dobrze trafiliście. Dokonując tego otrzymacie za darmo dodatek Chińska Nawałnica który zawiera 4 dodatkowe mapy do trybu wieloosobowego, nowe uzbrojenie, pojazdy i ekwipunek - wartość dodatku wynosi 60 zł.

Tylko w sprzedaży elektronicznej znajduje się Cyfrowa Edycja Specjalna która poza grą i dodatkiem oferuje wcześniejszy dostęp do bety oraz 3 złote pakiety bojowe. Zamówień można również dokonywać na wersje dla konsol nowej generacji - poznaliśmy ceny gier na te platformy i nie będziecie zachwyceni...

 

Edycja Zwykła (PC) - 149,90 zł

Edycja Specjalna (PC) - 199,00 zł (tylko sklep Origin)

Edycja Zwykła (PS3/X360) - 209,90 zł

Edycja Zwykła (PS4/XONE) - 249,90 zł (sugerowana 269,00 zł)

Edycja Zwykła Digital* (PC) - 148,90 zł

 

* Wersja zwykła do pobrania z sieci

 

Podane ceny to najniższe znalezione w najpopularniejszych sieciowych sklepach (min. 2 sklepy posiadają podaną cenę).

Firma AMD zajmująca się produkcją kart graficznych i procesorów, ogłosiła, że Battlefield 4 zostanie zoptymalizowany pod kątem sprzętu z ich stajni. Oznacza to, że posiadając kartę graficzną lub procesor tej firmy, osiągnięcie lepsze wyniki niż na porównywalnym produkcie u konkurencji.

To nie pierwszy taki przypadek, firma AMD i ich program Gaming Evolved stara się wspierać i pozyskiwać nowych producentów gier w celu optymalizacji ich dzieł pod swoje produkty. EA i DICE również są zaangażowane w ten program, co zaowocowało w Battlefield 3, kiedy to sterowniki "Never Settle" powodowały nawet 100% wzrost wydajności na kartach graficznych AMD w porównaniu do konkurencyjnej Nvidii.

Wczorajsze filmiki z rozgrywki wieloosobowej zostały nagrane podczas pokazu na żywo organizowanego przez EA/DICE. Dziś również odbędzie się pokaz na żywo - wiemy nawet kiedy dokładnie. Za niespełna godzinę, czyli o 21.00 pod poniższym adresem będziecie mogli zobaczyć kolejny zapis z multiplayera granego na żywo.

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

12 CZERWCA, GODZ. 21.00

Podczas trwających targów E3 odwiedzający je, mają możliwość sprawdzenia grywalności Battlefielda 4 w sieci. Spory kawał z tych rozgrywek został oficjalnie transmitowany przez EA wraz z wywiadami z pracownikami DICE. Wszystko jest podziwiane z trybu Spectatora którego tak się domagano. Miejcie też na uwadze, że nie jest to finalna wersja gry i pewne jej aspekty mogą się zmienić i zostać poprawione.

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

 

Podziękowania dla użytkownika Grzesiek158PL za szybkie znalezienie filmików na yt ;)

Jeżeli myśleliście, że gameplay z trybów single i multiplayer to wszystko co EA ma do zaprezentowania, to byliście w błędzie. EA raczy nas kolejnymi filmikami i screenami. Więcej w rozwinięciu.

Aktualizacja: Dodano nowe screeny

Jeśli przegapiliście konferencję E3, bądź macie ochotę raz jeszcze zobaczyć nowego Battlefielda w akcji to zapraszam. Poniżej nagranie z sesji multiplayer która odbyła się właśnie na targach:

Krótkie podsumowanie znajdziecie TUTAJ.

Konferencja EA na targach E3 za niespełna półtora godziny, a do sieci wyciekł już oficjalny zapis rozgrywki singleplayer o nazwie Angry Sea. Misja rozgrywa się na pokładzie uszkodzonego lotniskowca, a w oczy rzuca się piękna grafika i pokaźna ilość skryptów. Ten sam filmik zostanie zapewne zaprezentowany na E3, obejrzyjcie go już teraz:

Teraz czekamy na multi! :)

General
02:24 09-06-2013
General

Przypominamy, że już jutro zaczynają się targi E3 w Los Angeles! To doskonała okazja by dowiedzieć się czegoś nowego o Battlefield 4, a będzie co zobaczyć - jutro na żywo zostanie zaprezentowany gameplay z rozgrywki wieloosobowej. Stream rozpocznie się równo o godzinie 22.00 naszego czasu.

 

KONFERENCJA EA NA TARGACH E3 - NA ŻYWO!

START 10 CZERWCA, GODZ. 22.00

Wraz z ujawnieniem konsoli Xbox One na którą zmierza też Battlefield 4, pojawiły się nowe informacje o pierwszym dodatku DLC, nowe screeny oraz data pokazu rozgrywki wieloosobowej! Więcej w rozwinięciu.

Jak mawia pewne polskie przysłowie: "Nie zabija się kury znoszącej złote jajka" i nie bez przypadku piszę o tym na stronie poświęconej serii Battlefield. Otóż firma EA zarezerwowała domeny od Battlefield13.com do Battlefield20.com - czy amerykański gigant aż tak jest pewien przyszłości Battlefield? Owe domeny zostały zakupione 2 maja przez agencję zajmującą się ochroną marek i aktualnie to oni są w jej posiadaniu. Oznacza to po prostu, że nikt poza EA nie może ich wykorzystać. Ta aktualnie ma w pełnej własności domeny aż do Battlefield12.com, co i tak jest zaskakującym wynikiem. Póki co EA po prostu się zabezpiecza, a czy seria Battlefield będzie tak żywotna? Miejmy nadzieję, że tak choć niekoniecznie w postaci tasiemca zbierającego dolary.

Pojawił się kolejny screenshot z Battlefield 4, z misji poznanej na 17 minutowym zapisie rozgrywki. Tym razem nie było żadnych puzzli :)

[1]      «      7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17      »      [32]