Aktualności

Konkurs Only in Battlefield 3 w którym do wygrania są nagrody o wartości 10,000$ dobiega końca. DICE wybrało finałową dziesiątkę z której później wybrani zostaną trzej zwycięzcy. Wszystkie filmiki prezentują na prawdę wysoki poziom, więc zachęcam do obejrzenia ich w dalszej części newsa.

Premiera najnowszego dodatku do Battlefield 3 miała dziś swoją premierę na platformach PC i X360. Dotyczy to tylko użytkowników Premium, bowiem pozostali zagrają dopiero 25 września (PS3 - 18 września). Dodatek pobiera się automatycznie i zajmuje prawie 4 GB.

Wraz z premierą dodatku Siły pancerne na PS3, udostępniono nowy trailer. Niby wszystko już wiemy i w tym miesiącu każdy kto kupi (lub otrzyma z Premium) dodatek, będzie mógł przekonać się o jego grywalności na własnej skórze. Jednak zachęcam do obejrzenia trailera, bo jest po prostu świetny.

Jutro (4 września) pojawi się nowy patch do gry. Poprawka wnosi dużo zmian jeśli chodzi o bronie. Zmienione zostaną czasy przeładowania, odrzut, obrażenia oraz zasięg niektórych z nich. Zmiany nie ominą również pojazdów i pozostałych aspektów gry.

Patch zajmuje 1,5 GB na konsolach i 2,2 GB na PC. Pobieranie poprawki rozpocznie się automatycznie na wszystkich platformach, z malutką różnicą na konsoli Microsoftu - najpierw pobierze się ważąca 184 MB łatka a po restarcie gry pojawi się komunikat o dostępności głównego patcha.

Battlelog będzie niedostępny tego samego dnia w godzinach 11.00 - 13.00 .

General Battlefield: 3
19:46 02-09-2012
General Battlefield: 3

W sieci znalazłem śmieszny filmik pt. Battlefield Friends. Jest to animacja przedstawiająca sceny, które na co dzień spotykamy w grze. Nauka pilotowania śmigłowca na pełnym serwerze, czy tez rzucanie skrzynki z amunicją przed lunetę celującego snajpera - to tylko część tego co zobaczycie w ponad 20 minutowym filmie. Niestety jest on w całości po angielsku, więc znajomość tego języka jest wymagana.

 

Battlefield 3 Siły pancerne tuż za rogiem, a twórcy uraczyli nas kolejnymi materiałami - tym razem z mapy Alborz Mountain. Filmik to spokojny przelot wśród pięknych śnieżnych szczytów, ponadto 3 zrzuty ekranu. Wszystko to oraz daty premiery dodatku, w dalszej części newsa.

DICE podzieliło się informacjami nt. sierpniowej zawartości Premium. Od razu uprzedzam, że zawartość ta jest dość nietypowa. O tym dowiecie się w dalszej części newsa.

Na pewno kojarzycie tryb Mistrz Broni (ang. Gun Master) z dodatku Walka w zwarciu. Zaczynamy z pistoletem i za każde 2 zabójstwa odblokowujemy nowe, coraz to lepsze bronie. Dla mnie osobiście ten wariant rozgrywki jest jedynym grywalnym z dodatku. Niestety kolejność pukawek jest ustawiona przez producentów i nie można jej zmienić. Być może nie długo pojawi się taka możliwość, bowiem Daniel Matros i spółka, zastanawiają się na dodaniem takiej możliwości dla adminów serwerów.

Wg. mnie to świetny pomysł, który wniesie trochę świeżości do gry. Pojawią się serwery tylko z karabinami snajperskimi czy pistoletami - każdy znajdzie coś dla siebie. Czy ten pomysł i wam przypadł do gustu? Piszcie w komentarzach!

W sieci pojawił się amatorski gameplay z dodatku Siły pancerne. Krótki filmik przedstawia mapę Death Valley w trybie Bitwa pancerna. Za informację dziękujemy użytkownikowi Grzesiek158PL . Zapraszam do oglądania.

Zapowiadany trailer się pojawił, jednak nie jest to typowy zwiastun któregoś z dodatków. Zwiastun zapowiada Battlefield 3 Edycję Premium, w skład której wejdzie podstawka Battlefield 3 oraz członkostwo Premium, a co za tym idzie - wszystkie dodatki. Trzeba przyznać, że EA ma smykałkę do biznesu i potrafi zachęcić do kupna swoich produktów.

Poza magicznymi liczbami pojawiającymi się przy nazwie każdego z dodatków, pokazano solidny kawałek z dodatku Siły pancerne. Zobaczyliśmy urywki gameplayu z nowej, ostatniej mapy. Jej nazwa jest nieznana ale będzie to druga po Autostradzie do Teheranu, mapa nocna. Na samym końcu pokazano kilka ujęć z Dogrywki, jednak widok kilku zniszczonych budynków to wciąż za mało.

Aktualizacja: Nocna mapa nosi nazwę Death Valley.

Targi Gamescom oficjalnie rozpoczynają się 15 sierpnia, ale EA zaczyna swoją konferencję już jutro o godzinie 16.00 .

Na pewno będą mieli ze sobą dodatek Siły pancerne, jednak czy pokażą go na konferencji - tego nie wiemy. W każdym razie spodziewajcie się amatorskich nagrań z dodatku, w ciągu kilku najbliższych dni. Link do transmisji z jutrzejszej konferencji poniżej.

Wtorek, 14 sierpnia godzina 16.00

EA gamescom press conference 2012

 

Aktualizacja: Jutro we wtorek o 16:30 na oficjalnym kanale EA na Youtube, pojawi się nowy trailer związany z dodatkami Siły pancerne i Dogrywka. Zapewne ten sam trailer zostanie pokazany na konferencji.

Battlefield 4 pozostanie przy współczesnych czasach - taką informację podał Karl Magnus Troedsson z DICE. Tym samym wszelkie plotki o Battlefield 2143 jako następcy Battlefield 3 są nieprawdziwe. Troedsson zaznaczył, że studio nie zamyka drzwi dla serii Bad Company. To daje nadzieję na trzecią już odsłonę przygód Złej Kompanii. Może pojawi się ona po Battlefield 4?

[1]      «      14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24      »      [271]