Aktualności

General
15:31 12-01-2010
General

Zakończył się etap zgłaszania waszych prac w konkursie noworocznym.

Zapraszamy Was do głosowania, wybieramy kubek i opowiadanie. Komiksu niestety nie oceniamy gdyż wpłynęła tylko jedna praca (można ją obejrzeć komiks - link)

Głosowanie na opowiadanie pod tym linkiem

Głosowanie na kubek pod tym linkiem

Zapraszamy do zabawy. Zwycięzców poznamy w poniedziałek 18-01-2010

 

 

Wszystkim razem i każdemu z osobna w imieniu swoim i redakcji pragnę życzyć wszystkiego co najlepsze w nowym 2010 roku.

* Zdrowia ( oczu do grania, wątroby do zwycięstw świętowania )

* Szczęścia ( do kasy zarabiania , na nowe BF’y do wydawania )

* Pomyślności (  niskich pingów do grania i fragów zdobywania)

 

Oby nowy rok spełnił wasze oczekiwania na polu rodzinnym, zawodowym i rozrywkowym.

Jak zawsze – mało lagów - dużo fragów

General
22:25 25-12-2009
General

Koniec roku, czas podsumowań, wyborów naj... oraz naj... i najlepszego w kategorii ...

Nie pozostając w tyle, my nie ogłosimy konkursu z gatunku naj ... Zamiast tego zapraszamy Was do wspólnej zabawy - udziału aż w trzech konkursach.

* Konkurs na kubek z serii battlefield

* Konkurs - komiks ze screenshotów

* Opowiadanie " Mój pierwszy raz ..... z battlefieldem"

Nagrodami w każdym konkursie będą komplety kubków BF z projektami zwycięzców i ich nickami (poniżej przykładowe projekty)

Wasze propozycję można oglądać w odpowiednim dziale - konkursy (po lewej stronie menu)

General
23:49 23-12-2009
General

 

W imieniu redakcji portalu Battlefield.pl chciałbym złożyć Wam życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

 

By Wam wszystko pasowało,
by kłopotów było mało,
byście zawsze byli zdrowi,
by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie,
by wesołe było życie!

PS.
Prezent jak zawsze podwójny :)

Jakiś czas temu, pisaliśmy w jednym z newsów o informacji opublikowanej za pomocą Twittera, dot. rozpoczęcia prac nad grą Battlefield 3. Oczywiście, od tego momentu deweloperzy z DICE milczą, jednak dzisiaj pojawiły się kolejne dowody potwierdzające prace nad kolejną odsłoną Battlefielda.

Otóż Oscar Carlén w swoim portfolio opisuje projekty przy których współpracował, np. Mirror`s Edge, Battlefield 1942 czy Battlefield 2. I nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie było tam tego wpisu:

Z informacji tej wynika jasno, iż studio DICE pracuje nad kolejną odsłoną serii Battlefield oraz Mirror`s Edge. Intrygujące jest jednak to, iż aktualnie informacje te zostały zmodyfikowane i nie zawierają w/w tytułów. Oczywiście, zainteresowani mogą zobaczyć kopię strony wykonaną przez niezawodną wyszukiwarkę Google.

 

Dlaczego EA i DICE trzyma nas ciągle w niepewności? Jaki konflikt zostanie przedstawiony w Battlefieldzie 3? Na te oraz inne pytania przyjdzie poznać nam odpowiedzi dopiero za jakiś czas...

Wielu z was zastanawiało się co to za logo panoszy się na stronach portali i klanów. Teraz już wiadomo. Przed nami wielkie święto dla każdego prawdziwego fana gier multiplayer - rusza LanPartyProject!

To okazja do wypróbowania swoich sił w walce z najlepszymi. W jednym miejscu Twoje ulubione gry: Counter-Strike, Battlefield 2142, Battlefield 2, Battlefield 1942, AA , CoD.

Sprawdź jak wyglądają i kim są Twoi przyjaciele i przeciwnicy, których dotąd znałeś tylko online. Weź udział w meczach, wygrywaj nagrody i zwyciężaj!

Czy masz odwagę, by podjąć wyzwanie? Pierwsze spotkanie jeszcze w tym roku!

Zapewniamy zaplecze sprzętowe i noclegowe. Profesjonalna organizacja i emocje gwarantowane.Sprawdź www.lanparty.com.pl

LanPartyProject - zawsze na froncie!

LanPartyProject powstało jako odpowiedz z jednej strony na zapotrzebowanie graczy, z drugiej jako odpowiedz na zarzuty ze strony sponsorów "my Wam dajemy wszystko a wy co, tylko chcecie sie bawić"
Dzięki Waszej pomocy mamy nadzieję stworzyć bazę sprzętową i logistyczną do organizacji imprez lanowych. Pamiętaj, Twoja pomoc jest niezbędna, pokażmy, że potrafimy stworzyć coś dla siebie.

General
23:00 17-09-2009
General

Czy odważysz się podjąć wyzwanie ?!

Jak być może część z Was zauważyła, wraz z aktualizacją silnika portalu, zniknął link umożliwiający zgłoszenie newsa. Dziś oddajemy w Wasze "ręce" nową możliwość współpracy z redakcją. Newsy i inne ciekawe informacje możecie zgłaszać używając popularnego w naszym kraju protokołu gadu-gadu.

