Aktualności

Z przyjemnością informujemy, iż dzisiaj w nocy nastapiła przeprowadzka serwera LanPartyProject & Battlefield.pl do serwerowni w Warszawie. Dzięki tej operacji pingi naszych graczy zmniejszą się w znaczący sposób.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Sklep Ultima.pl przyszykował całkiem niezłą promocję dla fanów serii Battlefield. Do 30 stycznia można nabyć paczkę która zawiera Bad Company 2 i za symboliczną złotówkę Vietnama, cała pczka kosztuje 89.90 zł i biorąc pod uwagę, że dostajemy grę w pudełku wcale nie są to źle wydane pieniądze. Grę możecie kupić Tutaj

 

 

Trwają zapisy do kolejnego turnieju organizowanego przez społeczność Forgotten Honor. Tym razem zapraszamy do udziału sympatyków Battlefield Bad Company 2 Vietnam.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy, zapisy na stronie Forgotten Honor. Osobiście zapraszam do teamu USA Squad 1 (prowadzony przez Mikey64)

2nd Platoon, Bravo Company, 1st Battalion, 7th Cavalry .

Jest szansa na stworzenie polskojęzycznej drużyny - o ile będą chetni.

 

Horgotten Honor znany jest z organizacji wielu kampani dla graczy Battlefield 1942 (mody bf1918, FH), BF2 (FH2, PR) obecnie również BF BC2.

Wysoki poziom rozgrywek, a głównie dobra zabawa to wizytówka ekipy z pod znaku Horgotten Honor.

 

W dniu 6 stycznia 2011 Björn Johnsson ze studia DICE udzielił wywiadu przedstawicielom strony Games On Net. Wśród kilku ciekawostek nas najbardziej, jak zawsze, interesują nowe mapy. Duże, ciekawe pełne sprzętu, a tutaj niespodzianka (hmm ... czyżby) - Björn Johnsson oświadcza iż prawdopodobnie VIP Map Pack 7 był ostatnim map packiem dla BC2/BC2 Vietnam.

 

Björn Johnsson - DICEYou should never say never, but we have nothing planned right now when it comes to even more maps for Battlefield: Bad Company 2 or Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. VIP Map Pack 7 is probably the last one.

 

W artykule dowiadujemy się też o tym iż nie będzie rozdziału broni na poszczególne strony konfliktu - USA walczy przy pomocy AK-47, Wietnamczycy M16 itd. Dla chętnych całość w rozwinięciu.

Pamiętacie o zbiorowej akcji graczy w celu odblokowania nowej mapy do Battlefield: Bad Company 2 Vietnam? Pisaliśmy o tym tutaj. Gracze PCtowi właśnie przekroczyli barierę 69 milionów drużynowych czynności i odblokowali sobie piątą lokację do DLC, nazwaną Operation Hastings. Warto zauważyć, że osoby grające na komputerach zdominowali konkurentów od XBOXa i PS3 w "wyścigu" do nowej mapy - zdobyli więcej drużynowych akcji, niż zrobili to konsolowcy razem wzięci! W rozwinięciu newsa pełna lista wyników w chwili odblokowania mapy na PC.

 

Aktualizacja: Dice postanowiło anulować całą akcję zbierania punktów, jako prezent noworoczny dla konsolowców. Mapa Operation Hastings jest już dostępna dla grających na Xbox 360 i Playstation 3.

Jakiś czas temu, przeglądając kilka profili na YT, natrafiłem na kanał prowadzony przy współpracy z EA, o nazwie EA PWNED. Wśród materiałów na nim zamieszczonych, można zobaczyć najnowsze trailery gier czy ekskluzywne wywiady z deweloperami pracującymi dla Electronic Arts. Na "przesłuchanie" trafili również ludzie z DICE, którzy opowiadają w jednym z odcinków o pracach związanych z Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. Zajrzyjcie do dalszej części newsa, aby obejrzeć ten materiał!

Najwidoczniej nie tylko my wpadliśmy na pomysł organizacji turnieju dla dodatku Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, gdyż kilkanaście minut temu, również Electronic Sports League zapowiedziało własny. Mowa tu o Community Release-Cup organizowanym przez ESL dla graczy PCtowych, w trybie Conquest, 8on8.

