Aktualności

General
21:45 26-01-2007
General


Nadszedł czas na pierwsze publicystyczne audcyję o Battlefiedzie. Do tej pory w Headshot Radio mogliśmy usłyszeć tylko relacje z meczy i informacyjne "podsumowanie tygodnia". Teraz nadszedł czas na program "Co z tym Battledield'em" w którym sawik, rozmawiając ze swoimi gośćmi będzie poruszać aktualne, a zarazem najbardziej drażliwe scenowe tematy
Pierwsza audycja już dziś o 22:30,a pierwszymi gośćmi bąda Metz i Jason. Należy spodziewać się dyskusji o postawie Team Poland w tegorocznym Nation Cupie oraz grze polskich drużyn w OC
zapraszamy!

HS Radio
General
12:26 25-01-2007
General


80.000 głosów na 4.000 modów to statystyki głosowania na najlepsze mody 2006 roku. Bez zbędnego pisania, zobaczmy zwycięzców ;]

Najlepszy mod roku 2006

Wyróżnienie
Forgotten Hope - Battlefield 1942
2 miejsce
Project Reality - Battlefield 2
1 miejsce
Point of Existence: 2 - Battlefield 2


Najbardziej oczekiwany mod

3 miejsce
First Strike - Battlefield 2142
2 miejsce
Forgotten Hope 2 - Battlefield 2

Jak widać modyfikacje serii Battlefield zdominowały cała imprezę ;] Przypomnijmy, że walka toczyła się o konkretne nagrody. Oprócz sławy, ekipa PoE2 otrzymała komputer od Alienware oraz 2000$ zaś twórcy PR 1000$. Mniej szczęścia ma zespół FH2, który wzbogacił się zaledwie o 500$

Zwiastuny wszystkich nagrodzonych produkcji można obejrzeć tu: Forgotten Hope 2 Project Reality First Strike oraz Point of Existence: 2
General
14:06 08-01-2007
GeneralNa początku roku spadak postanowił zorganizować turniej z myślą głównie o starszych graczach serii Battlefield. Turniej ten przyjął swojsko brzmiącą nazwę Puchar Weteranów 2007, a rozgrywki toczyć się będą na dwóch platformach - Battlefield 1942 oraz Battlefield Vietnam. W rozgrywkach BF:1942 przewidziane są tryby Conquest oraz Infantry, a w turnieju BF:V zostanie rozegranych kilka spotkań pomiędzy drużynami "starych" i "nowych" graczy.

Wychodząc naprzeciw całej imprezie, na naszym forum powstał nowy dział poświęcony tylko temu turniejowi. Znajdziecie w nim m.in. regulamin, terminy oraz inne ustalenia dotyczące pucharu.

- Podforum pucharu
- Regulaminy: BF:V, BF:1942 Infantry, BF:1942 Conquest
- Zapisy: BF:1942 Conquest, BF:1942 Infantry, BF:V Old Boy's, BF:V Newbie's

Chciałbym tylko przypomnieć, że w dalszym ciągu poszukujemy kapitana zespołu "old boy'ów" Battlefield Vietnam.I tak minął już kolejny rok - tym razem był oznaczony numerkiem 2006. W nowym, oby lepszym niż poprzedni, roku 2007 mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej powodów do zadowolenia niż obecnie, a teraz zapraszam do przeczytania wielkiego podsumowania wydarzeń z minionego roku. Jest to zbiór wydarzeń, ważniejszych i tych trochę mniej ważnych, które miały miejsce na polskiej, europejskiej, a miejscami światowej scenie Battlefielda.

Zapraszam do przeczytania tej, trochę przydługiej, lektury!

General
12:30 25-12-2006
General


Cheaterzy byli, są i zapewne będą zmorą grania w Internecie. Chyba każdy, co najmniej raz miał podejrzenia, co do innego gracza. Nadzwyczajne szczęście czy też sytuacje wręcz niemożliwe zwracają naszą uwagę to oczywiste. Nie chcę jednak rozmawiać o tym, dlaczego pewne osoby posuwają się do oszukiwania w grach. Ważniejsza dla mnie jest pewna prawidłowość.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chciałbym w imieniu redakcji Battlefield.pl życzyć wszystkim naszym czytelnikom Zdrowych, Szczęśliwych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

"W dniu Bożego Narodzenia,
Dziś składamy ci życzenia,
Aby raźniej w duszy było,
Aby ci się dłużej żyło,
Aby szczęścia i radości,
Pomyślności i miłości
Z życia nigdy nie ubyło,
Aby ci się lepiej żyło.
W życiu bez smutku i cierpienia,
Oto moje są życzenia!"

ps. pod świątecznym obrazkiem mały bonusik

General
16:34 19-12-2006
General


Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają mody mam dobrą wiadomość. Poszukiwanie nowych modów ew. nowych wersji modów,w które gramy a potem szukanie strony, z której można ją pobrać jest męczące.
W listopadzie mówiłem o programie Modjive, który będzie wstanie to zrobić za nas!
Sir. Elxx z Sir.Community zaprezentował pierwszy trailer tego programu. W obecnej chwili obsługuje on Battlefield'a 2 i najnowszą odsłonę cyklu.
General
19:42 15-12-2006
General

Także w tym roku możemy wybrać mod roku na moddb.com. W pierwszej fazie z 4000 modów wybrano najlepszą setkę.
Od dziś rozpoczyna się faza druga, w której każdy użytkownik może wybrac maksymalnie 3 mody.
W serii Battlefield nominowane są następujące mody:

Battlefield 1942
-Forgotten Hope

Battlefield 2
-21st Century Warfare
-Brickfield
-Eve of Destruction 2
-Forgotten Hope 2
-Operation Peacekeeper 2
-Point of Existence 2
-Project Reality

Battlefield 2142
-First Strike

Z dziewięcioma modami na koncie seria Battlefield zajmuje drugą pozycję. Na pierwszym miejscu znajdują się mody do Half-Life i Hal-Life 2(W sumie 38).

