Aktualności


To, co przez długi czas było zapowiadane, dziś znów zostało odłożone...

W związku z problemami z patchem 1.2 premiera booster pack'a Europejskie Siły Zbrojne zostaje przełożona na bliżej nieokreślony termin.

Notka prasowa od Electronic Arts:
"Euro Force delayed. New patch coming soon to address issues discovered with 1.2. No dates for either yet. Community update due later today."

Za dużo to nie mówi, ale daje dużo do myślenia... czyżby szykował się kolejny patch do patcha ???

Ech... pozostaje nam czekać...

Dosłownie przed kilkunastoma minutami zakończyliśmy pisać recenzję z najnowszego dodatku do Battlefield 2 - booster pack'a Europejskie Siły Zbrojne. Dodam tylko, że mieliśmy okazję zagrać i zrecenzować jako pierwsi w Europie!!
Autorami recenzji są Tom@s (battlefield.pl) oraz Ethan (bfcentral.pl). Żeby nie było nam tak łatwo, postanowiliśmy recenzję napisać wspólnie oraz zaprezentować ją w formie wywiadu. Z tego względu poprosiliśmy gracza Team Wilda Maniac'a o zadanie nam kilku pytań, które pomogły nam zbadać najnowszą produkcję Electronic Arts jeszcze bardziej dokładnie.

W rozwinięciu newsa recenzja Europejskich Sił Zbrojnych.
Zapraszam do lektury... (screenami uzupełnię później... obowiązki klanowe)

Z dniem wczorajszym EA Polska przesłała do dwóch redaktorów serwisów Battlefield.pl oraz Bfcentral.pl dwie kopie najnowszego dodatku do Battlefield 2 - Europejskie Siły Zbrojne.

Od wczoraj Tom@s (bf.pl) i Luki/Ethan (bfcentral.pl) testują najnowsze dzieło Electronic Arts. Najprawdopodobniej w poniedziałek lub niedzielę bardzo późnym wieczorem ukaże się nasza recenzja z pierwszego Booster Pack'a.

Premiera tego dodatku przewidziana jest na 21 Luty, jednak cena nie jest jeszcze znana.

Ci, którzy nie wiedzą co to jest Euro Forces booster pack niech zajrzą na oficjalną stronę. Od siebie dodam, że wysłanie wersji do recenzji do obydwu portali jest bardzo miłym gestem od EA Polska. Widać, że chcą choć trochę zrekompensować aferę "nagrodową" z PC06. Miejmy nadzieję, że jest to początek co raz lepszej współpracy pomiędzy sceną, a EA Polska.

Good Job!!
Stay tuned!!
General Battlefield: 2
19:32 16-02-2006
General Battlefield: 2

Ukazała się kolejna mała aktualizacja jednego z ciekawszych modów do Battlefield 2 - Project Reality.
Tym razem pojawiło się info dotyczące wersji 0.25, która ma wprawić aktualnych graczy PR w dobre nastroje. Dlaczego? Otóż poprzednia wersja 0.2 przestała działać wraz z wyjściem nowego patcha do BF2. Poprawiona wersja 0.25 ma wyjść lada dzień, a kolejna wersja (?) 0.3 za miesiąc!
Wersja 0.3 ma wprowadzić do gry kolejne mapki, pojazdy i bronie, a za jakiś czas jest szansa, że Project Reality przestanie być mini-modem i stanie się pełnowartościową modyfikacją, która może mieć szanse zagrozić Forgotten Hope 2.

Światło dzienne ujrzały także dwa kolejne zrzuty ekranu, prezentujące bronie, którymi przyjdzie nam walczyć:


Najnowszy wywiad z jednym z twórców PR

Podforum na bf.pl poświęcone PR

Info by ETCS Uncle Blues...
General Battlefield: 2
19:44 14-02-2006
General Battlefield: 2
Battlefield 2 patch 1.2 wreszcie ujrzał światło dzienne!!


Bardzo długo oczekiwany patch ukazał się dziś nad ranem i tym samym wpowadził dużo zamieszania w prawdziwe rzesze grających osób.
Patch wyszedł w dwóch wersjach - ~360MB oraz ~85MB. Są to odpowiednio pełna wersja patcha oraz aktualizacja z poprzedniej wersji, tj. 1.12

Kilka linków do ściągnięcia patcha:
BF-news.de
Rapidshare.de
KDU-clan.de (torrent)
Suyinchen.de - wersja 360MB

...a pod poniższym linkiem - KLIKNIJ TUTAJ - możemy znaleźć pełną(?) listę zmian dokonanych w najnowszym patchu.

