Aktualności

General
14:33 02-08-2006
General

Serwis bf2142.com poinformował o ukazaniu się kolejnego artykułu przedstawiającego najnowszą część - Battlefield 2142. Tym razem możemy przeczytać krótkie wrażenia jednego z redaktorów bf1942.boomtown.net z krótkiej prezentacji rozgrywki w BF 2142.W rozwinięciu newsa małe tłumaczenie artykułu...
General
19:55 29-07-2006
General

Serwis Gamespot.com opublikował kolejny artykuł dotyczący najnowszej części - Battlefield 2142. Opisuje on torszkę dokładniej poszczególne klasy, którymi będziemy mogli walczyć w BF 2142. Przy okazji wypuszczono kolejny filmik z gry, który można ściągnąć stąd (wymagana rejestracja).


W rozwinięciu newsa dość luźne tłumaczenie artykułu, który ukazał się na gamespot.com. Zapraszam do lektury!


General
14:11 27-07-2006
General

Od kilku dni występowały przejściowe problemy z działaniem naszego serwisu. Problemy techniczne związane z działaniem battlefield.pl spowodowane były pracami nad przeniesieniem serwisu na nowe łącze, dzięki któremu znacząco miało poprawić się funkcjonowanie battlefield.pl.

Dzięki uprzejmości firmy MD Software strona główna oraz forum zostały przeniesione na nowe wydajniejsze łącze. Chcielibyśmy jednocześnie podziękować firmie TOP Computers za hosting i wsparcie od pierwszych dni battlefield.pl - bez tej pomocy nie mielibyśmy jak zaistnieć. Dziękujemy!

Jeżeli jednak ktoś z Was, będzie miał problemy z działaniem serwisu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w tym temacie na naszym forum.

Życzymy miłego korzystania z serwisu battlefield.pl!

General
10:43 19-07-2006
General

Data premiery najnowszej części z serii - Battlefield 2142 - zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym będziemy zasypywani co chwilkę co raz to nowszymi i miejmy nadzieję dokładniejszymi informacjami na temat BF2142. Tym razem skacząc ze strony na stronę znalazłem informację o tym, jak będzie wyglądała okładka do gry Battlefield 2142 - zdjęcie w wyższej rozdzielczości. Jak widać na zdjęciu, gra zostanie wydana tylko w wersji DVD, podobnie jak to miało miejsce z Battlefield 2.

Przy okazji chciałbym poinformować, że na naszym forum zostało stworzone dodatkowe podforum dotyczące tylko i wyłącznie Battlefield 2142. W związku z tym proszę o korzystanie z tego forum w sprawach dotyczących BF 2142.

Aha, jeszcze jedno... Przy okazji "szukania" można trafić ciekawe rodzynki, np. taki komiks dotyczący Squad Leadera, a raczej systemu spawnów na SL w BF 2142. Mam tylko cichą nadzieję, że nie będę miał takich "niespodziewanych respawnów" po wydaniu gry

Enjoy!


Do Internetu trafiły kolejne materiały z nadchodzącego Battlefielda 2142. Tym razem oprócz garści nowych screenów zaprezentowano również nowe filmiki.
Natomiast filmy można obejrzeć w TYM miejscu.


Colin Clarke to człowiek odpowiedzialny za kontakty ze społecznością graczy. Wczoraj na łamach GZ.TV odbyło się jego spotkanie z graczami. Colin opowiadał o Battlefield 2142 oraz odpowiadał na pytania. Trwające 41 minut spotkanie można obejrzeć pod TYM adresem. Dla tych jednak, którzy nie znają angielskiego wystarczająco dobrze zebrałem najważniejsze według mnie informacje.

Muszę przyznać, że zadziwiły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to poczucie humoru Colina oraz stwierdzenie, że twórcy Battlefield’a uważają, że dobrze się spisują – może jedno wynika z drugiego?
General
23:34 22-06-2006
General


Polski portal rozgrywek World Cyber Games 2006 wystosował pismo do Ministra Sportu w sprawie uznania e-gamingu jako dyscypliny sportowej. Jeśli jesteście zainteresowani tematem zapraszam do zapoznania się z listem i ewentualnego złożenia podpisu:

List

Dyskusja na ten temat toczy się na naszym forum:

Forum
General
15:56 18-06-2006
General

15-go Czerwca 2006 roku organizacja Clanbase uruchomiła internetową telewizję dla graczy!

Clanbase TV jest to internetowa telewizja informująca o wydarzeniach ze europejskiego (i nie tylko) światka e-sports. Clanbase TV oferuje kilka kanałów, na których prowadzone będą wszelakie transmisje meczów, turnieji oraz relacje z innych ciekawych imprez e-sportowych. Będziemy mogli zobaczyć także wywiady z najlepszymi graczami oraz zobaczyć co się dzieje u głównego partnera Clanbase - Global Gaming League.