Nadszedł czas, aby uchylić rąbka tajemnicy! W związku  premierą pierwszego dodatku do gry Battlefield: Bad Company 2 o nazwie Vietnam, postanowiliśmy poinformować Was o wspólnym projekcie Electronic Arts Polska oraz portalu Battlefield.pl o nazwie:

 

 

Już w styczniu czeka nas pierwszy w Polsce turniej dla dodatku BF:BC2 Vietnam. Drużyny, które w nim wystartują powalczą o wiele cennych nagród: zaczynając m.in. od oprogramowania oraz sprzętu firmy Microsoft (systemy operacyjne Windows 7 w wersji BOX, pakiety Office 2010 itd.) a na gadżetach związanych z BF:BC2V kończąc! W najbliższym czasie spodziewajcie się kolejnych informacji na temat samych rozgrywek, pozostałych partnerów turnieju jak i pełnej listy nagród. Stay tuned!

 

P.S. Jeżeli nie zakupiłeś jeszcze dodatku, to czym prędzej pędź na stronę EA Store. Tylko tam, kupując Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, otrzymasz do niego dostęp trzy dni przed oficjalna premierą, której data wyznaczona jest na 21 grudnia!

Kilkanaście minut temu EA zaczęło wysyłać kody aktywacyjne do dodatku Battlefield: Bad Company 2 Vietnam dla tych, którzy kupili go w EA Store! Osoby, które zdecydowały się na kupno pudełkowej wersji będą musiały poczekać jeszcze co najmniej 3 dni. Żeby zagrać w nowe DLC, należy ściągnąć najnowszego patcha do Bad Company 2, a następnie kliknąć w przycisk "Vietnam" i wpisać swój odblokowujący kod.

 

Na deser, w rozwinięciu do obejrzenia jest oficjalny trailer, wypuszczony z okazji premiery dodatku.

Niektórzy mieli na tyle szczęścia, aby na tydzień przed premierą zagrać w najnowsze DLC do Bad Company 2.

Panowie z G4G jedynego polskiego hostingu serwerów BC 2, przetestowali specjalnie dla polskich graczy Vietnama.

Gorąco zachęcam do przeczytania wrażeń i obejrzenia gameplayu z Battlefield Bad Comapny 2: Vietnam

Na zachętę pozwolę sobie zacytować wiciu z G4G.pl:

Twórcy mieli zamiar dostarczyć nam atrakcyjnej rozrywki i wydaje mi się że te założenia Vietnam spełni. Jednym z ciekawszych smaczków gry, jest ścieżka dźwiękowa. Miłośnicy muzyki lat 60tych będą zachwyceni. Już na ekranie startowym Vietnama wita nas klasyczny kawałek Creedence Clearwater Revival.

Pamiętacie jeszcze o planowanym wydaniu Bad Company 2 na urządzenia iPhone i iPod Touch (klik dla przypomnienia)? Planowana data premiery na listopad nie wypaliła, ale jak donosi serwis IGN, premiera gry ma nastąpić jeszcze w tym roku kalendarzowym. Dodatkowo portal Slide to Play opublikował krótki filmik pokazujący wygląd i działanie mobilnego BC2 w praktyce. Do obejrzenia w rozwinięciu.

Dzisiejszego dnia ujrzała światło dzienne piąta, dotychczas oficjalnie niezapowiedziana  (choć dostawaliśmy wcześniej niepotwierdzone informacje o jej istnieniu, o czym pisaliśmy tutaj) , bonusowa mapa do Battlefield: Bad Company 2 Vietnam o nazwie Operation Hastings. Jest to remake jednej z najbardziej lubianych przez graczy lokacji z wydanego w 2004 roku Battlefield: Vietnam. Na mapie znajdzie się wszystko, co sprawia frajdę: łodzie, śmigłowce, czołgi, świątynie oraz charakterystyczny most, dzielący poziom na dwa, duże obszary. Jednak poziom Operation Hastings nie będzie dostępny od razu po premierze dodatku BC2 Vietnam. Dlaczego i kiedy będzie odblokowany - o tym w rozwinięciu newsa.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [16]