Aktualności

Pierwszy konkurs z serii "Zgarnij kod do EA Store na MoH Airborne" już za nami. Na pewno chcielibyście wiedzieć, kto zgarnął kod do gry, dlatego nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności i zapraszamy do dalszej części newsa. Od razu uprzedzamy tych, którym tym razem nie udało się zdobyć kodu - nie ma co się załamywać, gdyż kolejna możliwość zdobycia kodu nadejdzie już jutro!

Zbliża się jesień, jest zimno i deszczowo, a Wy siedzicie przed komputerami i myślicie sobie: "nudy, nie ma w co grać"? Na pewno warto złożyć już teraz preorder na najnowszą część serii Medal of Honor i od 15 października grać w nią, pamiętając oczywiście, że kupując grę w wersji Tier 1 macie zapewniony udział w beta testach Battlefielda 3! Dodatkowo warto spróbować swoich sił i wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest kod do EA Store, umożliwiający pobranie gry Medal of Honor Airborne. Zaczynamy!

Z informacji do których udało sie dotrzeć portalowi Planet Battlefield, EA Digital Illusions CE AB 26 sierpnia tego roku, dokonało rejestracji sześciu nowych domen związanych z nazwą Battlefield. Wśród dwóch z nich przewija się nazwa assault. Czyżby oznaczało to, że EA DICE pracuje nad kolejną odsłoną serii Battlefield o nazwie Battlefield Assault?

Już dziś, czyli 9 sierpnia startuje pierwsza audycja Radia E-sport - stworzonego przez graczy dla graczy. Jaki wspominają sami założyciele tego projektu, nadszedł czas aby ruszyć z nową, trochę zmienioną ale i "dopieszczoną" inicjatywą na polskiej scenie e-sportowej.

 

Jako jeden z partnerów tego projektu, czyli Battlefield.pl, zachęcamy Was do wejścia na stronę radia - radioesport.pl tuż przed godziną 17:00 i uczestniczenia w pierwszej audycji. Oprócz dobrej muzyki, znajdziecie tu również najważniejsze informacji e-sportowe a zanadrzu planowane są relacje na żywo z wielu imprez dla graczy, jak chociażby WCG 2010. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 

P.S. Może warto wystartować z jakimiś cyklicznymi audycjami związanymi z serią Battlefield?

Dziwić może temat newsa w serwisie poświęconym serii Battlefield, jednak ranga dzisiejszego zdarzenia powoduje, że nie może ono zostać pominięte milczeniem przez Redakcję BF.pl.

 

Jak zapewne większość z naszych Czytelników już wie, dzisiaj, 10 kwietnia 2010 roku w 70 rocznicę Zbrodni Katyńskiej około godziny 9 rano miała miejsce jedna z największych tragedii naszego narodu.
Prezydencki Tupolew Tu-154 lecący z najważniejszymi osobami w państwie na obchody katyńskie, rozbił się nieopodal lotniska w Smoleńsku. Według źródeł rosyjskich na pokładzie znajdowały się 132 osoby, według rzecznika polskiego MSZ 88. Skala ofiar jest wielka - wszyscy zginęli. Śmierć zabrała między innymi: Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z Małżonką, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, wicemarszałka Senatu Krystynę Bochenek, wicemarszałków sejmu Krzysztofa Putrę i Jerzego Szmajdzińskiego, Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego, Prezesa IPN Janusza Kurtykę, Przedstawicieli Sił Zbrojnych RP : gen. Tadeusza Buka (Dowódca Sił Lądowych), gen. Andrzeja Błasika (Dowódca Sił Powietrznych) i kilku innych kluczowych przedstawicieli generalicji oraz przedstawicieli duchowieństwa polskiego, ponadto wielu parlamentarzystów i gości. Krótko mówiąc katastrofa zabrała elitę Państwa Polskiego.

 

W historii Polski nie było katastrofy, która tak dotkliwie dotknęła nasze Państwo. Polacy są narodem, który w obliczu najtrudniejszych zdarzeń potrafił się zawsze zjednoczyć i pokonać przeciwności losu. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie i zapominając o podziałach politycznych, będziemy w stanie stanąć na nogi.
Jako iż jest to nie tylko tragedia ludzka ale i narodowa, w imieniu Redakcji Battlefield.pl składamy hołd i wyrazy głębokiego żalu nad tą dotkliwą stratą. Również nie zapominamy o rodzinach ofiar, składając szczere kondolencje.

