Aktualności

Dziś swoją premierę ma dodatek Dogrywka do Battlefield 3 w wersji na PC i X360. Dotyczy to tylko użytkowników Premium, bowiem reszta będzie mogła pobrać grę dopiero 18 grudnia. Natomiast posiadacze konsoli PS3 bez konta Premium zagrają już za tydzień (11 grudnia).

Pojawił się również patch serwerowy, który pozwala administratorom serwerów w trybie Mistrz Broni na zmianę kolejności broni. Dostępnych jest kilka ustawień (Normalny, Normalny odwrócony, Snajperki, Pistolety, PDW, Broń ciężka, Broń EU, RU oraz US). Co ciekawe w ustawieniu z uzbrojeniem ciężkim, ostatnie zabójstwo musi być wykonane przy użyciu C4! Dodano również tryb Rozgrzewki gdy na serwerze jest poniżej 4 graczy. Poprawie uległo automatyczne wyszukiwanie rozgrywki (dodano Hardcore i Infantry Only) a exploit z przekaźnikiem został wyeliminowany (nabijanie punktów za nieprzerwane uzbrajanie i rozbrajanie).

 

Aktualizacja - Dodatek nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich graczy, tak więc ci którzy mają problemy z jego działaniem, powinni uzbroić się w cierpliwość - wg. DICE do końca dnia wszyscy zagrają.

Battlefield 3 doczekał się nowej łatki, która wprowadza zmiany w balansie broni oraz Kanonierki. Szczęśliwi powinni być użytkownicy PS3, bowiem nie powinni mieć już takich problemów z opóźnieniami i dźwiękiem. Przetłumaczona pełna lista zmian a na deser świeży trailer Dogrywki. To wszystko w rozwinięciu newsa.

 

Po filmiku z mapy Epicentrum przyszedł czas na bliższe poznanie mapy Talah Market. Mowa oczywiście o drugiej mapie z dodatku Dogrywka wychodzącego w grudniu. Mapa utrzymana w kolorystyce Strike At Karkand z Battlefield 2, poraża dbałością o szczegóły. Lokacja jest przepiękna, zobaczcie sami:

General Battlefield: 3
20:43 23-11-2012
General Battlefield: 3

 

Dzisiaj czarny piątek, może u nas nie tak bardzo odczuwalny jak w USA , ale i nam coś kapnęło. Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył to na Originie mamy 50% rabat na niektóre gry w tym na Battlefield 3.

  • Battlefield 3™ - 67,45
  • Kompletny pakiet ulepszeń - 49,95
  • Battlefield 3™: Walka w zwarciu - 29,50
  • Battlefield 3™: Siły pancerne - 29,50
  • Battlefield 3™ Powrót do Karkand - 24,50
  • Battlefield 3 Edycja Premium (jak ktoś jeszcze nie ma BF3)  - 124,50
  • oraz dla osób które chcą mieć wszystkie dodatki za w miarę rozsądną cenę Battlefield 3™ Premium - 89,50

W sam raz na przed mikołajkowy prezent .

Niklas Fergraeus z DICE w wywiadzie dla PWNED podzielił się informacjami na temat wszystkich czterech map z dodatku Dogrywka. Poza krótkimi opisami ze zdjęciami, możecie też zobaczyć ten wywiad wraz z urywkami rozgrywki na omawianych mapach. Wszystko to w rozwinięciu.

 

Z okazji 10-lecia narodzin serii Battlefield oraz z okazji dwu milionowego użytkownika Premium w grze Battlefield 3, firma DICE ma dla nas ciekawą niespodziankę.
Rozdają grę Battlefield 1942 za darmo! Przeżyjmy to jeszcze raz, jeśli zaczynałeś od niej swoją przygodę z serią Battlefield.
Jeśli jesteś nowym graczem to zobacz, od czego się to wszystko się zaczęło.
Grę można pobrać za darmo przez ORIGIN z tego adresu.

