Aktualności


Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się Lan Party BF:2 oraz BF:2142. Miejscem rozgrywek będzie IX Fort Czerniakowski, ul. Powsińska 13, Sadyba. Rozgrywki BFa mają być częścią Pikniku Historycznego organizowanego w tym miejscu. W związku z tym dodatkowe atrakcje to m.in. inscenizacje, pokazy taneczne, prezentacje historycznego sprzętu wojskowego. Przejdźmy jednak do samego turnieju.

Rozgrywki zaplanowano na dwa dni - sobota została przeznaczona na rozgrywki Battlefield 2 Infantry, a w niedzielę zagramy w Battlefield 2142 Conquest. Regulamin rozgrywek znajdziemy pod tym linkiem, a listę zgłoszonych zespołów do turniejów znajdziemy tutaj: BF:2, BF:2142.

Do dyspozycji graczy będzie przeznaczonych 40 stanowisk komputerowych, ale oczywiście dla większego komfortu grania wskazane jest zabranie ze sobą własnego zestawu pr0-gamera: myszka, podkładka, słuchawki, klawiatura, zimne napoje chłodzące Nagrody, które można zgarnąć w turniejach prezentują się następująco:

1 miejsce - 1700zł
2 miejsce - 1200zł
3 miejsce - 800zł
4 miejsce - 300zł

Dodatkowo gadżety od firmy Vobis i wdzięczność fanów/fanek. Nagrody pieniężne są takie same w przypadku obydwu turniejów. Co tu więcej pisać... zapraszamy do Warszawy!!

Update: Tak dla przypomnienia, zabierajcie sterowniki pod VISTĘ !!!!!!


Dosłownie przed chwilą na naszym forum ukazała się informacja dotycząca najbliższego turnieju Battlefield 2 oraz Battlefield 2142, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca w Warszawie, a dokładniej w IX Forcie Czerniakowskim, przy ulicy Powsińskiej 13, Sadyba.

Lan Party będzie częścią Pikniku Historycznego, który będzie się odbywał w tym czasie. W programie pikniku są takie atrakcje jak inscenizacje związane z Powstaniem Warszawskim i wrześniem 1939 roku, pokazy taneczne, czy prezentacje historycznych pojazdów z okresu II Wojny Światowej - czołg T-34 i T-55 Merida.

W związku z Piknikiem Historycznym, który odbędzie się 23-24 czerwca 2007 roku w IX Forcie Czerniakowskim na ul. Powsińskiej 13 odbędą się dwa turnieje gier: „Battlefield 2” & „Battlefield 2142”. W związku z Lan Party na naszym forum powstał specjalny dział - link tutaj - a w przyklejonych tematach znajdziemy listę aktualnie zgłoszonych zespołów.

Rozgrywki na imprezie będą toczyć się na dwóch platformach i w dwóch trybach. Battlefield 2, to turniej Infantry, a rozgrywki Conquest zostaną rozegrane na platformie Battlefield 2142. Do dyspozycji graczy będzie 40 komputerów. Szczegóły na temat rejestracji zespołów i planu imprezy w rozwinięciu newsa...


Już jakiś czas zapowiadaliśmy małe uproszczenie zmiany w pracy moderatorów, od dziś już to jest możliwe. W związku z tym na forum pojawił się system ostrzeżeń, dzięki któremu łatwiej będzie ukrócić objawy piractwa / nie przestrzegania regulaminu / spamowania / i tym podobnych.

Mamy także nadzieję, że nie będziemy musieli korzystać z tego "udogodnienia", ale wiadomo... zawsze ktoś się trafi

Po krótce wygląda to tak:
- 5 ostrzeżeń = ban
- nie ma możliwości cofnięcia ostrzeżenia, no chyba że uwzględnimy "reklamację"
- ostrzeżenia przyznawane będą za rażące nie przestrzeganie regulaminu, co oznacza że będzie to ostateczność

W dziale forum "Uwagi do redakcji / obsługi boarda" został utworzony specjalny temat, w którym można zgłaszać ewentualne reklamacje co do otrzymanego ostrzeżenia:
Temat pod tym linkiem


W sumie to by było tyle

Have fun xD
General
12:40 26-04-2007
General

Niespełna tydzień temu mieliśmy powody do świętowania. Otóż, dokładnie 19-go kwietnia na naszym forum zarejestrował się 10 000 użytkownik! Szczęśliwcem okazał się Jakub "Medic!" Świder. Obiecaliśmy, że przy współpracy z Electronic Arts Polska ufundujemy naszemu jubileuszowemu użytkownikowi okolicznościową tabliczkę.Powyższa grafika prezentuje to, co zostało oprawione w ładną ramkę i wysłane Medic!'owi. Z tego miejsca jeszcze raz chciałbym Wam podziękować za to, że już prawie 5 lat jesteście z nami. Dziękujemy!
Dzisiaj na celownik wziąłem osobę, którą możemy sklasyfikować jako dinozaura naszej Battlefield'owej sceny. Osobę która gra w Battlefielda od samego początku serii, a jego aktualny zespół w przeciągu kilku ostatnich tygodni jest naprawdę w wysokiej formie.

