Aktualności

Jak donosi serwis MP1st.com dziś rano w sklepie Origin pojawił się baner nawiązujący do bety Battlefield 4! Składając zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor Warfighter, który premierę ma w październiku, otrzymamy dostęp do bety Battlefield 4. Podobna akcja miała miejsce przy pre-orderze poprzedniej odsłony Medal of Honor. Wtedy to gwarantowano dostęp do bety Battlefield 3, która pojawiła się rok później. Wsparcie dla Battlefield 3 kończy się wiosną 2013 roku, więc pojawienie się nowej gry spod znaku Battlefield jest bardzo możliwe. Pytanie tylko czy będzie to Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może obie? Bad Company 3 na konsole, Battlefield 4 na PC? To byłoby dla nas - graczy, bardzo obiecujące. Wspomnianego banera nie ujrzycie w polskiej wersji sklepu, nie znalazłem go również w wersji anglojęzycznej, być może już go usunęli albo nie zawsze się pojawia.

Co o tym sądzicie? Wolelibyście Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może scenariusz z osobnymi grami na PC i konsole?

 

Aktualizacja: Battlefield 4 został oficjalnie potwierdzony przez EA.

Logo

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim użytkownikom serwera Teamspeak 3 hostowanego przez nasz portal o konieczności stosowania adresu ts.battlefield.pl jako adresu używanego do łączenia się. Monit ten motywowany jest faktem, iż od dnia jutrzejszego TS będzie się znajdował na nowym serwerze a w związku z tym jego IP ulegnie zmianie. Tym samym łączenie się z serwerem za pomocą starego adresu będzie niemożliwe. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszego serwera Teamspeak 3! :)

 

EA odlicza do rozpoczęcia lata i z tej okazji od dziś do 20 czerwca rozdaje przedmioty do swoich gier opartych na modelu play4free. Dziś możecie zdobyć Leśny pakiet bojowy do gry Battlefield Play4Free. Zawiera on:

• Leśny mundur bojowy

• Wzrost Punktów doświadczenia (7 dni)

• Zaawansowana strzykawka z adrenaliną: 50

• Bandaż bojowy: 50

16 czerwca będziecie mogli zdobyć przedmioty do Battlefield Heroes.

Aby zdobyć przedmioty wystarczy wejść na stronę podaną w źródle, i kliknąć "Odbierz teraz" na interesującym nas tytule. Następnie postępować wg. podanej tam instrukcji.

UWAGA: Kody aktywne są tylko 24h (do 23.59) więc nie zwlekajcie!

General
00:00 08-04-2012
General

w2

Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa*

życzy

Redakcja portalu Battlefield.pl

 

 

*W części kraju pada śnieg, w związku z tym życzymy także dużo prezentów pod choinką i smacznego karpia ;)

General
09:31 08-03-2012
General

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej, wyrozumiałości dla Waszych Partnerów-Graczy i aby każdy kolejny dzień był jak Dzień Kobiet, życzymy Wam - Drogim Czytelniczkom i User'kom portalu Battlefield.pl.

 

Redakcja portalu Battlefield.pl

PS.

Formuła prezentu taka jak zawsze ;)

Bc2Bf3

Początek tego tygodnia jest szczególnie dobry dla wszystkich tych, którzy mają ochotę na grę, w której poza punktami i wirtualnymi nagrodami są też te prawdziwe, 'namacalne'. A to wszystko dzięki dwóm event'om organizowanym przez G4G.pl Więcej informacji w rozwinięciu newsa, zapraszamy!

 

General
16:00 24-12-2011
General

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia (Święta Jul bądź też Świąt Sezonowych w duchu poprawności politycznej - red. ) w imieniu redakcji i swoim własnym życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz cierpliwości (nie tylko przy uruchamianiu BF3 - red.).

 

Aby tradycji stało się zadość mamy dla Was, Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki prezenty. Ale o tym już w rozwinięciu .

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ekipa ze studia Easy postanowiła zorganizować okres adwentowy... w stylu BF. Codziennie od 1 do 24 grudnia pojawiają się nowe promocje dla grających w Battlefield Heroes i Battlefield Play4Free. Są to nie tylko zniżki na przedmioty, ale także specjalne kody na tymczasowe odblokowanie niektórych itemków. Polecamy codzienne śledzenie tych stron: Battlefield Heroes | Battlefield Play4Free, aby nie przegapić swojej okazji.

Chcielibyśmy zaproponować wszystkim naszym czytelnikom, nowy cykl wywiadów na łamach naszego portalu, o roboczej nazwie "Dziesięć pytań do...”

W pierwszej odsłonie cyklu, zadajemy pytania  panu Patrykowi Góralowskiemu, pracującemu na stanowisku CCG Windows&Office Channel Strategy Manager w polskim oddziale Microsoft.

Bardzo popularna wśród brytyjskiej społeczności ekipa GamerSpawn podjęła się dużego wyzwania i stworzyła film opisujący ewolucję serii Battlefield. W produkcji znajdziemy różne ciekawostki związane z powstaniem serii, jej szybkim wzrostem zainteresowania na światowej scenie oraz jej najlepsze momenty. Nie ma co tutaj dużo tłumaczyć, zapraszam do oglądania! 45 minutowy film w rozwinięciu.

Premierę najbardziej oczekiwanej sieciowej gry FPS mamy już za sobą . Oczywiście mówimy o Battlefield 3, grze, którą napędza całkowicie nowy silnik – FROSTBITE 2.0. Chciałbym przedstawić Wam całkowicie nieobiektywne, (bo moje), spojrzenie na procesor firmy Intel .

 

[1]      «      10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20      »      [32]