 

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!


Prosimy o niepisanie komentarzy o treści [*]

 

 

Dziś mamy dla Was wywiad przeprowadzony z członkami 1stCav eSport Club ( współorganizatorami MiX Cup ). Opowiadają co jest wyjątkowego w 1stCav, co ta organizacja ma na celu, kto może wstąpić w jej szeregi i jaka atmosfera tam panuję. Przejdźmy do serii pytań zadawanych Go7hMoGowi (leaderowi klanu) oraz R@ffiemu – dowódcy brygady BF: Bad Company 2.

Portal Battlefield.pl istnieje od 2002 roku. Jesteśmy najstarszym oraz największym Polskim portalem o serii gier Battlefield. Od naszego powstania opublikowaliśmy prawie 3000 newsów, byliśmy organizatorami lub współorganizatorami wielu scenowych turniejów czy lanów. Jak pewnie widzicie, portal się rozrasta, przybywa pracy i dlatego właśnie poszukujemy osób, które by chciały do nas dołączyć.

General
20:56 14-03-2010
General

Mamy przyjemność poinformować, że specjalnie dla naszych czytelników i użytkowników został utworzony serwer TS3.

Jego adres to: ts.battlefield.pl port: 9987. Serwer nie posiada hasła. Prosimy o używanie takich loginów jakie posiadacie na forum, ułatwi to Wam i nam komunikacje oraz utrzymanie porządku. Jakiekolwiek sugestie dotyczące TSa prosimy zgłaszać do mnie(Uapa), DeathName'a lub Carnophage[PL].

 

Battlefield.pl TS3 Server TeamSpeak Viewer
General
11:32 08-03-2010
General
Redakcja portalu Battlefield.pl pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym User'kom i Czytelniczkom z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet! :)

PS.
W zeszłym roku odebrałem skargi, że za mało prezentów... W związku z tym w tym roku jest ich więcej ;)
General
11:43 26-02-2010
General

Uruchomiliśmy dla naszych czytelników sklep, z nadchodzącą wielkimi krokami, kolejna wersją Battlefield – Bad Company 2. Obecnie sklep działa w trybie PREORDER, co oznacza, że wszystkie zamówienia zostaną potwierdzone w dniu premiery i wtedy też udostępnimy Wam możliwość wpisania danych kontaktowych, wyboru formy transportu i płatności.

 

Sklep jest prowadzony bezpośrednio przez nas, dzięki czemu zawsze będziemy się starać o najlepsze ceny na rynku. Mam nadzieje, że to się nam uda. Zapraszamy do sklepu.

Oto rozwiązanie konkursu "Domowy żołnierz", w którym można było zdobyć klucze do  bety BC2.

Wszystkim odważnym, a nawet tym, którzy wpisywali inne nazwy tematu wiadomości czy tłumaczyli się brakiem konta, postanowiliśmy przekazać klucze. Do końca dnia dzisiejszego, spodziewajcie się maili w odpowiedzi do Waszych zgłoszeń ze zdjęciami.

[Aktualizacja #1] Dodano zdjęcia uczestników konkursu, którzy wyrazili zgodę na ich publikację.

W dniu wczorajszym o północy zakończyło się głosowanie w naszym konkursie kubkowo-opowiadaniowym. Po podliczeniu i weryfikacji głosów użytkowników naszego forum, postanowiliśmy przyznać nagrody następującym uczestnikom.

W kategorii na projekt graficzny przyznaliśmy nagrody za pracę :

  • dexterNS
  • TomSven

W kategorii na opowiadanie bezapelacyjnie zwyciężył :

  • Rambo!

Nagrodami są zestawy : po jednym kubku ze zwycięskich projektów, oraz kubek i koszulka battlefield.pl .

Osoby zainteresowane zakupem kubków lub koszulek zapraszamy do sklepu fundatora nagród LanPartyPrioject, gdzie można zamawiać nie tylko zwycięskie projekty.

[1]      «      13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23      »      [32]