Kilka dni temu w turnieju Battlefield 2 Infantry Cup by dramich_wwa, uważanym, można powiedzieć za Mistrzostwa Polski, z powodu udziału aktualnie najlepszych drużyn grających w Infantry w Polsce, sekcja Battlefield 2 Infantry multiklanu Fear Factory X-Fi pokonała wszystkich, a tym samym zapewniła sobie zwycięstwo w całym turnieju! Zespół w składzie Kayohi, Sawik, km_x, Fi5kus, JDa oraz R3ptile przez cały turniej prezentował wysoką równą formę, a w finałowej rozgrywce pokonał drużynę Drievne Kocury 293 : 85.

Michał 'Kaspar' Wengierow, lider sekcji Battlefield w zespole Fear Factory X-Fi, przybliży nam trochę aktualną sytuację w zespole, skąd się wzięły ostatnie sukcesy klanu Fear Factory X-Fi w rozgrywkach Battlefield 2 Infantry, a także bardzo dobra, wysoka forma w rozgrywkach Battlefield 2142 Infantry i Conquest w lidze Electronic Sports League oraz w pucharze Clanbase Battlefield 2142 Open Cup Conquest.

Cały wywiad znajdziecie w dziale "artykuły" naszego portalu. Zapraszam do przeczytania wywiadu z dinozaurem Kasparem!

Artykuł znajduje się w tym miejscu


Dziś wieczorem, o godzinie 21:30 na antenie Headshot TV odbędzie się premiera filmu made by jason.paury, czyli "Szydera Project, vol.2 episode II - The Rising".

Czym jest "Szydera Project"?

jason.paury napisał: "Szydera Project" to seria krótkich filmików obrazujących idiotyzm, z jakim spotykamy się codziennie na rodzimych serwerach i szydzących (stąd nazwa) z ludzi, którzy są jego motorami napędowymi.

Warto także odwiedzić stronę jasona - jasonpaury.blogspot.com, na której znaleźć można wszystkie produkcje z pod znaku "szydery".

Szydera Project, vol.2 episode II - The Rising - Headshot TV, godz. 21:30 - zapraszamy!


Bardzo mi miło poinformować o nowej audycji w radiu HeadShot. Będzie się ona odbywać co tydzień w niedziele o godzinie 20.00. Poświęcona będzie przekazaniem informacjami z różnych scen e-sportowych. Takich jak: CS 1.6, CS:S, BF2 & 2142, WC3 i AA. Pierwszy raz na antenie pojawimy się (tak dobrze czytacie, ja tez) już jutro tj. 22.04.2007.

Osoby reprezentujące sceny:

CS 1.6 – FOMFNY
CS:S – tzk
BF2 & 2142 – PRYM i jason^paury
ET – BandiT i MorFeuS
AA – Balter i WiN
WC3 – kuja i Przem0

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich jutro o g. 20.00 na antene HeadShot. Audycji będzie można słuchać przez winampa czy też inny odtwarzacz, jak również przez HeadShot Player'a.


W ostatnim czasie na naszym portalu zaszło kilka małych zmian, a jeszcze jedną ważną rzecz uruchomimy na dniach.

Uzupełniliśmy brakujące działy w menu głównym oraz odświeżyliśmy trochę dział Redakcja. Mam nadzieję, że ułatwi to kontakt z poszczególnymi osobami działającymi w naszym serwisie. Uzupełniliśmy także mocno zapuszczony dział artykuły.

Dla spragnionych najnowszych informacji odświeżyliśmy także system RSS, który można znaleźć klikając w ikonkę:

Na naszym forum wkrótce pojawi się system ułatwiający ściganie wszelkiego rodzaju trolli forumowych, piratów oraz innych osób nie przestrzegających regulaminu tak tak, możecie zacząć się bać

A jeśli już o forum mowa, to chciałbym poinformować o jednym znaczącym szczególe... Przez prawie 5 lat działalności portalu Battlefield.pl nasza BFowa społeczność wciąż się rozwijała, a wraz z nią nasz portal i forum dyskusyjne. Dzisiaj przed południem na naszym forum zarejestrował się 10.000 użytkownik!!


