Aktualności

Dość niespodziewanie, bo na dzień przed faktem dokonanym, Dice ogłosiło datę wydania nowego patcha do Battlefield: Bad Company 2 - zostanie on wydany 29 października, o godzinie 09:00 naszego czasu. Łatka naprawia rozmaite błędy i niedociągnięcia zgłaszane przez graczy na oficjalnym forum EA. Co ciekawe, najnowszy patch zostanie również dostępny do ściągnięcia "ręcznego" przez przeglądarkę jako zwykły plik, bez korzystania z aktualizatora gry. Gdy tylko pojawi się zewnętrzny link do łatki, opublikujemy go tutaj. W dniu wydania, w godzinach 07:00 - 11:00 mogą nastąpić problemy z dołączaniem do serwerów. Będzie to oczywiście spowodowane wdrażaniem nowej łatki, która będzie ważyć ok. 900MB.

 

[Aktualizacja] Link do ściągnięcia ręcznego - tutaj

 

W rozwinięciu newsa pełna lista zmian, jakie wprowadza patch R9 do gry.

Od kilku tygodni, EA na swoim blogu poświęconym serii Batttlefield, raczy nas nowymi informacjami dotyczącymi dodatku do Battlefielda: Bad Company 2 o nazwie Vietnam. W tym zbiorczym newsie postanowiliśmy podsumować dla Was dotychczasowe informacje o zawartości nadchodzącego DLC.

Wszystko wskazuje na to, że jeden z najbardziej uprzykrzających życie bugów w Battlefieldzie: Bad Company 2, czyli tzw. tarcza/nieśmiertelność po podniesieniu/respawnie przez 2 sekundy, zostanie załatany najnowszym patchem, który ma się ukazać juz wkrótce. Więcej informacji wewnątrz newsa!

EA wypuściło nowy trailer Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, na którym można zobaczyć krótki, pokazowy gameplay z gry. Końcówka filmiku ujawnia również oficjalną cenę dodatku (w Stanach Zjednoczonych) - 14,99$.

 

 

EA zamierza wydać Battlefield: Bad Company 2 na urządzenia mobilne Apple - iPhone i iPod Touch. Z oficjalnej informacji prasowej wynika, że gra zostanie wydana pod szyldem EA Play i będzie zawierać 14 misji dla pojedynczego gracza w 5 różnych lokacjach, między innymi w dżungli, w bliżej nie określonej śnieżnej lokacji i na pustyni.

Dostępny będzie także tryb multiplayer, gdzie będzie mogło zmierzyć się ze sobą 2-4 graczy. Tryb on-line będzie dostępny zarówno globalnie, poprzez sieć 3G lub Wi-Fi, a także lokalnie, za pomocą Bluetooth. Do dyspozycji graczy zostanie oddanych 14 broni, a także wiele rodzajów pojazdów, w tym czołg i śmigłowiec. Premiera gry w przyszłym miesiącu - listopadzie.

Cena nowego Bad Company 2 jest jeszcze nieznana. W rozwinięciu newsa do obejrzenia są udostępnione screenshoty z gry.

Serwis Gamespot ujawnił pierwszy, publicznie dostępny gameplay z gry Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Prezentujący nowy produkt swojego studia, Kevin O'Leary z Dice, przedstawia różne nowości występujące w oficjalnym dodatku do BC2. Można się z niego dowiedzieć o planowanej dacie premiery (późną zimą), a także zapoznać z nowymi pojazdami używanymi podczas wojny w Wietnamie oraz modyfikacjom interfejsu. Dodatek ma zawierać 4 nowe mapy i 6 nowych wehikułów. Film do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

 

Aktualizacja: Serwis 1UP opublikował krótki filmik, podglądający poczynania graczy w jedną ze wstępnych wersji BC2 Vietnam podczas Tokyo Game Show. Do obejrzania w rozwinięciu.

 

Aktualizacja2: EA wydało także nowy, oficjalny trailer Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Do obejrzenia w "dalszej części".

Jak sam tytuł newsa wskazuje, przed Wami, graczami, ostatnia szansa na walkę o 12 000 zł w ramach Ligi Battlefield: Bad Company 2 by Cybersport.pl. Za nami pięć kampanii, co oznacza pięć z sześciu zapełnionych slotów na Wielki Finał Ligi BFBC2. A co przed nami? Kampania o nazwie OSTATNIA SZANSA - mamy nadzieję, że jej nazwa mówi sama za siebie.

 

[Aktualizacja #1] Wystartowały zapisy do kampanii. Więcej informacji znajdziecie klikając tutaj.

Jedno jest już pewne - więcej informacji o nadchodzącym dodatku dla BFBC2 przenoszącym nas w czasy wojny w Wietnamie poznamy na nadchącycym Tokio Game Show 2010, odbywającym się między 16 a 19 września. Jak zapowiada na oficjalnym blogu gry Community Manager DICE pod nickiem zh1nt0, pojawi się on właśnie tam żeby pokazać dodatek o nazwie Vietnam.

Chciałbyś poznać twórców gry Battlefield: Bad Company 2 z nieco innej strony? Musisz odreagować sobie depresję "post-wakacyjną"? A może irytują Cię niedociągnięcia w najnowszym Batku i pragniesz obić wirtualne zęby odpowiedzialnym za to programistom, lub po prostu przekonać się o poziomie ich skilla? Już wkrótce będziesz miał okazję to zrobić!

 

W dniu 8 września (środa), w godzinach od 18:00 do 22:00 na kilku serwerach pojawią się chłopaki z Dice, grający z tagiem "[DICE]-". W tych godzinach każdy gracz BC2 będzie mógł dołączyć do jednej z paru wybranych maszyn, na których pojawią się twórcy gry, jeśli tylko uda mu się przebić przez tłum graczy również pragnących dołączyć do zabawy. Dane serwerów zostaną ogłoszone 2 godziny przed całym wydarzeniem, czyli o 16:00.

 

Event ten został przygotowany dla wersji PC, ale planowane są już podobne akcje na inne platformy. Powodzenia w dostaniu się na serwer! :)

 

Aktualizacja: Ekipa DICE będzie grała na serwerach clanhost.nl. Już od 18ej będziesz miał niepowtarzalną okazję zgarnąć nieśmiertelnik któregoś z twórców gry! Powodzenia!

Zapewne wielu z Was na to czekało! Dzisiaj, EA / DICE wypuściło już szósty Map Pack do gry Battlefield: Bad Company 2. Podobnie jak w przypadku poprzednich 5 Map Pack'ów, w grze zostały udostępnione dwa nowe tryby gry dla dwóch map: Squad Deathmatch dla Panama Canal i Squad Rush dla Laguna Presa. W rozwinięciu trailer!

 

EA postanowiło wypuścić na rynek nową odświeżoną edycję Bad Company 2 na Xbox 360 oraz PS 3.

To czym edycja Ultimate zaskakuje nazywa się Battlefield 1943, tak dobrze przeczytaliście razem z BC 2 dostaniecie BF 1943.

Edycja Ultimate zostanie wypuszczona na rynek już 31 sierpnia, w cenie od 59.95$.

W rozwinięciu lista rzeczy jaką dostaniecie z nową edycją.

Już po raz drugi, organizowany jest tzn. Nightcup na platformie Battlefield: Bad Company 2 przez Electronic Sports League. Rozgrywki będą prowadzone w trybie 8on8 Conquest i zostaną podzielone na dwa dni. Co zrobić, aby uczestniczyć w turnieju? Sprawdź wewnątrz newsa!

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [16]