 

Do zobaczenia na polu walki!

Edit

Zapraszamy na polski serwer
188.165.17.199:14567 - .pl Battlefield.pl v1.612

Do sieci wyciekły plotki o szczegółach Battlefield 4. Informacje pochodzą z chińskiego oddziału EA, który powołuje się na materiały z wersji alpha gry. Battlefield 4 jest napędzany przez silnik Frostbite 2 który zostanie wykorzystany w ok. 80% (obecnie 30-40%). Wstępna premiera gry to 23 października 2013 roku, na przyszłych i obecnych platformach next-gen’owych a także na PC. Oznacza to wsparcie dla konsol X360 i PS3 oraz ich następców. Pracownicy donoszą, że na obecnej generacji konsol gra działa w 30 klatkach na sekundę, lecz następna generacja uraczy nas 60 klatkami.

 

Maksymalna liczba graczy na PC i konsolach następnej generacji wynosić ma 64 graczy, natomiast na obecnej generacji konsol prawdopodobnie - 32 graczy. Potwierdzono funkcję u nas znaną jako Komendant (z nowymi możliwościami), pojawi się też nieobecny w BF3 - VOIP, czyli komunikacja głosowa w grze. Akcja gry toczyć się będzie w czasach współczesnych a do walki staną 3 frakcje: USA, Rosja oraz Chiny. Kompletną nowością będzie możliwość grania kobietą - można spodziewać się jeszcze bardziej rozbudowanej customizacji postaci. Battlelog zostanie usprawniony a jego nową funkcją będzie oglądanie filmów innych graczy, nagranych przy użyciu gry.

 

Pamiętajcie, że to niepotwierdzone informacje!

Nowa odsłona serii czerpie pomysły z Battlefield’a 2, może za sprawą nowej generacji konsol doczekamy się growej rewolucji, choć na razie trudno uwierzyć w takie wynalazki.

Jeśli chcecie bardziej szczegółowo przyjrzeć się mapie Epicenter z Dogrywki, to zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku:

Mapa wydaje się być całkiem spora i zmiksowana. Mamy szerokie ulice, wąski bazar i ciemne, dodające klimatu wnętrza budynków. To dopiero pierwsza z czterech map na jakich zagramy w grudniu tego roku.

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy Battlefield Play4Free. Do gry został dodany nowy tryb o nazwie Rush, doskonale znany weteranom z Battlefield 3 i obu części Bad Company. W tym trybie dwie 16 osobowe drużyny podzielone są na atakujących i broniących. Atakujący muszą zniszczyć 2 przekaźniki, które umiejscowione są niedaleko siebie. Po ich zniszczeniu obrońcy cofają się do obrony kolejnych dwóch celów - i tak do ostatniego przyczółka. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego trybu:

 

W sieci pojawił się trailer dodatku Dogrywka do Battlefield 3, oraz nowe szczegóły dotyczące rozgrywki. O mapach, broniach i nowym trybie gry Scavenger, dowiecie się w dalszej części newsa. Tymczasem przed wami najnowszy trailer Dogrywki:

 

72 godzinny event polegał na zdobyciu jak największej liczby fragów w trybie Bitwa pancerna. Rywalizacja dotyczyła jedynie graczy Premium i map z najnowszego dodatku Siły pancerne. Każdy z 15 zwycięzców otrzyma specjalną edycję gry Battlefield 3 z litografią zawierającą podpisy pracowników studia DICE, nawiązującą wyglądem do gry. Lista zwycięzców w rozwinięciu.

Mody Battlefield: 1942
20:33 11-10-2012
Mody Battlefield: 1942

 

x

FHSW Europe zaprasza na cotygodniowy event, który odbędzie się w Niedzielę 14 Października o godzinie 19:00. Tym razem tematem przewodnim będzie bitwa o Ardeny.

Adres serwera: 78.142.142.6: 14567
TS3: 78.142.142.6: 9987

Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

[1]      «      12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22      »      [271]