Dziesięciotysięcznym użytkownikiem został Jakub "Medic!" Świder. Dziękujemy i gratulujemy! Przy małej pomocy Grzegorza Pocztarskiego z Electronic Arts Polska na dniach uhonorujemy naszego nowego użytkownika okolicznościową tabliczką. Prawdopodobnie jutro będziemy mogli ujawnić coś więcej na ten temat

ps. kto wie kiedy skończymy 5 latek?

W imieniu redakcji portalu Battlefield.pl życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych, dużo zdrówka, radości oraz bardzo mokrego dyngusa!

Tradycyjnie okolicznościowy wierszyk

"Lepper w rządzie? To nie bajka!
Wielkanocna to PISanka!!!
Bez wyroku nie masz szansy
By z kaczkami wejść w aliansy!!!
Rydzyk już się z prawem buja...
Wesołego Alleluja!!!"I na sam koniec mały bonus od kolegi Strzelca - kliknij tutaj.


Termin zgłaszania prac na konkurs graficzny minął. Do stworzenia była grafika lub chociażby screenshot z gry serii Battlefield, która ma za zadanie w jak najlepszy sposób promować najnowsze dzieło Electronic Arts, czyli dodatek do gry Battlefield 2142 - "Północna ofensywa". Dzięki uprzejmości firmy GamesNET.pl mieliśmy do rozdania trzy klucze do dodatku BF 2142: Północna ofensywa.

Zwycięskie prace zostały wybrane dzięki głosowaniu redakcji Battlefield.pl oraz przedstawiciela firmy GamesNET.pl. Wybór był naprawdę ciężki, ponieważ było sporo prac, które chcielibyśmy nagrodzić, ale... Oto zwycięzcy:

WyspaDeeJayJimviolator666


Zwycięzcom gratulujemy!

Aktualizacja!
Jak już mówiłem, bardzo chciałbym nagrodzić więcej osób... i dzięki uprzejmości Grzegorza Pocztarskiego z Electronic Arts Polska możemy nagrodzić jeszcze jedną osobę!!
Zgodnie z reakcjami (można powiedzieć, że głosami) użytkowników naszego portalu, a także głosami naszej redakcji, dodatkowy kod wędruje do violator666!! Gratuluję i dziękuję EA Polska za pomoc!

...a w rozwinięciu newsa możecie zobaczyć wszystkie zgłoszone prace...
General
00:55 24-03-2007
General


Od czasu wydania ModJive minęły 2 tygodnie. Program jednak wciąż się rozwija i aktualna wersja oznaczona jest numerkiem 1.16. Poprawiono szereg błędów, które mogły uniemożliwiać poprawne używanie ModJive'a. Dodano również kolejne mody jak chociażby Point of Existence czy też nowe opcje jak "pełny ekran". jednym słowem ModJive staje się coraz lepszy i bardziej przyjazny dla użytkownika.

Dla tych, którzy przegapili informację o tym drobnym dodatku(6,3MB) krótka informacja. ModJive to program pozwalający ściągnąć dowolny mod do BF2 i BF2142. Dodatkowo sprawdza czy wydano nowszą wersję więc zawsze będziemy na bieżąco.

Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mogą pobrać ten użyteczny program stąd.
General
21:38 10-03-2007
General


Mieliście problem z zorientowaniem się co ściągać aby zagrać w jakiś mod? Problem ze znalezieniem aktualnej wersji? Wszystkie te kłopoty znikają w chwili pobrania i zainstalowania programiku ModJive stworzonego przez Sir. Elxx ze znanej grupy Sir. Community. Program ten zajmuje około 6MB ale jest niezwykle użyteczny dla wszystkich zainteresowanych fanowskimi modyfikacjami.Za jego pomocą możemy ściągać(również z opcją pauzy), instalować oraz uruchamiać już posiadane modyfikacje do Battlefield 2 oraz Battlefield 2142. Co najważniejsze program jest przejrzysty i wygodny w użyciu więc nawet "niedzielni" użytkownicy komputerów sobie z nim poradzą. Wielkie brawa dla twórcy w imieniu wszystkich fanów modów!
[1]      «      21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26   |   27   |   28   |   29   |   30   |   31      »      [32]