AktualnościW dniu dzisiejszym, EA i DICE podczas konferencji na Gamescom w Niemczech podało datę oficialnej premiery Battlefield: Bad Company 2 na konsole Xbox 360 i PS3 oraz PCty. Gra pojawi się najwcześniej na półkach sklepowych w USA, czyli już 2 marca, natomiast gracze z Europy będą mogli zagrać w najnowszego Battlefielda dopiero 5 marca.

Wraz z upublicznieniem daty premiery BC2, pojawił sie kolejny trailer który możecie zobaczyć poniżej:

General
20:30 07-08-2009
General


Jest Piątkowy wieczór a Ty już zastanawiasz się, co będziesz robił w ten weekend? Na domiar tego, jesteś posiadaczem konsoli Xbox 360 i jeszcze nie masz swojej kopii Battlefield 1943: Pacific? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - już za chwilę, całkowicie za darmo możesz stać się posiadaczem najnowszego Battlefielda!

Konkurs jest szybki, łatwy i przyjemny (niestety tylko dla jednego szczęśliwca - przyp. red.). Jeżeli jako pierwszy odpowiesz poprawnie na dwa bardzo proste pytania w odpowiednim wątku na naszym forum, to otrzymasz kod umożliwiający pobranie pełnej wersji Battlefield 1943: Pacific z Xbox LIVE Marketplace.

A o to pytania konkursowe:

1.) Kiedy swoją światową premierę miał Battlefield: Heroes? (a dokładnie, od kiedy każdy może zagrać w BFH)
2.) Jaki tryb gry został odblokowany poprzez ukończenie wyzwania przez graczy X360 i PS3 w którym to trzeba było zabić 43 mln graczy w BF1943?

Na pytania czekamy na naszym forum w dziale Battlefield 1943.

Udziel odpowiedzi!


[Akutalizacja #1]

Rozwiązanie konkursu:

1.) http://www.battlefield.pl/index.php?id=2665&category=33
2.) http://www.battlefield.pl/index.php?id=2679&category=18

Gratulujemy zwycięzcy, czyli użytkownikowi QuattroPL.


Wczoraj na oficjalnym blogu serii Battlefield prowadzonym przez EA pojawiła się jakże ważna informacja dotycząca Battlefield 1943: Pacific. Wyzwanie dotyczące uzyskania przez użytkowników konsol 43 milionów łącznych zabić zostało ukończone - póki co, tylko przez posiadaczy Xboxa 360.Graczom X360 uzyskanie 43 000 000 łącznych zabić przyszło dosyć szybko (dokonali oni tego w niecałe 4 dni - przyp. redakcji), a w nagrodę za trud włożony w to wyzwanie została odblokowana mapa Coral Sea z trybem Air Superiority.

W tej chwili gracze PS3 osiągnęli wynik z nieco ponad 27 mln zabić, jednak jeżeli utrzymają oni dotychczasowe tempo to już za parę dni również będą mogli cieszyć się odblokowaną nową mapą z nowym trybem rozgrywki.


Tak jest! Już od paru godzin możecie wypróbować bądź od razu kupić Battlefield 1943: Pacific na Xbox LIVE Marketplace klikając tutaj. Gracze posiadający PlayStation 3 muszą niestety jeszcze poczekać, gdyż gra została dzisiaj wydana na zasadzie wyłączności dla X360. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby jutro z rana zakupić najnowszego Battlefielda w PlayStation Network.W raz z wydaniem gry pojawiły się już pierwsze statystyki. Mowa tu o aktualnych wynikach w wyzwaniu na 43 miliony zabitych przeciwników, w którym (w chwili pisania newsa - przyp. red.) z wynikiem 1 314 166 zabić prowadzą z oczywistych przyczyn gracze Xboxa 360. Graczom PlayStation 3 udało się jak na razie zabić tylko 13 graczy ale jak wiadomo, wynik powinien się wkrótce zmienić. "Nagrodą" za ukończenie wyzwania jest odblokowanie czwartej mapy o nazwie Coral Sea, na której gracze będą mogli stoczyć wiele pojedynków w powietrzu.

