Aktualności

General
17:04 09-03-2007
General


Po króciutkiej przerwie wraca do nas program pod nazwą "Co z tą sceną". Gościem Ducha będzie Piotr Mitos Kamiński, a rozmowy dotyczyć będą fuzji Frag Executors z Fear Factory X-Fi, zbliżające się wielkimi krokami polskie eliminacje do Electronic Sports World Cup 2007 których jest organizatorem, oraz inne scenowe sensacje. Relacja rozpocznie się o godz. 20.30

Godzinę później, czyli o 21.30 zostanie rozegrane spotkanie Soldiers of Freedom, gdzie jeden z najlepszych polskich klanów, zmierzy się Immortal, który również uznawany jest za bardzo dobry zespół na rodzimej scenie, tak wiec nasuwa się pytanie, czy #SOF# po raz kolejny zatriumfuje? Przekonamy się tym dzisiaj, oglądając relacje LIVE w HeadShot TV, a komentować mecz będzie Sawik.


Soldiers of Freedom 142 - 143 Immortal


Skład #SOF#:
- Metz
- Adasi
- Breiker
- Roba
- Sztandar

Powodzenia!

HeadShot Player
HeadShot TV
General
16:28 09-03-2007
General


HeadShot TV działa na scenie Battlefielda juz prawie rok. Do tej pory chłopaki z ekipy HSTV koncentrowali się na relacjach z meczy oraz imprez lanowych. Dzisiaj, Sawik & spółka zadecydowali, że na naszej scenie można działać jeszcze bardziej aktywnie! Wiecej stream'ow, stałe programy... i wiele więcej! Nie będzie to jednak możliwe bez Waszej pomocy! HSTV ponownie rekrutuje.

Swoje miejsce w ekipie telewizji znajdą ludzie kreatywni, pełni energii i mający czas, by ją w HSTV spożytkować. Poszukiwane są zarówno osoby, które mogą komentować rozgrywki, jak i prowadzić programy. Bardzo mile widziani są także ludzie utalentowani w kierunku tworzenia grafiki, czy animacji oraz nie stroniące od technologii

Jeśli widzisz się w którejś z tych ról, mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach, rozpiera Cię energia i szalone pomysły, a do tego marzy Ci się telewizyjna kariera, ślij maile na adres rekrutacja@headshot.pl. W liście napisz kilka słów o sobie, uzasadnij dlaczego chciałbyś dostać się do HSTV i co chciałbyś w niej robićBattlefield 2142 Infantry Spring Cup 2007 w ESL'u właśnie się rozpoczyna, a do samych rozgrywek zapisało sie "wiele" polskich klanów.
Jednym z nich jest Close Quarter Fighters, który będzie musiał stawić czoła bardzo dobremu zespołowi jakim jest niemiecki klan blank.battlefield.
Spotkanie zostanie rozegrane o godz. 20.00 na mapach Camp Gibralta oraz... Tunis Harbour.
Jak poradzą sobie nasi rodacy w walce z silnym przeciwnikiem? Przekonamy się już wkrótce!

Relacja LIVE z tego spotkania transmitować będzie HeadShot TV.
08.03.07 20:00 CQF vs Blank HSTV

Close Quarter Fighters 0 - 700 blank.battlefield
Camp Gibralta / Tunis HarbourOczywiście zapraszamy do oglądania, a CQF'owi życzymy powodzenia.


Teraz pora na Battlefield'a 2 i NON PRO INF Cup.

Po emocjonowaniu się walką FOW i TFR w NON PRO INF Cup nadszedł czas na stream z meczu klanów z wyższej półki.
Dziś o godz. 21.00 odbędzie się mecz Drievne Kocury z angielskim klanem Hopeless Heroes.
Oczywiście, stream z meczu odbędzie sie w HeadShot TV.

8.03.07 21:00 Kocury vs Hopeless Heroes HSTV

Drievne Kocury 636 - 73 Hopeless HeroesTrzymamy kciuki za rodaków, powodzenia!
General
21:42 23-02-2007
General


Po króciutkiej przerwie wraca do nas audycja pt: "Co z tym Battlefieldem?", gdzie przedstawiane są opinie graczy czy ich plany związane z "bf'em"
Dzisiaj takim gościem będzie znany nam gracz klanu PL4FC dramich_wwa, który przedstawi nam swoje plany .
Wszystko to oczywiście na kanale pierwszym HSRadio o godz. 22.30, a prowadzić "program" będzie Sawik
Serdecznie zapraszamy!

Kanal pierwszy radia HeadShot


W ostatnim raporcie z likwidacji WSI można znaleźć ciekawe zapiski . Dotyczą one także planowanej imprezy w Warszawie, na której stawią się same sławy BFowego światka. Oczywiście miejmy nadzieje, że nie zabraknie tam także i nas. W końcu ktoś musi informować partię braci K. o przebiegu wydarzeń na tym niecnym spotkaniu

Na dzień dzisiejszy nasz wywiad doniósł nam tylko datę i obszar, na którym odbędzie się konspiracyjna impreza. W dniach 3 i 4 marca w Warszawie możemy spodziewać się obecności ludzi znanych i (niekoniecznie) lubianych na naszej scenie. Dlatego tym bardziej warto tam być

Za całą konspiracją stoją dwaj obecni agenci - klanu #SoF# Adasi oraz najlepszy europejski lotnik mcmt. Swoją obecność na dzień dzisiejszy potwierdzili tacy zwyrole jak - die_hard, Kaspar, gej Garet , Zbawca, Sawik znany w środowisku jako 'no skill'

