Aktualności

Po raz kolejny, wspólnie z portalem BattlefieldZone organizujemy event. Tym razem jest on związany z niedawną, pierwszą rocznicą wydania gry Battlefield: Bad Company 2. Jeżeli chcesz stanąć po stronie Battlefield.pl i walczyć przeciwko BFzone, to zaglądaj do dalszej części newsa!

 

[Aktualizacja #1] Wynik spotkania:

 

Valparaiso oraz Port Arica

4 : 0
Battlefield.pl

BattlefieldZone.pl

Battlefield.pl górą! BFzone - dzięki za podjęcie walki i wieczór pełen emocji. Do zobaczenia na serwerach!

Jest nam niezmiernie poinformować, iż z dniem wczorajszym został uruchomiony kolejny, oficjalny serwer rankingowy portalu Battlefield.pl gry Battlefield: Bad Company 2. Battlefield.pl BF:BC2 HC MIX Server to 32 slotowy serwer aktualnie uruchomiony w trybie Hardcore, znajdujący w Wielkiej Brytanii. Lokalizacja ta gwarantuje niskie pingi dla większości graczy, co pozwala na bezproblemową i płynną rozgrywkę. Maplista składa się z map zarówno w trybie Rush jak i Conquest.

 

 

Aktualne ustawienia dotyczące gry jak i maplisty nie są ostateczne. Dlatego czekamy na wasze sugestie dotyczące zmian, które chętnie wprowadzilibyście na serwerze. Możecie zamieszczać je w specjalnie utworzonym dziale serwera na naszym forum.

 

Sponsorami serwera są użytkownicy portalu Battlefield.pl: medcom oraz medionex, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie nas kolejnym serwerem gry BF:BC2!

W zeszłym tygodniu zakończył się pierwszy etap rywalizacji w turnieju EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup. Naprzeciw siebie stanęło 15 drużyn. Niestety, jak to w każdym turnieju, tylko część z nich może przejść do kolejnego etapu. I tak, liderem grupy A został: Team Exavs. Pierwsze miejsce w grupie B zajął: BenQ DELTAeSPORTS.COM & BFzone.pl. Zwycięzca grupy C to: Polish Stars Gaming Alpha Squad a grupy D: BFzonePL.


Więcej informacji w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

Mam przyjemność poinformować Was, że rozgrywki w turnieju EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup zostały oficjalnie otwarte.

 

Każdy gracz, który bierze udział w turnieju a przede wszystkim każdy team leader ma obowiązek zapoznać się z nową wersją regulaminu, a w szczególności z punktem 4. Rozgrywka. Jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu należy kierować drogą mailową (deathname [małpa] battlefield [kropka] pl ) lub poprzez wiadomość PW na forum do użytkownika DeathName (pytania zadane przez GG/Xfire/inny komunikator będą ignorowane).

 

Leaderzy każdej z drużyn mają dostęp do specjalnego forum, na które mają regularnie zaglądać gdyż to właśnie tam będą oni prowadzili dyskusje ze swoimi przeciwnikami dotyczącymi rozgrywek. Na forum tym istnieje także specjalny temat, w którym to można zgłaszać potrzebę wypożyczenia serwera.

 

Kolejną bardzo istotną informacją jest sposób ustalania map oraz daty rozegrania meczu. Drużyny ustalają mapy oraz datę rozegrania meczu na stronie battlefield.pl/turniej, a następnie są zobowiązane do przepisania tych ustaleń do odpowiedniego tematu na forum.

 

Wszystkim drużynom biorącym udział w rozgrywkach życzymy powodzenia!

 

To już ostatni tydzień zapisów, kto jeszcze się nie zdecydował - zapraszamy, nagrody ciekawe a i system rogrywek przyniesie, mamy nadzieję, wiele radości z gry.

Zamknięcie zapisów - 5 marzec 24:00, Losowanie grup - TS.battlefield.pl niedziela 6 marzec ok 20:00.

Goooooood morning Vietnam

Jak poinformowaliśmy Was w Sobotę już wczoraj leaderzy mieli mieć dostęp do panelu, przez który to właśnie będą zarządzali meczami. Jako że chcemy aby zarządzanie tym panelem było jak najlepsze to wczoraj -podczas finalnych testów - zdecydowaliśmy, że dostęp do nich uzyskacie dopiero dziś gdy uda nam się poprawić drobne acz przeszkadzające błędy. Za utrudnienia i opóźnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

W poniedziałek o godz. 20:00 zostały zakończone zapisy do turnieju pod patronatem Electronic Arts Polska oraz Battlefield.pl, czyli EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup. Zapewnie ciekawi jesteście co nastąpi dalej, dlatego zapraszamy do dalszej części newsa po najświeższe informacje.

