Aktualności

General
21:04 02-10-2008
General


"Jak już część z was pewnie wie trwały prace nad udoskonaleniem platformy e-pręgierza (http://www.pregierz.pl4fc.net).
Mam przyjemność ogłosić otwarcie projektu dla ogólnie pojętej publiki. Od teraz każdy admin może zgłosić swój serwer bf2 lub bf2142 i otrzymać "streaming" do tegoż pręgierza.
Co to oznacza? Ano, że teraz za przewinieniami będą szły daleko większe konsekwencje niż poprzednio (mam na myśli temat na tym forum) - delikwent będzie od razu dostawał bana na wszystkie serwery danej gry będące w projekcie na okres zgodny z "cennikiem" który znajduje się na stronie pręgierza.
Co jest potrzebne? Tylko rcon. Nic nie trzeba ustawiać na serwerze, żadnych dodatkowych wtyczek czy innych takich (oprócz modmanagera oczywiście ).

Oczywiście, nie jesteśmy nieomylni i mogą wystąpić mniejsze lub większe błędy, lecz liczymy na feedback od was
Mogę też zapewnić, że dobre pomysły rozwinięcia projektu nie pozostaną bez odzewu

Dołączyć można za pomocą tego formularza: KLIK"

by PL4FC DeeJay

Wątek na naszym forum

General
00:00 28-08-2008
General


6.urodziny Battlefield.pl!


Tak, to prawda. Jesteśmy z Wami już od sześciu lat. Podczas pierwszych urodzin naszego portalu Aiv pisał tak:
Liczę na to, iż zostaniecie z nami jeszcze dłuuugo bo czym było by Battlefield1942.pl bez czytelników.
5 lat minęło a portal dalej jest największym Polskim portalem o serii Battlefield, z dnia na dzień przybywa nam użytkowników i co dosyć ważne – powracają także Weterani.
Chyba najlepszym dowodem tego, że Polska scena Battlefield'a żyje jest fakt, że organizujemy kolejny turniej w tzw. „classica” czyli Battlefield 1942. Co prawda jego nazwa – Ostatni? Polski Puchar Battlefield1942 może sugerować, że to już jest koniec, nie ma już nic ale czy rzeczywiście będzie on ostatnim Polskim pucharem zależy tylko od was – graczy, członków sceny.
Skoro jesteśmy przy tym temacie...
21.12.2002 roku powstał klan [DAK]. Na szczęście dla nas jak raz coś pojawi się w internecie to nie znika I oto strona tego klanu: DAK
A co było później tu informację są ciut sprzeczne:
wg ShaggY'ego doszło do fuzji klanu [DAK] z Aristocracy.
Natomiast wg KasereK'a DAK zmieniło nazwę na Aristocracy...
24.07.2008 roku na naszym forum Hunterkiller założył Temat, w którym napisał Poszukuję chętnych do grania w najlepszym Polskim klanie
I w ten oto sposób, tuż przed naszymi urodzinami do gry powrócili weterani, część z nich odwiedziła BF.pl pierwszy raz od naprawdę długiego czasu.

Scena żyje, to już wiecie. A portal?
Portal także żyję i ma się coraz lepiej ( poważnie ). Co prawda na początku roku doszło do tzw. padu co zaowocowało tymczasowym i brzydkim wyglądem forum(przeszliśmy wtedy z PHP BB2 na PHP BB3 a styl forum nie był do niego przystosowany) przez pewien czas ale ostatecznie udało się nam przywrócić właściwe barwy.
Żyje także strona główna, pojawiają się nowe newsy i będą się pojawiać tak długo jak żyć będzie BF. Jeżeli ktoś z Was – czytelników portalu i forum znalazł jakąś ciekawą informację, którą jego zdaniem warto by pokazać na stronie głównej wyślijcie ją na jeden z dwóch maili: redakcja[at]battlefield.pl lub carnophage[at]dobramama.pl .


Redakcja portalu chciała by podziękować wszystkim użytkownikom za to, że jesteście z nami bo jak pisał Aiv czymże byłby Portal bez czytelników?