Więcej informacji na temat planowanego "spotkania towarzyskiego" możecie znaleźć w tym temacie. Czujcie się zaproszeni... oczywiście w nie za dużej liczbie, bo w końcu organizatorzy mają ograniczony portfel na stawianie kolejnych kolejek

General
20:45 14-02-2007
General


Dawno zapowiadane narzędzie do modów nadchodzi wielkimi krokami. Wewnętrzna wersja oznaczona numerkiem 0.3 spisuje się bardzo dobrze. Tak dobrze, że na stronie Sir.Community pojawiła się zapowiedź publicznej bety.
I mała informacji dla posiadaczy najnowszego systemu Windows Vista program chodzi pod nim bez problemu.


XP:


Vista:
General
16:33 12-02-2007
General


Mamy dzisiaj poniedziałek, więc czas na kolejne podsumowanie tygodnia.
O godz. 21.30 na antenie radia HeadShot odbędzie się podsumowanie tygodnia ze sceny Battlefield'a.
Audycje poprowadzi, nie kto inny jak Exil i opowie Wam, jak "widział" wydarzenia ostatniego tygodnia.
Nie przegapcie tego.

Audycja rozpocznie się o godz. 21.30 na kanale pierwszym.
Zapraszamy!

General
21:01 05-02-2007
General


Dziś o godz. 21.30 odbędzie się w HS radio podsumowanie tygodnia.
Po raz pierwszy poprowadzi je dla Was Exil, gdzie poruszy najważniejsze wydarzenia z tego tygodnia.

Zapraszamy na kanał pierwszy radia HeadShot


Dziś o godz. 22.30 odbędzie się kolejna audycja w radiu HeadShot.
Gościem będzie Kayne, a głównym tematem dzisiejszego "spotkania" jest Team Poland Infantry.

Zapraszamy!
General
19:34 31-01-2007
General

Ostatnimi czasy niemalże codziennie słyszymy o negatywnym wpływie gier komputerowych na umysły graczy. Powstają komisje, organizacje i grupy próbujące rozwiązać problem przemocy. Zastanawiam się tylko jak tego dokonać. Jasne można wprowadzić zakaz sprzedaży i produkcji gier zawierających elementy przemocy. Tylko co to da? Co więcej, dlaczego zakaz ma dotyczyć wszystkich i wszędzie? Zgadzam się, że młodzi gracze nie powinni bawić się tytułami typu Soldier of Fortune gdzie przeciwników rozrywa się na strzępy. Dlaczego jednak mocniejsze gry zakazane mają by całkowicie? Skoro pełnoletniemu obywatelowi wolno pić alkohol, palić papierosy i robić inne „złe” rzeczy, zakazane dla młodszych to, dlaczego gry mają być wyjątkiem? Czy nie będzie lepszym pomysłem narzucenie systemu oznaczeń gier wydawcom? Zresztą znaczki „18+” można znaleźć na opakowaniach od dość dawna, problem tylko w tym, że sprzedawcy ich nie przestrzegają. Może właśnie na tym powinni skupić swe działania ludzie chcący poprawić sytuację? Oczywiście pisząc to zakładam, że przeciwnicy gier mają rację. Bo co jeśli nie mają?

W związku z ogromną ilością komentarzy, prosimy o przeniesienie dyskusji na forum Hyde Park, gdzie został utworzony odpowiedni temat. Możliwość dodawania komentarzy do tego newsa, została zablokowana, a same komentarze przeniesione do tematu.

General
19:34 29-01-2007
General


Po bardzo długiej przerwie, wraca na antenę radia HeadShot, podsumowanie tygodnia ze sceny Battlefield'a.

Sawik:
"Zapraszam wszystkich na dzisiejsze radiowe podsumowanie tygodnia. Wracamy po dłuższej przerwie, mam nadzieje ze audcyje wciąż beda cieszyć się zainteresowaniem. Docelowo ma je prowadzić Exil, jednak ze względu na jego problemy z neostradą ( wyczerpany limit ) dzisiaj, ja opowiem jak widzę wydarzenia ostatniego tygodnia"

Audycja rozpocznie się o godz. 21.00 na kanale pierwszym.


26.01.2006 - czyli wczoraj - do sklepów trafiła reedycja Battlefield 2. Pakiet zawiera zaktualizowane gry Battlefield 2 oraz Battlefield 2: Jednostki Specjalne. Całość zaś nagrano na jedną płytkę DVD.

Pojawiły się również informacje na temat pierwszego booster packa do Battlefield 2142 czyli Northern Strike. Poszukiwani są testerzy chętni walczyć z nowym tworem EA pod okiem programistów(no nie dosłownie ale jednak ) Jeśli spełniacie wymagania i chcecie pomóc w dopracowywaniu boostera, droga wolna ;] Swoją drogą dziwią wysokie oczekiwania wobec testerów skoro studio to odpowiada za testy serii od patcha 1.3 dla BF2 włącznie. Wszyscy natomiast wiemy jak wygląda ich jakość...Na koniec ciekawostka czyli fakt, iż wspomniani panowie testują również patcha 1.2 dla Battlefield 2142. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów. Jak na razie wiemy, że EA stara się dodać do gry system bezpośredniego ściągania map z serwera(jak ma to miejsce w Counter-Strike czy America's Army)
[1]      «      22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32      »      [32]