Aktualności

Portal Battlefield.pl istnieje od 2002 roku. Jesteśmy najstarszym oraz największym Polskim portalem o serii gier Battlefield. Od naszego powstania opublikowaliśmy prawie 3500 newsów, byliśmy organizatorami lub współorganizatorami wielu scenowych turniejów czy LANów. Jak pewnie widzicie, portal się rozrasta, przybywa pracy i dlatego właśnie poszukujemy osób, które by chciały do nas dołączyć.

Pierwszy i największy portal społecznościowy dla graczy w Polsce jestemGraczem.pl organizuje kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W konkursie można wygrać takie nagrody jak między innymi klucz do gry Battlefield 3 oraz koszulkę i smycze portalu jestemGraczem.pl . Więcej informacji na temat konkursu możecie znaleźć logując się lub rejestrując na portalu jestemGraczem.pl.

 

Jako portal Battlefield.pl, zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w konkursie jak i dołączenia do naszej grupy dostepnej na wyżej wymienionym portalu społecznościowym.

 

 

Przydatne linki:

 

» Wątek dotyczący konkursu na stronie jestemGraczem.pl

» Strona grupy Battlefield.pl na jestemGraczem.pl

General
14:57 03-10-2011
General

Prezentujemy kod z oficjalnego forum Battlefield Heroes, który doda do naszego konta EA 200 Battlefunds, które można wykorzystać w grach BF Heroes i Play4Free. Kod należy wpisać tutaj, po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto do gry.

 

327S-78LW-B9A7-AXLL

(kod wygasa 5 października 2011 o godzinie 07:59)

EA właśnie ogłosiła, że z dniem 11 sierpnia b.r. zakończy utrzymywanie usług sieciowych dla wersji demo Battlefield 2142 na PC, oraz dla wersji demonstracyjnej i pełnej dla gry Battlefield 2: Modern Combat w wersji na konsolę Xbox 360. Decyzja ta jest uzasadniona tym, że w tytuły te gra już mniej niż 1% graczy w porównaniu z ilością grających w "najlepszych czasach" obu produkcji. Battlefield 2: Modern Combat na Xbox 360 został wydany 11 kwietnia 2006, a demo Battlefield 2142 na PC zostało wydane 6 października 2006.

Pierwszy i największy portal społecznościowy dla graczy w Polsce jestemGraczem.pl organizuje kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W konkursie można wygrać takie nagrody jak między innymi: nowość na rynku czyli pudełkowa wersja gry Wiedźmin 2, czy też oficjalny przewodnik po grze Wiedźmin 2 w wersji papierowej w twardej okładce. Więcej informacji na temat konkursu możecie znaleźć logując się lub rejestrując na portalu jestemGraczem.pl.

 

Jako portal Battlefield.pl, zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w konkursie jak i dołączenia do naszej grupy dostepnej na wyżej wymienionym portalu społecznościowym.

 

 

Przydatne linki:

 

» Wątek dotyczący konkursu na forum jestemGraczem.pl

» Strona grupy Battlefield.pl na jestemGraczem.pl

Tą informacją postanowiliśmy oderwać się trochę od głównego tematu ostatnich miesięcy, jakim z pewnością jest nadchodzący Battlefield 3. Myślimy jednak, że jest ona warta uwagi gdyż mowa tu o... portalu społecznościowym dla graczy!

 

JestemGraczem.plJestemGraczem.pl – Nowość Pierwszy w Polsce portal społecznościowy skierowany do graczy amatorskich i zawodowych. Już po zarejestrowaniu się na stronie portalu poczujesz się jak byś dołączył do prawdziwej rozgrywki. Pokonuj kolejne levele i zdobywaj żetony które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody lub na upominki dla twoich znajomych! Bądź najlepszym graczem a otrzymasz odznaczenie lub trofeum. Dołącz do swoich znajomych lub zaproś nowych. Wymieniaj się doświadczeniami z innymi. Zostań graczem, już dziś zapraszamy serdecznie.

