Aktualności

Firma AMD zajmująca się produkcją kart graficznych i procesorów, ogłosiła, że Battlefield 4 zostanie zoptymalizowany pod kątem sprzętu z ich stajni. Oznacza to, że posiadając kartę graficzną lub procesor tej firmy, osiągnięcie lepsze wyniki niż na porównywalnym produkcie u konkurencji.

To nie pierwszy taki przypadek, firma AMD i ich program Gaming Evolved stara się wspierać i pozyskiwać nowych producentów gier w celu optymalizacji ich dzieł pod swoje produkty. EA i DICE również są zaangażowane w ten program, co zaowocowało w Battlefield 3, kiedy to sterowniki "Never Settle" powodowały nawet 100% wzrost wydajności na kartach graficznych AMD w porównaniu do konkurencyjnej Nvidii.

Wczorajsze filmiki z rozgrywki wieloosobowej zostały nagrane podczas pokazu na żywo organizowanego przez EA/DICE. Dziś również odbędzie się pokaz na żywo - wiemy nawet kiedy dokładnie. Za niespełna godzinę, czyli o 21.00 pod poniższym adresem będziecie mogli zobaczyć kolejny zapis z multiplayera granego na żywo.

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

12 CZERWCA, GODZ. 21.00

Podczas trwających targów E3 odwiedzający je, mają możliwość sprawdzenia grywalności Battlefielda 4 w sieci. Spory kawał z tych rozgrywek został oficjalnie transmitowany przez EA wraz z wywiadami z pracownikami DICE. Wszystko jest podziwiane z trybu Spectatora którego tak się domagano. Miejcie też na uwadze, że nie jest to finalna wersja gry i pewne jej aspekty mogą się zmienić i zostać poprawione.

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

 

Podziękowania dla użytkownika Grzesiek158PL za szybkie znalezienie filmików na yt ;)

Jeżeli myśleliście, że gameplay z trybów single i multiplayer to wszystko co EA ma do zaprezentowania, to byliście w błędzie. EA raczy nas kolejnymi filmikami i screenami. Więcej w rozwinięciu.

Aktualizacja: Dodano nowe screeny

Jeśli przegapiliście konferencję E3, bądź macie ochotę raz jeszcze zobaczyć nowego Battlefielda w akcji to zapraszam. Poniżej nagranie z sesji multiplayer która odbyła się właśnie na targach:

Krótkie podsumowanie znajdziecie TUTAJ.

Konferencja EA na targach E3 za niespełna półtora godziny, a do sieci wyciekł już oficjalny zapis rozgrywki singleplayer o nazwie Angry Sea. Misja rozgrywa się na pokładzie uszkodzonego lotniskowca, a w oczy rzuca się piękna grafika i pokaźna ilość skryptów. Ten sam filmik zostanie zapewne zaprezentowany na E3, obejrzyjcie go już teraz:

Teraz czekamy na multi! :)

General
02:24 09-06-2013
General

Przypominamy, że już jutro zaczynają się targi E3 w Los Angeles! To doskonała okazja by dowiedzieć się czegoś nowego o Battlefield 4, a będzie co zobaczyć - jutro na żywo zostanie zaprezentowany gameplay z rozgrywki wieloosobowej. Stream rozpocznie się równo o godzinie 22.00 naszego czasu.

 

KONFERENCJA EA NA TARGACH E3 - NA ŻYWO!

START 10 CZERWCA, GODZ. 22.00

Wraz z ujawnieniem konsoli Xbox One na którą zmierza też Battlefield 4, pojawiły się nowe informacje o pierwszym dodatku DLC, nowe screeny oraz data pokazu rozgrywki wieloosobowej! Więcej w rozwinięciu.

Jak mawia pewne polskie przysłowie: "Nie zabija się kury znoszącej złote jajka" i nie bez przypadku piszę o tym na stronie poświęconej serii Battlefield. Otóż firma EA zarezerwowała domeny od Battlefield13.com do Battlefield20.com - czy amerykański gigant aż tak jest pewien przyszłości Battlefield? Owe domeny zostały zakupione 2 maja przez agencję zajmującą się ochroną marek i aktualnie to oni są w jej posiadaniu. Oznacza to po prostu, że nikt poza EA nie może ich wykorzystać. Ta aktualnie ma w pełnej własności domeny aż do Battlefield12.com, co i tak jest zaskakującym wynikiem. Póki co EA po prostu się zabezpiecza, a czy seria Battlefield będzie tak żywotna? Miejmy nadzieję, że tak choć niekoniecznie w postaci tasiemca zbierającego dolary.

Pojawił się kolejny screenshot z Battlefield 4, z misji poznanej na 17 minutowym zapisie rozgrywki. Tym razem nie było żadnych puzzli :)

Może to niewiele, ale zawsze coś - producenci wypuścili do sieci niekompletnego screena z Battlefield 4.  Na każdej z 3 stron (Facebook, Twitter, Tumblr) pojawiła się inna wersja, tzn. inne elementy zostały ukryte i odsłoniętę. Po złączeniu wszystkich części wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Pozostałe części zostaną wkrótce ujawnione.

Aktualizacja: tajemniczy screen został już opublikowany, znajdziecie go poniżej.

General
17:03 20-04-2013
General

Firma DICE potwierdziła swoją obecność na targach E3 2013 w Los Angeles. Oczywiście nie zabraknie ich flagowego produktu, czyli Battlefield 4. Niestety producenci nie zdradzili żadnych szczegółów odnośnie prezentowanej na targach gry, które rozpoczną się 11 czerwca. Bardzo możliwe, że przed targami pojawi się więcej informacji o których damy wam znać.

[1]      «      7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17      »      [32]