Wszelkie informacje na temat nowej "telewizji" można uzyskać pod adresem email - cbtv@clanbase.com - lub poprzez kanał IRC - #clanbase.tv @ quakenet.org. Z usług Clanbase TV możemy skorzystać wchodząc na stronę główną - www.clanbase.com - i klikając w odnośnik Clanbase TV, który znajduje się w głównym menu (na górze, po lewej).

Oficjalny news na temat Clanbase TV
Czasem przeglądając wiadomości w internecie można napotkać na prawdziwe rodzynki. Tym razem trafiłem na coś, co z pewnością zainteresuje graczy komputerowych. Pewna firma, niestety jaka nie jestem w stanie powiedzieć, postanowiła wyprodukować podkładkę pod myszkę. Podkładka? ale co w tym ciekawego?

Podkładka, o której mowa, posiada bardzo wdzięczną nazwę Formula 1, jej szkielet jest zbudowany z policarbonatu (włókna węglowe). Powierzchnia ślizgowa jest wykonana z czarnej naturalnej skóry, a od spodu podkładka wykończona jest czarnym włoskim zamszem. Jednocześnie producent zapewnia, że podkładkę zaprojektowali inżynierowie F1, a materiały z których ją wykonano (szkielet) są takie same jak materiały, z których buduje się bolidy Formuły 1.Po tym jak już podniesiecie swoją szczękę z podłogi, opadnie wam jeszcze zapewne raz na wiadomość o kwocie jaką trzeba za to cacko zapłacić... W USA zapłacimy 489 dolarów, a w Wielkiej Brytanii podkładkę kupimy już za 260 funtów.

Chyba zacznę oszczędzać
General
14:07 10-06-2006
General


Swoje plany dotyczące gry Battlefield 2142 zdradza jej producent, studio DICE. W sierpniu mają rozpocząć się testy wersji beta, natomiast tuż przed premierą pełnej edycji pojawi się demo.

W przypadku Battlefield 2 wersja demonstracyjna ukazała się na 10 dni przed debiutem pełnej, coś podobnego może także zaistnieć przy wydawaniu BF 2142. W tesatach bety natomiast autorzy planują eliminować błędy dzięki aż 10,000 graczom walczącym w jednym czasie na różnych serwerach.


Szkoda, że o takich informacjach musimy dowiadywać się sami z różnych źródeł. Mam nadzieję, że EA Polska przestanie ignorować polskie serwisy o Battlefieldzie i podobne nowinki trafią bezpośrednio do fanów Battlefielda.


W sieci ukazała się kolejna informacja na temat kolejnej części z serii - Battlefield 2142. Działania firmy Electronic Arts w tym momencie są co najmniej dziwne. Dlaczego? Gracze walczą o poprawienie Battlefield 2, a EA oświadcza, że przyspiesza premierę Battlefield 2142! Początkowo najnowsza część miała ukazać się zimą 2006 roku. Electronic Arts jednak zmieniła datę premiery i oficjalne poinformowano, że premiera odbędzie się 19 października.Na pierwszy ogień pójdą Stany Zjednoczone i to tam wpierw zostanie wprowadzone nowe dziecko EA/DICE. Jednak po cichutku możemy liczyć na to, że w naszym kraju gra pojawi się równie szybko.

Ciekawe, czy przyspieszenie premiery wyjdzie Electronic Arts na dobre, czy znów gracze będą królikami doświadczalnymi...

Kilka miesięcy temu informowałem was o powstaniu ciekawego projektu, którego głównym organizatorem był Luke. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że wszystko się udało i jesteśmy świadkami narodzin czegoś nowego.

Wczoraj wieczorem światło dzienne ujrzał zupełnie nowy projekt, powstało pismo komputerowe, tworzone przez graczy dla graczy. Nie byłoby w tym nic specjalnego, ot kolejne pisemko, ale główną tematyką nowego pisma jest e-sport oraz wszystko co z nim związane. W planach jest wydanie pisma w tradycyjnej "papierowej" postaci, ale póki co pierwszy numer powstał w wersji elektronicznej.

Co ciekawego możemy znaleźć w pierwszym numerze?
Znajdziemy m.in. felieton jednego z najbardziej znanych polskich graczy Janusza ‘Hayabusa’ Kubskiego, traktującego o polskim e-sporcie, historię powstania turnieji ESWC, wywiad z Rafałem Błachowskim, włodarzem PGA Team, oraz ciekawy artykuł z legendą Quake Antonem ‘Cooller’ Singovem w roli głównej.

Strona główna Gamers Magazine
Pierwszy numer w wersji .pdf


Zapraszam do zapoznania się z tym ciekawym pismem oraz życzę autorom dalszego jak najlepszego rozwoju ich pisma.
[1]      «      22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31   |   32      »      [32]