 

Sprawa jest prosta, zakładasz własny profil i uzupełniasz informacje o sobie: specyfikacja komputera, gry w które grasz itp. Dodatkowo, możesz dzielić się różnymi materiałami na swojej tablicy bądź komentować to, czym inni się podzielili. Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, np. serią Battlefield? Dołączasz do grupy bądź tworzysz własną. W skrócie - portal społecznościowy szczególnie nastawiony na graczy, w każdym wieku i o różnym doświadczeniu na wirtualnych polach bitwy.

 

 

Jeżeli szukacie innych graczy o podobnych zainteresowaniach, koniecznie musicie się zarejestrować. A jeżeli posiadasz już swój profil, to będzie nam miło, jeżeli dołączysz do grupy fanów portalu Battlefield.pl!

News z pogranicza serii BF. Na kilka miesięcy przed premierą Battlefield 3, pojawiła się zapowiedź pierwszej gry "nie od Dice", która będzie wykorzystywała opracowany przez Szwedów silnik Frostbite 2. Pierwszy trailer z gry Need for Speed: The Run, bo o niej mowa, ukazał się wczoraj na YouTube i jest do obejrzenia w rozwinięciu. Dodatkowo studio Danger Close, znane z ostatniego Medal Of Honor, zapowiedziało już stworzenie nowego FPSa, również opartego na Frostbite 2. Nazwa tej gry nie jest jeszcze znana.

General
00:01 01-04-2011
General

bf.pl informuje

 

Nadeszła wiosna, a wraz z nią, pora na małe porządki w składzie redakcji. Z bólem informujemy, że z dniem dzisiejszym naszą redakcję opuścił jeden z najbardziej zasłużonych redaktorów portalu - DeathName. Artur dostał bardzo ciekawą ofertę pracy w innym portalu związanym z tematyką esportu, co niestety wiąże się z koniecznością opuszczenia naszej redakcji.

 

Na tym nie koniec zmian w zespole battlefield.pl, również z dniem dzisiejszym, zmienia się osoba redaktora naczelnego. Uapa został kolejną z ofiar fenomenu World of Warcraft, w związku z tym nie ma już czasu nawet na studia, nie wspominając o posadzie naczelnego battlefield.pl. Miejsce Adama zajmie Maciej, Sokar44/Pangrys.

General
11:57 26-03-2011
General

 

NEWS ORGANIZACYJNY: Ruszamy z bardzo ambitnym projektem !

Do zespołu wykonawczego potrzebna jest jeszcze jedna osoba - Front-end Developer.
Projekt "non profit" zapewni w przyszłości wiele zabawy i radości całej społeczności Battlefield wszystkich serii.

Od grafika wymagamy dobrej zanajomości zagadnień: HTML, CSS, JS (jQuery).

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o kontakt:

Artih
GG: 3831779
X-Fire: artih
e-mail: artih@o2.pl

General
08:59 08-03-2011
General

 

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet, życzymy Wam - Drogim Czytelniczkom i User'kom portalu Battlefield.pl.

 

Redakcja portalu Battlefield.pl

PS. Mamy nadzieje, że podobają się Wam prezenty...

Dziś mamy dla Was pierwszą z wielu prezentacji sprzętu dla graczy. Na pierwszy ogień - rewelacyjna klawiatura firmy Microsoft, SlideWinder X6, o której więcej dowiecie sie w głębi newsa.

 

 

Koniec roku jest czasem podsumowań i rozliczeń. To właśnie wtedy analizujemy jak dany rok minął, które z życzeń się spełniło a co nam niestety nie wyszło. Będąc już  w nowym 2011 roku, zapraszam Was drodzy czytelnicy i użytkownicy portalu na wielkie podsumowanie wydarzeń roku 20010! Rok ten obfitował w wydarzenia (a podsumowanie w tekst), dlatego jeżeli ktoś dalej jest zmęczony po nocy sylwestrowej to zachęcam do odłożenia tego artykułu na dzień jutrzejszy.

 

[1]      «      11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21      »      [32]