Wystarczy, że napiszecie wiadomość o treści !news treść newsa/ciekawostki na numer 3041241 bądź w klikniesz w obrazek poniżej:

Wiadomość zostanie przekazana wszystkim redaktorom portalu. Ewentualne błędy lub też propozycje odnośnie działania naszego minibota prosimy zgłaszać w komentarzach.

Jak pewnie większość z Was zauważyła, zniknęło ze strony kilka elementów menu, kolumna po prawej stronie itp. Paradoksalnie ubytki te związane są z dużą ilością nowości jakie zostały wprowadzone.

Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad nowym silnikiem strony, który pozwoli na jej dalszą rozbudowę. Silnik ten został właśnie wprowadzony i tym samym pożegnaliśmy starą wersję strony na zawsze. Wszystkie brakujące elementy zostaną uzupełnione na dniach. Nie poprzestaniemy na tym i już szykujemy garść funkcjonalnych nowości specjalnie dla Was!

Wyprzedzając pytania, o nowy layout: żeby przyspieszyć wdrożenie nowego systemu postanowiliśmy tymczasowo użyć starego layoutu. Layout docelowo zostanie zmieniony, ale o tym trochę później. Naprawiliśmy sporo błędów, które utrudniały życie od dawien dawna (np logowanie w górnym prawym rogu).

Problemów, opinie i komentarze na temat nowego systemu proszę dodawać do tego tematu.

General
21:28 27-08-2009
General


Battlefield.pl obchodzi dziś swoje 7 urodziny!
Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu nadal mamy się dobrze. I mówię to całkowicie poważnie. Chyba najlepszym tego dowodem jest fakt, że userów jak i newsów przybywa. Przed wakacjami rozpoczęliśmy razem z ClanBase turniej dla Polskich klanów, nosi on nazwę - Polish Challenge by Battlefield.pl. Zgłosiło się do niego 16 drużyn! Całkiem sporo, trzeba więc powiedzieć, że Polska scena żyje, i ma się dobrze. A nowe Battlefield'y sprawią, że na forum znów zrobi się tłoczno. W ciągu ostatniego roku zorganizowaliśmy także całkiem sporą liczbę konkursów, w których do wygrania były min. klucze do BFH, BF 1943 oraz innych gier EA. I na nich nie zaprzestaniemy so stay tuned

Byłbym zapomniał, w najbliższych tygodniach uważnie obserwujcie naszą stronę główną…


W związku z tym, że targi GamesCon zostały zakończone, postanowiłem podsumować parę informacji, która udało mi się znaleźć, dotyczących Battlefield: Bad Company 2.

Informacje:

» osoby, które zamówią preordera BC2 na GameStop otrzymają dostęp do AK-74U w formie dodatkowego "unlocka",
» w grze pojawią się 4 tryby gry, z czego tylko 2 zostały oficjalnie potwierdzone: Conquest i Rush,
» wszelkie informacje wskazują, jakoby wsparcie do 32 graczy jednocześnie dotyczyło również BC2,
» dostęp do 13 różnych specjalizacji (np. wieksza ilość granatów, dłuszy sprint, mocniejszy pancerz dla pojazdów itp.),
» gra będzie zawiera 46 różnych modeli broni oraz 15 różnego rodzaju pojazdów (łódki, czołgi, helikoptery itp.),
» dostęp do 15 gadżetów, np. detektory ruchu, ładunki C4, defibrylator itp.),
» dostępne będą 3 bronie pochodzące z BF1943 do odblokowania przez graczy,
» do zdobycia będzie 50 rang oraz ponad 300 przeróżnych odznaczeń,
» gracze będą mogli przetestować wcześniej grę, gdyż przed jej premierą ukaże się jej wersja beta (trudno jednak powiedzieć czy będzie to tylko beta dla graczy X360, tak jak było to w przypadku pierwszej części BC, czy również dla użytkowników PS3 i PCtów - przyp. red.)

Oprócz tego, prezentujemy Wam kolejne 5 screenshotów które ukazały się wraz z najnowszym trailerem BC2.

Jak wynika z wywiadu przeprowadzonego przez G4TV z jednym z producentów Battlefielda 1943: Pacific, premiera kolejnego BFa zaliczy poślizg. I to nie mały, gdyż jak przekazał Gordon Van Dyke, gra na PCtach pojawi się dopiero na początku 2010 roku. Wyjaśnienie znajdziecie poniżej:

Gordon Van DykeDo tej pory nie wydaliśmy żadnej gry opartej na silniku Frostbite na PCty, więc angażując się w ten projekt nie mieliśmy podstaw, które mamy na konsolach. Projektowanie gry na PC rożni się znacznie od projektowania gier na konsole, w związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć wydanie do 1go kwartału 2010 roku. Była to ciężka pigułka do przełknięcia, jednak chcemy mieć pewność iż sprostamy wymaganiom które stawiają przed nami gracze komputerowi. Te wymagania to min. wsparcie dla DirectX 9 i 10, większa liczba graczy (do 32 na serwerze), większe wsparcie dla dodatkowych urządzeń wskazujących np. joysticków, VoIP, oraz hosting serwerów rankingowych. Uważamy, ze opóźnienie wydania jest decyzja absolutnie słuszna gdyż zależny nam na jak najlepszej jakości finalnego produktu.


Obawiam się tylko, że przesunięcie premiery może odbić się na wynikach sprzedaży BF1943 na komputerach. W końcu w pierwszym kwartale 2010 swoją premierę ma również Battlefield: Bad Company 2, ale kto wie - może i ten tytuł również zostanie wydany później?
[1]      «      14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24      »      [32]