Aktualności

General Battlefield: 2
23:49 11-08-2006
General Battlefield: 2


Zgodnie z krążącymi plotkami EA opublikowało notatkę na temat aktualnego postępu nad patchem 1.4.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w testach patcha 1.4 oraz dzieliły się z nami swoimi uwagami na forum.

Wasze opinie i zgłoszenia były bardzo przydatne przy zwiększaniu stabilności gry i serwerów dla tej wersji. Mamy również przyjemność przedstawić mapę „Road to Jalalabad” sponsorowaną przez Comcast i nową opcję serwera „Infantry Only”, która dostarczy wam nowych doznań. Patch 1.4 zostanie wydany w następny wtorek 15 sierpnia.


Oprócz informacji na temat patcha 1.4 ogłoszono również start programu "MODLight". Ma on za zadanie wesprzeć twórców modów dzięki testom oraz udostępnianiu serwerów działających ze zmodyfikowanym Battlefieldem.


Gaming to nie tylko gry, turnieje, zwycięstwa i porażki, to przede wszystkim wspaniali ludzie poświęcający się swojej pasji. To dla nich, 9 września 2006 r. (sobota), w warszawskim centrum rozrywki „Hula-Kula”, odbędzie się impreza pod nazwą (V)GAMES PARTY połączona z turniejem Battlefield 2 Infantry. Pierwszym (V)GAMES PARTY, spotkaniem z miłośnikami gry „Battlefield 2”, chcemy zapoczątkować powrót do wspaniałej tradycji spotkań graczy z całej Polski, którzy będą mieli okazję do zobaczenia najlepszych graczy w akcji, będą mogli powymieniać się doświadczeniami, porozmawiać o sprzęcie komputerowym i nowinkach technicznych oraz w miłej i klubowej atmosferze zacieśniać więzy koleżeńskie.

(V)GAMES PARTY. Battlefield 2 Infantry podzielone będzie na dwie części. Przedpołudniową, w trakcie której odbędą się eliminacje do wieczornego finału turnieju oraz wieczorną (godz. 18), okraszoną finałem turnieju BF2 oraz licznymi konkursami i atrakcjami dla przybyłych. Mamy nadzieję, że na imprezie pojawi się wielu zaproszonych gości, od lat związanych ze społecznością Battlefield’a. Dojdzie m.in. do reaktywacji ZBOWiDu, organizacji kombatanckiej, do której „wcielimy” weteranów i ludzi zasłużonych dla sceny BF.

Rozgrywki prezentowane będą na kilku dużych ekranach umożliwiając obserwowanie rozgrywki wszystkim przybyłem tego dnia do klubu „Hula-Kula”. Do dyspozycji oczekujących na swoją rozgrywkę będą tory bowlingowe, bilard, dart i inne atrakcje „Hula-Kula”. Mamy również niespodziankę: kilkanaście stanowisk PS2 wraz z grami.

Licząc na wsparcie polskich serwisów o serii Battlefield zapraszamy do ich odwiedzania, gdzie będą pojawiały się listy zgłoszonych drużyn oraz inne informacje na temat imprezy. Już niedługo informacje o sponsorach i nagrodach dla zwycięzców oraz najświeższe newsy z przygotowań do turnieju.
General Battlefield: 2
01:24 27-07-2006
General Battlefield: 2


Po krótkiej przerwie wywiady z graczami wracają na Battlefield.pl. Tym razem rozmówcą był jeden z najlepszych pilotów w Europie, gracz uQ gaming - mcmt. Zapraszam do lektury!
General Battlefield: 2
20:13 14-07-2006
General Battlefield: 2
Electronic Arts wydało kolejną wersję patcha 1.4.