Druga faza konkursu kończy się 01.01.2007. Gala Nagród odbędzie się 20 stycznia

General
21:17 12-12-2006
General

Właśnie udało mi się zakończyć mały remanent na naszym forum. Strona główna zostanie wkrótce dostosowana do tych zmian - kwestia podmiany jednego pliku

Jakie to zmiany? Hm... od czego by tu zacząć?

Powstał dział Ligi i Turnieje, w którym znalazły się fora stworzone specjalnie na potrzeby konkretnych pucharów, np. (V) Games Party czy Polska Liga Battlefield 1942.

W dziale Inne utworzone zostały dwa nowe podfora:
# Hardware - jego przeznaczeniem są pytania w stylu "Jaki sprzęt wybrać do..." oraz informacje o wszelkich nowinkach technicznych. Tematy tego typu w pozostałych działach zostaną w miarę możliwości przeniesione, a nowe "wypociny" naszych użyszkodników będą zamykane lub przenoszone.
# EA Polska - forum przeznaczone do kontaktów z przedstawicielem EA Polska - panem Grzegorzem Pocztarskim, który jest odpowiedzialny za kontakty ze sceną m.in. Battlefielda. Forum to zostało stworzone do konkretnych potrzeb, typu pytania o lan party czy wszelkie petycje do EA. Tematy o "zginęły moje statystyki", "mam problem z logowaniem" będą usuwane, a użytkownicy nie rozumiejący przeznaczenia tego forum będą "nagradzani"

Dodatkowo w dziale o Battlefield 2142 utworzyłem podforum dotyczące wszelkich modyfikacji i edycji w BF:2142, a w dziale o modach przybyły podfora poświęcone Point of Existence oraz US Intervention.

Przy okazji chciałbym poprosić użytkowników o małe wsparcie działu "Fotka dnia", poprzez wysyłanie swoich ciekawych / śmiesznych screenów poprzez formularz na stronie głównej. Powstrzymajcie się od publikacji swoich statystyk i bezsensownych zdjęć (każda fotka musi być zaakceptowana, więc będzie to w pełni kontrolowane).

To chyba wszystko... aha, zmiany w redakcji. Naszą redakcję opuścił Meewosh47, powodzenia w dalszej pracy, dziękujemy za wspomaganie portalu Battlefield.pl! ...a jeśli ktoś ma przypływy weny twórczej i również chciałby nas wspomóc swoim słowem i dziełem zapraszam tutaj.

Wszystko! Miłego!
General
20:29 30-11-2006
General

Ważna informacja dla wszystkich klanowiczów zarejestrowanych w lidze Clanbase.

Dnia 4 grudnia na stronie Clanbase.com ulegnie zmianie sposób logowania. Zamiast dotychczasowego wymogu podawania "player ID" jako loginu, zostanie wprowadzony wymóg podania "adresu email". Zmiana ta ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa logowania. Stary system obowiązuje w zasadzie bez zmian aż od 1998 roku, więc najwyższy czas na małą zmianę.

Dodatkowo na stronie (po zalogowaniu), w pasku menu, pojawi się opcja "log out", która ma znacznie ułatwić korzystanie z systemu logowania. Ważną rzeczą przy zlikwidowaniu logowania poprzez "player ID" jest to, że wcześniej mogliśmy dać dostęp do swojego konta poprzez podanie linku z Clanbase. Numer QID był dodawany do adresu i tym samym mógł wprowadzić małe zamieszanie przy nie uwadze użytkownika. W momencie wprowadzenia nowego systemu logowania, problem ten zostanie całkowicie usunięty!

Dla zapominalskich stworzono także nową stronę do "przypominania hasła". Wszystkie te zmiany wejdą w życie już od 4 grudnia!Spośród blisko 40 prac redakcja Battlefield.pl wybrała pierwszych zwyciezców! Zostali nimi Magdalena 'mcda' Łowicka oraz Karol 'kary15' Mietkowski. Trzecim zwycięzcą - wybranym przez scenę został Jan 'Brave Heart' Koczorowski Gratulujemy!Zwycięskie teksty można pobrać z:

kary15
mcda
Brave Heart

General
12:01 11-11-2006
General


ModJive jest aplikacją, która pozwala na przeglądanie i pobieranie najnowszych modyfikacji do Battlefield 2 i Battlefield 2142. Automatycznie zainstaluje wybrany mod, a później w razie potrzeby ściągnie nowszą wersję/patch.
Program ukaże się wkrótce. W załączeniu wygląd aplikacji.

[1]      «      22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32      »      [32]