Aktualności

General
17:03 25-09-2012
General

Chcielibyśmy wrócić do cyklu wywiadów na łamach naszego portalu, o roboczej nazwie "Dziesięć pytań do...”

Przez cały sierpień, mogliście zadać pytanie panu Juliuszowi Kornaszewskiemu, PR Managerowi z polskiego oddziału firmy Intel. Dziś możemy opublikować odpowiedzi i wyłonić zwycięzce naszej zabawy .

Przypomnę, nagrodą jest  ...

Jeśli chcecie zamienić słowo z człowiekiem znającym serię Battlefield od podszewki, macie ku temu okazję.

Lars Gustavsson początkowo pracował przy Codename: Eagle. Później dołączył do studia DICE i pomagał przy tworzeniu Battlefield 1942. Przez te wszystkie lata Lars pozostał w DICE i pracował przy kolejnych częściach Battlefielda. To on zajmował się kreowaniem rozgrywki sieciowej w Battlefield 3, jako główny projektant - przyznacie, że to prawdziwy weteran. Pytania mają dotyczyć historii serii Battlefield. Więcej w rozwinięciu.

Po trailerze pierwszego Battlefielda, przyszedł czas na młodszych braci. Ponownie możecie obejrzeć trailer Battlefield Vietnam - kontynuacji sukcesu z 2002 roku, w nowych realiach ze świetnym soundtrackiem. Następny w kolejce jest przełomowy Battlefield 2 - przez wielu uznawany za najlepszą odsłonę serii. Za oba trailery odpowiada ponownie pan Roland Smedberg, możecie je zobaczyć w dalszej części newsa.

Tak jak zapowiadano, pojawił się odświeżony trailer Battlefield 1942. Odświeżony, znaczy w lepszej jakości niż ten standardowy na Youtubie. Jest to pierwszy trailer w historii serii. Stworzony przez Rolanda Smedberga, miał promować rozgrywkę sieciową. W roku 2002 rzadkością było pokazywanie materiałów prosto z gry, preferowano raczej renderowaną grafikę. Zobaczmy to raz jeszcze:

General
14:49 20-09-2012
General

10 lat temu do sklepów zawitał Battlefield 1942 - na pewno ciepło wspominana przez wszystkich fanów część serii, która na zawsze odmieniła oblicze rozgrywek sieciowych. Niespotykany jak na tamte czasy ogrom działań i współpraca drużynowa - klucz do sukcesu. Z tej jakże ważnej okazji, DICE przygotowało kilka niespodzianek. Zachęcam do lektury!

Od kilku dni posiadacze Pecetów i konsoli Xbox360 mogą cieszyć się rozgrywką w najnowszy dodatek do Battlefield 3 - Siły pancerne. Oczywiście jak to bywa przy premierze nowego dodatku, nie obyło się bez kontrowersji. Takową jest na pewno AC-130, w polskiej wersji językowej znany pod nazwą "Kanonierka". Patch który się jutro pojawi, ma na celu poprawę balansu tej maszyny. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Konkurs Only in Battlefield 3 w którym do wygrania są nagrody o wartości 10,000$ dobiega końca. DICE wybrało finałową dziesiątkę z której później wybrani zostaną trzej zwycięzcy. Wszystkie filmiki prezentują na prawdę wysoki poziom, więc zachęcam do obejrzenia ich w dalszej części newsa.

Premiera najnowszego dodatku do Battlefield 3 miała dziś swoją premierę na platformach PC i X360. Dotyczy to tylko użytkowników Premium, bowiem pozostali zagrają dopiero 25 września (PS3 - 18 września). Dodatek pobiera się automatycznie i zajmuje prawie 4 GB.

Wraz z premierą dodatku Siły pancerne na PS3, udostępniono nowy trailer. Niby wszystko już wiemy i w tym miesiącu każdy kto kupi (lub otrzyma z Premium) dodatek, będzie mógł przekonać się o jego grywalności na własnej skórze. Jednak zachęcam do obejrzenia trailera, bo jest po prostu świetny.

Jutro (4 września) pojawi się nowy patch do gry. Poprawka wnosi dużo zmian jeśli chodzi o bronie. Zmienione zostaną czasy przeładowania, odrzut, obrażenia oraz zasięg niektórych z nich. Zmiany nie ominą również pojazdów i pozostałych aspektów gry.

Patch zajmuje 1,5 GB na konsolach i 2,2 GB na PC. Pobieranie poprawki rozpocznie się automatycznie na wszystkich platformach, z malutką różnicą na konsoli Microsoftu - najpierw pobierze się ważąca 184 MB łatka a po restarcie gry pojawi się komunikat o dostępności głównego patcha.

Battlelog będzie niedostępny tego samego dnia w godzinach 11.00 - 13.00 .

General Battlefield: 3
19:46 02-09-2012
General Battlefield: 3

W sieci znalazłem śmieszny filmik pt. Battlefield Friends. Jest to animacja przedstawiająca sceny, które na co dzień spotykamy w grze. Nauka pilotowania śmigłowca na pełnym serwerze, czy tez rzucanie skrzynki z amunicją przed lunetę celującego snajpera - to tylko część tego co zobaczycie w ponad 20 minutowym filmie. Niestety jest on w całości po angielsku, więc znajomość tego języka jest wymagana.

 

Battlefield 3 Siły pancerne tuż za rogiem, a twórcy uraczyli nas kolejnymi materiałami - tym razem z mapy Alborz Mountain. Filmik to spokojny przelot wśród pięknych śnieżnych szczytów, ponadto 3 zrzuty ekranu. Wszystko to oraz daty premiery dodatku, w dalszej części newsa.

[1]      «      14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24      »      [271]