Lista zmian nowej wersji:

Road to Jalalabad

- Zmiany w ilości ticketów
- Usunięto jeden czołg USMC

No Vehicles Option(Wcześniej Infantry Only)

- Dodano opcję wyszukiwania serwerów z trybem No Vehicles
- Powrócono do ilości życia jak w BF2
- Apteczki i defibrylator działają tak jak w Bf2
- Standardowy czas respawnu wynosi tyle ile w BF2
- Od teraz również serwery rankingowe mogą mieć ustawiony tryb "No Vehicles"

Patcha można pobrać z:
1.4
1.4
1.3->1.4 v2
1.3->1.4 v2

Przypominam, iż jest to wciąż wersja BETA i instalacji dokonujecie na własne ryzyko.
General Battlefield: 2
15:55 11-07-2006
General Battlefield: 2


Jest mi niezwykle miło poinformować o rozpoczęciu konkursu filmowego na łamach serwisu battlefield.pl. Marzyłeś o stworzeniu filmu? Damy Ci dodatkową motywację! Skontaktowaliśmy się z Electronic Arts Polska i...
"Electronic Arts Polska z przyjemnością wesprze serwis Battlefield.pl w zorganizowanym konkursie na "Najciekawszy film o grze Battlefield 2".Trzymamy kciuki za kreatywnych producentów filmowych oraz życzymy powodzenia!"
Oznacza to, że dzięki uprzejmości Grzegorza Pocztarskiego z Electronic Arts Polska mamy dla Was interesujące nagrody:

1 miejsce – Dodatki Pancerny Atak oraz Europejskie Siły Zbrojne
2 miejsce – Dodatek Pancerny Atak
3 miejsce – Dodatek Europejskie Siły Zbrojne
General Battlefield: 2
20:09 05-07-2006
General Battlefield: 2
Dziś ukazała się zapowiadana BETA wersja nadchodzącego patcha 1.4.

Plik można pobrać stąd:
1.4 BETA
1.4 BETA
1.3->1.4 BETA
1.3->1.4 BETA

Niestety póki, co nie opublikowano listy zmian. Wiadomo, że patch zawiera nową mapę "Road to Jalalabad" oraz nową opcję serwerową pozwalającą na usunięcie pojazdów z mapy.

Wykryte błędy mozna a wręcz należy zgłaszać!

PATCH INSTALUJECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

General Battlefield: 2
12:54 28-06-2006
General Battlefield: 2

Zapewne wielu z was nie pamięta, ale niedawno mogliśmy świętować pierwsze urodziny gry Battlefield 2. Jednak czy są to udane urodziny? Czy możemy powiedzieć, że ta gra zasługuje na miano kultowej, tak jak to było w przypadku Battlefield 1942?

11-go Czerwca 2005 roku ukazało się DEMO, dokładnie 10 dni później odbyła się premiera pełnej wersji. Od tamtego dnia minęło już bagatela... 371 dni! Od samego początku, gdy wiadomo było że pojawi się BF2, gra wzbudzała skrajne opinie. Jedni uważali, że będzie to niewypał, a inni wręcz przeciwnie, prognozując wręcz, że będzie lepszy nawet od Battlefield 1942.

Patrząc na to wszystko z perspektywy czasu mogę powiedzieć jedno. Battlefield'owi 2 daleko do doskonałości pierwszej części. Ale zacznijmy od początku...
General Battlefield: 2
17:50 26-06-2006
General Battlefield: 2


Armored Fury wprowadza 3 nowe mapy „Operation Harvest”, nocną „Midnight Sun” oraz „Operation Road Rage”. Pojawiły się również nowe pojazdy. Pogromca czołgów A-10 ze swoimi odpowiednikami SU-39 i Fantan Q-5. Zupełną nowością są helikoptery zwiadowcze. Małe, zwrotne – choć mało wytrzymałe - maszyny, jakimi możemy kierować to Littlebird, WZ-11, EC-635. Nie pojawiły się natomiast żadne nowe bronie. Tyle tytułem wstępu.

W weekend odbył się turniej Infantry zorganizowany przez najmłodszy portal o serii Battlefield - bf.owned.pl. Organizacji turnieju podjął się jason.paury, za co serdecznie dziękujemy!