 

[Aktualizacja #1] Zgodnie z przeprowadzonym dzisiaj losowaniem, publikujemy jego wyniki.

 

Świt, mgła ściele się na polach ryżowych, czas ruszać.
McCoy miał rację, facet z mapą nie jest twoim przyjacielem. Co za geniusz wymyślił, że trzeba zniszczyć nadajniki komunistów.
Jeden nalot, i było by po kłopocie, ale nie to my musimy tam iść.
To my musimy wysadzić to gówno bo… 
bo tak  dobrze to wygląda w raporcie dowództwa.
- Dobra panienki, ruchy,  nie chcecie chyba żyć wiecznie...

 

Tak zapowiada sie nowy turniej organizowany przez Cybersport.pl.

 

Czekaj na was nie tylko nowe emocje, specyficzny tryb rozgrywek nowe zasady ale i tez kolejna garść nagród - gry od EA o łącznej wartości ponad 5.000 zł.

 

Więcej w rozwinięciu newsa.

 

P.S. Prosimy założyć słuchawki lub włączyć głośniki!

 

Za niespełna 5 dni zostaną zamknięte zapisy do turnieju organizowanego wspólnie przez Electronic Arts Polska oraz Battlefeld.pl o nazwie EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup. O cenne nagrody przygotowane przez naszego partnera tutularnego, czyli EA Polska oraz pozostałych partnerów turnieju: Microsoft oraz eGame, gracze będą walczyć w trybie Conquest 8vs8, na mapach z dodatku Battlefield: Bad Company 2 Vietnam.

Dice wypuściło skromną poprawkę dla serwerów Battlefield: Bad Company 2. Oto zmiany, jakie przynosi:

  • Niektóre pojazdy na mapach Operation Hastings, Panama Canal (tryb podboju), White Pass (tp) i Laguna Presa (tp) nie wybuchały, kiedy stały przez dłuższy czas nieużywane. Zostało to naprawione.
  • Serwery rzadziej wysyłają teraz statystyki graczy do serwerów głównych. Ma to odciążyć bazę danych "statsów".
  • Naprawiono błąd powodujący wyciek pamięci.
  • Wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia przed wysyłaniem fałszywych informacji na linii klient -> serwer.

Gracze nie muszą niczego ściągać, aby korzystać z tych poprawek. Wystarczy grać na zaktualizowanym serwerze.

Jak dziś ogłosiło Naczelne Dowództwo, nareszcie ruszają zapisy na tak długo oczekiwany turniej Battlefield Bad Company 2 Vietnam. Polem bitwy będą wzgórza i doliny Vietnamu gdzie po raz kolejny zetkną się wrogie obozy, reprezentujące tak odmienne spojrzenie na przyszłość  tego skrawka Azji.

 

Żołnierzu, jeśli posiadasz dodatek Battlefield Bad Company 2 Vietnam i chcesz by Twoi wrogowie umierali za swoją Ojczyznę, to oczekujemy Cię na polu walki. Zarejestruj już dziś swoich towarzyszy na stronie www.battlefield.pl/turniej i weź udział w turnieju przygotowanym wspólnie przez EA Polska oraz Battlefield.pl, o nazwie EA & Battlefield.pl BF:BC2 Vietnam Cup.

 

Stań do walki z najlepszymi graczami w Polsce. Wykaż się sprytem i wysokimi umiejętnościami w walce o kuszące nagrody, albo zbierz zgraną ekipę znajomych i po prostu dobrze się bawcie.

 

Turniej jest przewidziany dla 8 osobowych teamów i będzie rozgrywany w trybie Conquest. Jeden z naszych Partnerów Technologicznych, czyli Grupa G4G, przygotowała kilka serwerów gry BF:BC2V, które pozwolą na sprawne rozegranie meczy w przypadku drużyn, które własnego serwera nie posiadają.

 

Sponsorami naprawdę fajnych nagród jest EA Polska, Microsoft oraz eGame. Zapisy potrwają do 21 lutego do godziny 20.00.

 

Linki:

 

» Sponsorzy

» Nagrody

» Forum turnieju

» Regulamin

» Poradnik

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [16]