Jako, że to urodziny to najwyższa pora aby otworzyć szampana(lub coś mocniejszego) i właściwie to uczcić!


W Poniedziałek EA podało do wiadomości, iż wraz z najnowszą aktualizacją (którą będzie można pobrać poprzez Marketplace i PSN już w ten czwartek - 7 sierpnia) do Battlefield: Bad Company pojawi się długo oczekiwany tryb gry - Conquest. W trybie tym, który polega na "wyzerowaniu" kuponów przeciwnika będą dostępne jak na razie 4 mapy znane z Gold Rush: Ascension, End of the Line, Harvest Day oraz Oasis.

Poniżej zamieszczam również zapowiedź nowego trybu:


General
00:36 29-07-2008
General


Przed wami wywiad z założycielem klanu Soldiers of Freedom Dzieju

Miłej lektury!


Wraz z kilkoma zmianami na stronie/forum ogłaszamy wszem i wobec konkurs na nowy layout Battlefield.pl! Nasza szata graficzna nie była zmieniana od kilku lat, a tak naprawdę od początków Battlefield.pl. Czas najwyższy coś zmienić i wziąć się w garść - przejdźmy zatem do szczegółów:


Wyniki końcowe infantry (podziękowania dla Dramicha):

WC
Kocury
SOF
4. MISS
5. DraMaT

Pomimo znacznej ilości klanów, które zgłosiły się do Battlefield 2 Infantry oraz wyjątkowo nie sprzyjającym warunkom losowym, udało się w dniu wczorajszym rozegrać prawie połowę meczy.
Gracze zainspirowani okrzykami bojowymi 'kolegów' z CS poszli w ich ślady i większe zwycięstwa ogłaszali krzepiącymi serca hasłami takimi jak:
Naaaaajssss!!!
Doooobrzeee, jedziemyyy!!!

W Battlefield 2 Infantry rozegrano następujące mecze:

NWO vs PL4FC I
SOF Kocur vs WFMerci
NSZ vs Śrem Team
Miss B vs Paranoid
Miss A vs PL4FC II
PRGK 42 A vs PRGK 42 B
SOF II vs Dramat
Who Cares?! vs SPQR

PL4FC vs SOF Kocur
NSZ vs Paranoid
Miss A vs PRGK-42 A
SOF vs Who Cares?!
NOW vs WMerci
Śrem Team vs Miss B
PL4FC B vs PRGK-42 B
NSZ vs PL4FC B
Dramat vs SPQR

SOF Kocur vs Paranoid
Miss A vs Who Cares?!
SOF vs Wmerci
Miss B vs PRGK-42 A
NSZ vs PL4FC B
Dramat vs PL4FC B

SOF Kocur vs Who Cares?!
SOF vs Miss B
PL4FC B vs Dramat

Paranoid vs SOF
Miss A vs Dramat

SOF vs Miss A

SOF vs SOF Kocur

Who Cares?! vs SOF Kocur


Oto ostateczne wyniki conquesta (podziękowania za info dla Dramicha):

SOF
WC
MISS
4. PL4FC

W związku z drobnymi problemami technicznymi mecze Battlefield 2 CQ i Battlefield 2 Infantry zaczęły się w dniu wczorajszym dopiero koło godziny 19.00. Mimo tego udało się przeprowadzić sporą ich część. W rozwinięciu szczegółowe rozpiski. (wyniki zostaną uzupełnione jak tylko dotrą do nas wyniki)

Zaczniemy od Battlefield 2 CQ .

Rozegrano następujące mecze
Who Cares?! vs NSZ
Miss vs Śrem Team
PRGK vs SOF
SPQR vs PL4FC
Who Cares?! vs Miss
SOF vs PR4FC
SPQR vs PRGK
Śrem Team vs NSZ
PL4FC vs NSZ
Miss vs PRGK
Miss vs PL4FC
Who Cares?! vs Miss
SOF vs Who Cares?!


[10:00 Niedziela] Za nami rozdanie nagród dla najlepszych drużyn BF1942. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

[SPQR]
PTS1939
PRGK-BF
4. [SPQR2]
5. AAWięcej zdjęć w naszej Galerii


Time To Play 2008 czas zacząć!