Do rozgrywek zgłosiło się 20 drużyn, a turniej miał zostać rozegrany systemem pucharowym. Niestety "zła" ilość drużyn sprawiła, że system trzeba było odpowiednio dopasować i tak do rundy finałowej wchodziły 3 zespoły, które grały o miano najlepszego w systemie każdy z każdym. Niestety nie odbyło się bez zgrzytów, ponieważ niektóre zespoły potraktowały turniej 4fun zupełnie w odwrotny sposób i... po prostu olały go. Pomimo małych ubytków zespołów turniej odbył się do końca, a drużyny które zagrały na pewno dobrze się bawiły

W finale turnieju spotkały się drużyny: Voodoo Gaming - Skład 1, Atomówki oraz Rubaszne Rabarbary - Skład 1.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Voodoo Gaming - Skład 1
2. Atomówki
3. Rubaszne Rabarbary - Skład 1

Gratulacje!
Miejmy nadzieję, że tego typu turnieje będą częściej organizowane na naszej scenie i będą traktowane trochę poważniej


Turniej organizowany przez Dramich'a dobiegł końca. W półfinałach spotkali się Spinacz_PL, LukAs, mcmt oraz Dumch. Do finałów przeszli mcmt oraz Spinacz_PL a ostatecznie cały turniej wygrał czarny koń turnieju - mcmt Zwycięzcy gratulujemy a inicjatorowi turnieju należą się podziękowania za zapał, podejście oraz atmosferę jaką udało mu się stworzyć.

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o imprezie organizowanej przez graczy dla graczy.
General Battlefield: 2
22:33 16-06-2006
General Battlefield: 2


Electronic Arts podało trochę informacji na temat zbliżającego się patcha. Oczywiście pojawiły się zapewnienia, że programiści skupili się głównie na błędach. Mimo to udało im się dodać kilka nowych rzeczy. Potwierdzono, iż w kolejnej aktualizacji dodana zostanie mapa „Road to Jalalabad” oraz:

-odblokowane bronie będą dostępne również na nie rankingowych serwerach.
-naprawiono błąd uniemożliwiający posiadanie w „map cycle” map działających w różnych trybach gry. Poprawka ta ucieszy twórców modów
-zmniejszono liczbę graczy potrzebnych do rozpoczęcia gry na rankingowym serwerze
-zmieniono sposób działania zrzutów jeepów. Ma to ograniczyć ich wpływ na grę
-naprawiono błąd powodujący zrywanie połączenia

Lista ma być dużo dłuższa oczywiście. Najciekawsza jest jednak informacja, że na początku lipca rozpoczną się otwarte beta testy patcha. Oznacza to, że każdy będzie mógł ściągnąć jego testową wersję i pomóc programistom w wychwyceniu błędów. Ciekawa zmiana polityki. Przy odrobinie szczęścia wyniknąć mogą z tego same dobre rzeczy. Oby…

Dnia 6 czerwca 2006 roku światło dzienne ujrzała najnowsza produkcja Electronic Arts, booster pack do gry Battlefield 2 - Armored Fury. W polskiej wersji językowej nowy pakiet dodatkowy nosi nazwę "Pancerny atak". Jest to już drugi pakiet dodatkowy po "Europejskich Siłach Zbrojnych" do gry Battlefield 2.

Co nowego zobaczymy w najnowszym dodatku?
- akcja toczy się na terenie... Stanów Zjednoczonych, a stronami konfliktu są USA, MEC oraz ChRLD
- 3 mapy: Operation Harvest, Midnight Sun oraz Operation Road Rage
- 3 samoloty: A-10, Su-39, Fantan Q-5
- 3 helikoptery: Littlebird (znany z BF:Vietnam Loach OH-6A), EC-635, WZ-11
- 1 odznaczenie: American Theater Special Service Ribbon

Premiera poprzez EA Downloader odbyła się dzisiaj! W ten oto sposób osoby, które zakupią dodatek przez internet mogą cieszyć się nią już dziś. Nowy dodatek zajmuje ~400MB.

Strona, na której można zakupić dodatek "Pancerny Atak"

Wersja pudełkowa będzie dostępna od 16 czerwca w sklepach.

Oczywiście w miarę możliwości postaram się zrobić obszerną recenzję z nowego dodatku, jednak wpierw muszę go ściągnąć...
[1]      «      4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14      »      [24]