Miłego ściągania!

ps. bug z wyświetlaniem swoich graczy na czerwono... pozostał :D
General Battlefield: 2
19:33 14-02-2006
General Battlefield: 2

Informacja, na którą czekała znaczna ilość osób wreszcie się pojawiła. Otóż znane są nagrody w turnieju Polish Championships 2006 organizowanego przez portal bfcentral.pl oraz EA Polska. Niestety informacje, które były nieoficjalne nie sprawdziły się... Nie było to także miłe rozczarowanie. To był szok! Otóż EA Polska postanowiło przeznaczyć nagrody tylko dla zwycięzcy turnieju.
Na chwilę obecną taki stan rzeczy się utrzyma, a większość zgłoszonych klanów może poczuć się... nie wiem jak to ująć, zawiedziona? Turniej był szumnie zapowiadany z dużą pompą, a wyszło na to, że całą pulę zgarnia zwycięzca. Szczerze mówiąc nie spotkałem się nigdy z czymś takim, czy to w turniejach komputerowych, sportowych czy jakichkolwiek innych.
Zakończę ten pesymizm i napiszę w końcu o co gramy:
Główna nagroda to roczne dofinansowanie w wysokości 25.000 zł oraz wyjazd do Niemiec na Lan Party BFCON06. Nagród za pozostałe miejsca niestety na chwilę obecną nie przewidziano...

Partnerzy turnieju: EA Polska, Creative, Intel, Gamesnet

W rozwinięciu newsa trochę wypowiedzi organizatorów:
|MON.BF2| powraca do aktywnej gry w Battlefield 2 !


Z dniem 8-go lutego 2006 roku po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej problemami wewnętrznymi (zmiana rządu i wybór Kaczki na prezydenta) MON.BF2 postanowił powrócić do czynnej gry w Battlefield 2. Głównym inicjatorem reaktywacji jest CL klanu MON - Interman. Oto oficjalne info od klanu MON:

Interman powiedział: "Po wspólnych, wielogodzinnych dyskusjach stara ekipa multiklanu |MON| podjęła decyzję, iż nie należy po wszystkich wspólnie spędzonych wieczorach na TeamSpeak'u, rzucać tego wszystkiego. Z inicjatywy ClanLeader'a sekcji Battlefield 2, a zarazem całego multiklanu spotkaliśmy się ponownie i na chwilę obecną można powiedzieć, iż |MON.BF2| i |MON.DC| z powrotem się połączyły, a sam klan |MON.BF2| powraca do gry z głębokiego letargu."

Powodzenia na nowej drodze ku chwale rządu kaczego, yy... sorry, polskiego.

Good Luck & Have Fun !!

Info by |MON.BF2|Headshot & |MON.BF2|Interman

Niestety stało się to, czego nikt zapewne się nie spodziewał. Turniej zapowiadany z wielką pompą ma małe problemy z wystartowaniem...
Ethan napisał: "Obecnie trwają jeszcze negocjacje z partnerami Polish Championships 2006 dotyczącymi kwestii organizacyjnych i nagród. Jest wiele spraw, które niestety przesunęły się w czasie i start turnieju musimy przełożyć na 16 lutego. W przyszły czwartek ukaże się także press release. BFcentral został także poproszony o dopasowanie rozgrywek pod nowy terminarz, który zostanie przedstawiony dzisiaj późnym wieczorem. Za wszelkie niedogodności spowodowane przesunięciem przepraszamy. Jednocześnie zespoły zgłoszone do turnieju mają dodatkowy tydzień, aby móc się przygotować do pierwszych meczy w fazie grupowej."

A więc do 16-go...
General Battlefield: 2
14:02 04-02-2006
General Battlefield: 2

Battlefield 2 POLISH CHAMPIONSHIPS 2006 by bfcentral.pl & EA Polska
Wczoraj wieczorem na kanale #bfcentral.pl zostały rozlosowane grupy do Polish Championships 2006 a sytuacja wygląda następująco...