Komputery stoją, gracze jeszcze stoją
Organizatorzy robią co w ich mocy, żeby maszyny były gotowe na jutro, kolejni gracze docierają na miejsce i rozpoczynają integracje.

Zapraszamy na oficjalny kanał IRC lana TTP; znajduje się on na serwerze QuakeNet, nazwa to #bf.plW rozwinięciu filmik przedstawiający SPQR przy pracy


Tydzień temu odbyła się premiera najnowszego dziecka EA i DICE na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3, Battlefield: Bad Company. Dla wszystkich tych, którzy wahają się przed zakupem najnowszej części Battlefield'a, postanowiłem zamieścić recenzję (powstałą, dzięki pomocy EA Polska), którą przygotował dla was Toniak.
General
01:25 29-06-2008
General


Niecałe trzy tygodnie zostały nam do Poznańskiego lana Time To Play organizowanego przez Kobre oraz FreeFraga. Im bliżej do samej imprezy, tym więcej szczegółów na jej temat znamy. Wiemy na jakich maszynach przyjdzie nam grać - komputery na imprezę przygotuje firma Reactor, ich specyfikację znajdziecie TUTAJ, a monitory zapewni firma Benq.

Do sponsorów lana dołączyła kolejna firma - DirektPlay.

Wszystkich, którzy na lana jadą nie tylko po to, aby się integrować, z pewnością zainteresuje informacja, że pula nagród najprawdopodobniej przekroczyła już 10 000 zł.

Wiemy o co i na czym będzie się toczyć gra, częściowo wiemy również kto będzie walczył o nagrody. Na chwile obecną swój udział w rozgrywkach serii Battlefield, potwierdziły 22 drużyny - z czego 9 drużyn w rozgrywkach BF2 infantry. Wśród zapisanych już ekip znajdziemy między innymi: SPQR, PTS1939, PL4FC, SOF, NSZ czy UKF.

Na stronie TTP pojawiła się też lista potwierdzonych rezerwacji domków na Malcie - znajdziecie ją TUTAJ. Na chwile obecną nie ma już wolnych miejsc na Malcie, ale organizatorzy pracują nad załatwieniem dodatkowych noclegów.

[Edit 01.07.2008]:
Są nowe miejsca noclegowe - info na stronie TTP.

Ważne info:

Liderzy drużyn zgłoszonych do rozgrywek proszeni są o przesłanie na maila organizatorom pełnych danych zgłoszonych graczy (imię, nazwisko, nick, klan). Na tej podstawie zostaną wydrukowane identyfikatory uprawniające do wejścia na imprezę! Osoby bez identyfikatorów nie zostaną wpuszczone!
General
19:15 24-06-2008
General
Jak donosi portal www.gamesindustry.biz w dniu dzisiejszym Ben Cousins, członek ekipy DICE potwierdził, że team pracuje nad nie mniej niż 5(!) tytułami z serii Battlefield.

Pierwszym z nich jest darmowy Battlefield Heroes będący wciąż w fazie produkcji. Drugi to mający wyjść w ten piątek Battlefield: Bad Company
Ekipa pracuje także nad grą o 'tradycyjnym rdzeniu' ukierunkowaną na konsole a także nad grą przygotowywaną specjalnie na rynek Koreański.
Wygląda na to, że 'Azjatycka' odmiana BF będzie darmowa gdyż po business'owej wizycie do Korei i dokładnym zanalizowaniu tamtego rynku okazało się, że piractwo całkowicie zniszczyło tradycyjny model wydawniczy(płatny) i publikowanie gier w tym właśnie modelu jest nieopłacalne. Nie oznacza to jednak, że EA nie wciśnie gdzieś makro-ekonomi polegającej na kupowaniu unlocków.

Każdy kto umie liczyć zobaczy tu 4 wymienione tytuły rodzi się więc pytanie a gdzie podział się zapowiadany 5? Czyżby BF3 na PC?
[1]      «      18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28      »      [32]