Przed chwilą ukazał się kolejny trailer zapowiadający Battlefield 1943: Pacific pt. "Welcome to Guadalcanal". Warto obejrzeć go do końca, ponieważ oprócz przedstawiania rozgrywki na mapie Guadalcanal wyjaśnia on jeszcze jedną kwestię...


General
14:46 02-07-2009
General


kobraZ przykrością zawiadamiam że władze Leszna wycofały się z udziału w organizacji TTP w Lesznie.
Nastąpiło (wg. przecieków z Leszna) delikatnie mówiąc niedogadanie pomiędzy prezydentem a dyrektorem sali trapez (ktoś kto jest na etacie na w d... wszelkie imprezy które nie dają mu kasy ale wymagają pracy. Trapez chciał od nas 10.000 zł za jeden dzień wynajmu sali.).
Kto wpłacił przedpłaty na spanie niech wycofa , jak sa problemu proszę o kontakt pomożemy przez osoby które w Lesznie chcą wyjść z twarzą z całej akcji)

Mimo tych niepowodzeń staramy się oby impreza odbyła się w te wakacji. Rozważane lokalizacje:
Poznań, Koziegłowy k/Poznania
Wielkość imprezy - BF + AA lub sam BF.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich , niestety tam gdzie się nie mogą dogadać politycy tam my dostajemy po d...Czas biegnie nieubłaganie, mimo iż ostateczny termin kolejnego spotkanie graczy z pod znaku TTP nie jest jeszcze znany*, już teraz odsłaniamy Wam rąbka tajemnicy Zapraszamy na zwiastun, dowiecie się jakie platformy pojawią się na turnieju oraz poznacie dokładnie miejsce spotkania.*Ze względów technicznych (dostawca komputerów) termin może ulec zmianie (na drugą połowę sierpnia). Zostanie to podane oficjalnie w ciągu tygodnia
General
16:38 14-06-2009
General


W związku z tym, że wkrótce seria Battlefield "rozrośnie się" o kolejne tytuły, chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat nowych gier. W związku z tym, jeżeli chciałbyś podzielić się z nami swoim zdaniem na temat kierunku w jakim zmierza seria Battlefield oraz tego, czego oczekiwałbyś od nas jako Battlefield.pl - wypełnij poniższą ankietę.

Wzięciu udziału w ankiecie jest dobrowolne oraz nie przynosi ze sobą jakichkolwiek "profitów" .

Link do ankiety


W oczekiwaniu na premierę Battlefield 1943: Pacific na PS3 i X360, zachęcamy Was do obejrzenia kolejnego gameplaya, który został nagrany podczas tegorocznego E3. Znajdziecie go w rozwinięciu newsa (a dokładnie jego pozostałe 3 części).

Jak dotąd, data premiery BF1943 nie została jeszcze ustalona, jednak wiemy, że gra została już ukończona i czeka na zatwierdzenie przez Sony oraz Microsoftu w swoich "sklepach". W oczekiwaniu na jej potwierdzenie, proponuję zaglądać na oficjalnego Twittera dot. gry, gdzie w ostatnich dniach można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, m.in:

- mapa Coral Sea nie będzie DLC, znajduje się ona od razu w grze,
- "waga" gry to 550MB (powiększyła się z planowanych 350MB - przyp. red.),
- tryb prywatnego meczu rezerwuje serwer dla Twoich znajomych bądź przeciwnika (wymaga min. ilość osób to 16) i będzie opierał się na zaproszeniach a nie na haśle do serwera.

Gameplay:
Osoba odpowiedzialna za tworzenie poziomów w Battlefield: Bad Company 2, czyli Alan "Demize99" Kertz, postanowił opisać na oficjalnym blogu poświęconym serii Battlefield - blogs.battlefield.ea.com klasę medyka, która w BC2 zostanie poddana pewnym modyfikacjom.