Grupa Alpha :

Wilda
FSPQR
KGW
Team Play
SLW

Grupa Bravo :

enclave
PfT
SoF
HardAttack
POLAND

Grupa Charlie :

3C
spam
GROM.BF2
Wilda II
Team C

Grupa Delta :

UKF
PRGK-42
CQF
FOW
DW


Admin turnieju Maniac z klanu Wilda tak skomentował wczorajsze losowanie:

Wczoraj o godzinie 20.00 na kanale #bfcentral.pl odbyło się oficjalne losowanie grup, całość przebiegała sprawnie i bez problemów szybko poznaliśmy, kto z kim będzie grał. Od samego początku staramy się, aby ten puchar był jak najbardziej profesjonalny, dlatego też bazujemy na innych tego typu przedsięwzięciach jak np. puchary Clanbase. Znamy już pierwsze pary, które będą ze sobą rywalizować, miejmy nadzieje, że wszystkie spotkania przebiegną bezproblemowo i w miłej atmosferze. Z tego miejsca pragnę życzyć wszystkim klanom jak najlepszych wyników i dotarcia do finału!.

Na koniec jeszcze kilka przydatnych linków:

Regulamin
Topic na Forum
Kilka słów o pucharze
Mapy na których będą toczyć się zmagania
Battlefield 2 POLISH CHAMPIONSHIPS 2006 by bfcentral.pl


Co chwilkę pojawiają się nowe wiadomości na temat turnieju Polish Championships 2006. Niestety wciąż brakuje tej najważniejszej dla wielu informacji - o nagrodach. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy znać absolutnie wszystkie szczegóły.
Aktualnie poznaliśmy terminy, w których należy rozegrać mecze w turnieju. Początek rozgrywek datowany jest na 8-go lutego, a wielki finał przewidziany jest na 5-go kwietnia. Struktura turnieju jest bardzo ciekawa i pozwala na rozegranie wielu meczy każdej drużynie - faza grupowa, a później play-off na zasadzie double-elimination.

Przypominam, że termin zapisów do turnieju kończy się 5-go lutego!!

Aktualnie do turnieju zapisały się:
PRGK-42, 3C, Wilda, Wilda II, SLW, TeamC, #SOF#, UKF, CQF, FSPQR, GROM.BF2, FoW, KGW oraz HardAttack.

Dokładne terminy meczy w rozwinięciu newsa...
General Battlefield: 2
16:24 28-01-2006
General Battlefield: 2
Battlefield 2 POLISH CHAMPIONSHIPS 2006 by bfcentral.pl


Serwis bfcentral.pl prowadzony przez Luki'ego wraz z Electronic Arts Polska organizuje kolejny turniej zorganizowany z myślą o polskich klanach grających w Battlefield 2 - Polish Championships 2006.

Oczywiście jak to w większości turnieji bywa, dla najlepszych przewidziane są nagrody. Jednak forma nagradzania pozostaje tajemnicą i wiadomo tylko, że będzie to coś "ciekawego".

Głównym administratorem turnieju jest brat Luki'ego - Ethan, który aktualnie buduje strukturę turnieju i co chwilę serwuje nam nowe informacje dotyczące rozgrywek.
Sam turniej będzie składał się z fazy grupowej oraz fazy play-off, w której będzie obowiązywać zasada "loser bracket" znana z ostatniego Lan Party. Przydzielanie drużyn do grup zostało oparte o ich dotychczasowe dokonania w europejskich (i nie tylko) rozgrywkach.

Wszystkie zainteresowane drużyny mogą zgłaszać się do 5-go Lutego 2006.

O Pucharze...
Rejestracja drużyn!!
Faza grupowa
Faza play-off
System rankingowy klanów
Update:
Mapy, na których będziemy grać

Zapraszamy!

General Battlefield: 2
19:46 25-01-2006
General Battlefield: 2
Clanbase Battlefield 2 Nations Cup

Polska 411 - 0 Włochy


Dziś o godzinie 21:00 rozpoczął się drugi mecz grupowy naszej reprezentacji. W system CB wkradł się mały błąd i spowodowało to malutką dezinformację wśród graczy i kibiców (mecz dalej widnieje jako niepotwierdzone wyzwanie).

Mecz został rozegrany na mapie Mashtuur City, a na kanale IRC - #teampoland.bf2 @quakenet - przeprowadzona została relacja LIVE z tego ciekawego meczu...

Skład:
Ethan
Heniek
Zbawca
Kaspar
MZS
Mlody
Maniek A.
Javo
st3f4n

W rozwinięciu newsa, kilka wypowiedzi kapitana TP...
[1]      «      8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18      »      [24]