Aktualności

EA zdecydowało się w końcu upublicznić datę wydania dodatku Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Tym samym potwierdziła się data, o której informowaliśmy Was tutaj. Gra będzie dostępna od 21 grudnia na wszystkich trzech platformach, jednak gracze PCtowi którzy zakupią dodatek za pomocą EA Store, będą mogli uruchomić go już od 18 grudnia. Ceny dodatku na poszczególnych platformach kształtują się następująco:

 

  • PC - 49 zł
  • XBOX 360 - 1200 punktów MS
  • PS3 - 47 zł

 

To kto szykuje się do zakupu?

Jak wskazują nowe posty na naszym forum, patch oznaczony nazwą R10 dla Battlefielda: Bad Company 2 został dzisiaj wydany. Gracze mogą go pobrać w formie instalatora z serwerów EA i jego partnerów oraz za pomocą aktualizatora dostępnego razem z grą. To jednak nie wszystko, gdyż od dnia dzisiejszego za pomocą EA Store można zakupić wyczekiwany przez niektórych dodatek o nazwie SPECACT.

Gracze z Rosji dotarli do nowych informacji dotyczących dodatku do Battlefield Bad Company 2. Znamy już nazwy wszystkich map, które pojawią się w Bad Company 2 Vietnam, dokładny wygląd menu (wraz z muzyką) oraz obrazki z ekranów ładowania każdej z map.

 

Zapraszam do środka!

Na serwerach EA odkryto przypadkiem (?) pozostawiony jeden z buildów patcha R10 do Battlefield: Bad Company 2, ważący 2,4 GB. Niektórzy gracze zdążyli go ściągnąć, zagrać na testowym serwerze Dice (który już nie działa) i nakręcić parę filmików z nowych map zawartych w łatce. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Na Blogu Battlefield pojawiły się 2 wpisy, które przedstawiają ostatnie niezaprezentowane jeszcze mapy z nadchodzącego Map Packa 7 do Battlefield: Bad Company 2. Są to Cold War i Harvest Day. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

 

To już dzisiaj, zwycięzcy sześciu kolejnych eliminacji w ramach Battlefield Bad Company 2 by Cybersport spotkają się aby walczyć o tytuł mistrza Polski w grze Battlefield: Bad Company 2 i drobne nagrody.

 

Na polu walki spotkają się :

  • 1stCav eSport Club 13 Reg. Alpha
  • Special Operations Group
  • HighFlyers.PL
  • MaxFloPlaY^ SRI
  • BenQ DELTAeSPORTS.COM
  • BenQ DELTAeSPORTS.COM STARS

 

Specjalnie dla was poprowadzimy relację z tego wydarzenia. Zapraszamy do dalszej części newsa gdzie na bieżąco będziemy Was informować o poczynaniach wszystkich drużyn!

 

BenQ DELTAeSPORTS.COM
MaxFloPlaY^ SRI

HighFlyers.PL

Nasi koledzy z Niemiec informują, że premiera Battlefield Bad Company 2 Vietnam może nastąpić już 18 grudnia!
Skąd ta informacja?

Otóż redaktorzy jednego z Holenderskich portali poświęconego serii Battlefield wytropili ją na Twitter'ze EA Store. Jak wynika z oficjalnej informacji EA Store osoby, które zdecydują się zakupić grę w wersji elektronicznej a nie pudełkowej(którą i tak będzie trzeba ściągnąc z internetu) będą mogły rozpoczać walkę 3 dni wcześniej.

 

Co na to EA? Oficjalnie, data premiery dodatku zostanie dopiero podana.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Dice rzuciło dziś nieco więcej światła na Heavy Metal, mapę, która pojawi się w nadchodzącym Map Packu do Battlefield: Bad Company 2. Zapowiada się ona bardzo ciekawie, gdyż wg. jej twórców ma to być bardzo rozległy poziom, z maksymalną liczbą sprzętu i minimalną ilością flag w trybie Conquest, mający przypominać klimat tzw. "starych Battlefieldów". Więcej informacji i pierwsze screenshoty odświeżonej lokacji  - w rozwinięciu.

Dice zapowiedziało wydanie nowego map packa do Battlefield: Bad Company 2, oznaczonego cyferką "7". Będzie to jednak inny zestaw map niż do tej pory, gdyż tym razem zostały wysłuchane odwieczne prośby graczy o dodanie świeżych poziomów do trybu multiplayer, a nie tylko modyfikowanie już dostępnych. Autorzy gry przygotowali cztery zupełnie nowe (no, nie do końca, ale o tym w rozwinięciu newsa) mapy do trybu wieloosobowego w Bad Company 2. Będą nimi Oasis, Harvest Day, Cold War i Heavy Metal. Map pack, tak jak wszystkie poprzednie, będzie dostępny za darmo dla graczy PC i graczy konsolowych posiadających konto VIP. Więcej informacji - w rozwinięciu.

Z poślizgiem, ale jednak, publikujemy kolejne informacje dotyczące Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Tym razem wspominamy m.in. o broniach dostępnych w grze oraz o trailerze, którego premiera miała dziś miejsce. Zapraszamy do dalszej części materiału!

 

[Aktualizacja #1] Pojawiły się pierwsze gameplaye z dodatku w wersji na PC.

Przypuszczenia jednego z użytkowników forum EA UK (o których pisaliśmy tutaj), co do ew. mappacka do Battlefielda: Bad Company 2, zawierajacego dwie mapy z trybu SP przystosowane do rozgrywki wieloosobowej oraz dwie mapy pochodzące z Bad Company 1, być może znalazły swoje potwierdznie. Właśnie na oficjalnym blogu serii Battlefield został opublikowany obrazek, który prawdopodobnie ukazuje mapę Oasis znaną niektórym z BC1, a jeden z czujnych użytkowników strony bfbcs.com zauważył mapę o nazwie bc1_harvest_day uruchomioną na testowym serwerze DICE.

 

 

Szanse na nowe mapy a nie kolejne tryby gry dla map dostępnych w dniu premiery zaczynają powoli rosnąć!

Wczoraj późnym wieczorem poznaliśmy finalistę ostatniej kampanii w ramach Ligi Battlefield: Bad Company 2 by Cybersport.pl. Pozostała nim drużyna BenQ DELTAeSPORTS.COM STARS, która w ostatnim meczu OSTATNIEJ SZANSY pokonała dopiero w drugiej rundzie Clan Poland. Oznacza to, że poznaliśmy już wszystkie sześć drużyn, które już 13 listopada powalczą w Wielkim Finale Ligi BFBC2 w Warszawie o nagrody o łącznej sumie 12 000 zł!

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [16]