Demize99 wspomina o dwóch "przedmiotach", w które zostanie wyposażony medyk:

"Pierwszym przedmiotem jest Medkit. Jest to przenośna stacja pierwszej pomocy medycznej, którą sanitariusz może ustawić aby leczyła ona żołnierzy wokoło niego w środku walki. Medkit zaczyna działać od razu po rozłożeniu i działa aż do jego wyczerpania. Działa on także w czasie walki, więc żołnierz będący w pobliżu niego może się za nim schować aby się szybko uleczyć i wrócić do dalszej walki. Uważaj jednak gdzie rozkładasz Medkit, gdyż w pobliżu niego leczeni będą także wrogowie.

Drugim "narzędziem" jest Defibrylator. Sanitariusz może użyć defibrylatora na swoich wyłączonych z walk członkach drużyny aby w jednej chwili przywrócić ich do życia z pełnym poziomem zdrowia. Defibrylator pozwala także na wyłączenie z walki wrogich żołnierzy poprzez szok elektryczny
(jednym słowem, można ich porazić prądem - przyp. red.). Bad Company 2 wprowadza system zwany "Out of Combat Healing" (leczenie poza walką). Jak wiele nowinek w Battlefieldzie także ta ma swój odpowiednik w życiu prawdziwego żołnierza. Każdy żołnierz uczy się podstaw pierwszej pomocy, dzięki temu ma możliwość "uleczenia" samego siebie i powrotu do walki. W BC2 ta umiejętność przedstawiamy za pomocą "Out of Combat Healing". Żołnierz który został ranny w walce (ale nie został zabity) będzie mógł powoli się uleczyć. "Out of Combat Healing" nie jest szybkim procesem i nie uratuje Cie w on środku walki - w przeciwieństwie do Twojego sanitariusza - ale zapobiegnie wykrwawieniu się gdzieś samemu na polu bitwy."

Oficjalny tekst w języku angielskim możecie przeczytać tutaj.

W rozwinięciu newsa możecie zobaczyć wywiad przeprowadzony podczas E3 z Patrickiem Bachem z DICE, na którym możecie ujrzeć fragmenty z rozgrywki w BF:BC2.
General
20:01 13-06-2009
General
Pamiętacie nasze newsy z przed ok. 2 lat, gdzie pisaliśmy o wycieku pliku PDF z informacjami o Battlefield 3 oraz o dacie prawdopodobnego wydania gry, zamieszonej na game.co.uk? Informacje te wywołały w internecie falę komentarzy wśród graczy, jednak DICE jak i EA przez cały czas milczało na temat tego, czy prace nad nową częścią są prowadzone.

Parę dni temu informacje co do powstawania Battlefielda 3 jednak potwierdziły się. Z informacji zamieszczonych na G4TV wiemy tylko tyle, że gra powstaje, wygląda dobrze i na pewno nie zobaczymy jej w tym roku fiskalnym.

Niedługo po tym, DICE również potwierdziło informacje co do tego, iż gra powstaje. Na oficjalnym Twitterze dotyczącym serii Battlefield - BattlefieldHQ możemy znaleźć o tym krótką notatkę:

"We can confirm that Battlefield 3 is currently in development but at this stage we have no further comments to add."

Zamiary wydania BFa 3 potwierdzają również wcześniejsze zapowiedzi deweloperów o tym, jakoby seria Battlefield miałaby się doczekać 5 nowych kontynuacji. Mowa tu o: BFH, BF1943, BF:BC2, BF3 oraz BF Online (ten ostatni jednak według mnie jest mylnie brany pod uwagę, gdyż DICE tylko udostępniło silnik Battlefielda 2 - przyp. red.)

Nie pozostaje nam nic innego niż tylko czekać na więcej informacji - gdy tylko takowe się pojawią to zostaną tutaj umieszczone.

General
19:12 13-06-2009
General
[1]      «      15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25      »      [32]