Aktualności

Konkurs Only in Battlefield 3 dobiegł końca. Z finałowej 10 jury wybrało 3 zwycięzców którzy otrzymają nagrody, warte łącznie 10,000$. Jednak ze względu na dużą ilość dobrych prac, DICE postanowiło wyróżnić 5 z nich. Wszystkie filmiki znajdziecie w rozwinięciu.

Jutro pojawi się nowa łatka serwerowa do Battlefield 3. Do odstrzału idą bugi w rozgrywce oraz problemy techniczne. Ponownego balansu doczeka się kanonierka, a w trybie Hardcore pojawi się możliwość wyłączenia minimapy na wszystkich platformach. Szczegóły w rozwinięciu.

General Battlefield: Bad Company
22:43 08-10-2012
General Battlefield: Bad Company

Fox planuje stworzenie jednogodzinnego, komediowego serialu, bazującego na grze Battlefield Bad Company. John Eisendrath - pisarz i producent wykonawczy, zajmuje się jego tworzeniem. Póki co nie znamy żadnych szczegółów, pojawiła się jedynie wzmianka, że bohaterami miałyby być cztery główne postacie z gry (Preston, Redford, Sweetwater, Haggard).

EA zostało poproszone o zabranie głosu w tej sprawie.

Co sądzicie o tym pomyśle? Wypali, czy może okaże się zwykłą kaszanką?

Dla użytkowników Premium udostępniono 5 nowych kamuflaży dla 5 broni. Aby je odblokować należy wykonać określone zadania, które znajdziecie w rozwinięciu.

Po trailerach poprzednich odsłon serii Battlefield, przyszedł czas na Battlefield 2142. Tego co dobre nie powinno się zmieniać i tak jest w przypadku tej odsłony. W mechanice, względem Battlefield 2 nie wiele się zmieniło. Zmieniły się natomiast realia rozgrywki - pierwszy raz studio DICE uraczyło nas futurystycznym polem bitwy. To też pierwsza odsłona serii w której wprowadzono nowy tryb rozgrywki, który śmiało konkurował z trybem Conquest - tryb Tytan.

W nadchodzących dniach serwery Battlefield będą pełniejsze niż zazwyczaj, a to za sprawą dwóch nowych eventów przygotowanych przez DICE. Pierwsza z nich rozpoczął się dziś i ma związek z 10. rocznicą Battlefield. Drugi został przygotowany tylko dla użytkowników Premium. Więcej w rozwinięciu.

General
17:03 25-09-2012
General

Chcielibyśmy wrócić do cyklu wywiadów na łamach naszego portalu, o roboczej nazwie "Dziesięć pytań do...”

Przez cały sierpień, mogliście zadać pytanie panu Juliuszowi Kornaszewskiemu, PR Managerowi z polskiego oddziału firmy Intel. Dziś możemy opublikować odpowiedzi i wyłonić zwycięzce naszej zabawy .

Przypomnę, nagrodą jest  ...

Jeśli chcecie zamienić słowo z człowiekiem znającym serię Battlefield od podszewki, macie ku temu okazję.

Lars Gustavsson początkowo pracował przy Codename: Eagle. Później dołączył do studia DICE i pomagał przy tworzeniu Battlefield 1942. Przez te wszystkie lata Lars pozostał w DICE i pracował przy kolejnych częściach Battlefielda. To on zajmował się kreowaniem rozgrywki sieciowej w Battlefield 3, jako główny projektant - przyznacie, że to prawdziwy weteran. Pytania mają dotyczyć historii serii Battlefield. Więcej w rozwinięciu.

Po trailerze pierwszego Battlefielda, przyszedł czas na młodszych braci. Ponownie możecie obejrzeć trailer Battlefield Vietnam - kontynuacji sukcesu z 2002 roku, w nowych realiach ze świetnym soundtrackiem. Następny w kolejce jest przełomowy Battlefield 2 - przez wielu uznawany za najlepszą odsłonę serii. Za oba trailery odpowiada ponownie pan Roland Smedberg, możecie je zobaczyć w dalszej części newsa.

Tak jak zapowiadano, pojawił się odświeżony trailer Battlefield 1942. Odświeżony, znaczy w lepszej jakości niż ten standardowy na Youtubie. Jest to pierwszy trailer w historii serii. Stworzony przez Rolanda Smedberga, miał promować rozgrywkę sieciową. W roku 2002 rzadkością było pokazywanie materiałów prosto z gry, preferowano raczej renderowaną grafikę. Zobaczmy to raz jeszcze:

General
14:49 20-09-2012
General

10 lat temu do sklepów zawitał Battlefield 1942 - na pewno ciepło wspominana przez wszystkich fanów część serii, która na zawsze odmieniła oblicze rozgrywek sieciowych. Niespotykany jak na tamte czasy ogrom działań i współpraca drużynowa - klucz do sukcesu. Z tej jakże ważnej okazji, DICE przygotowało kilka niespodzianek. Zachęcam do lektury!

Od kilku dni posiadacze Pecetów i konsoli Xbox360 mogą cieszyć się rozgrywką w najnowszy dodatek do Battlefield 3 - Siły pancerne. Oczywiście jak to bywa przy premierze nowego dodatku, nie obyło się bez kontrowersji. Takową jest na pewno AC-130, w polskiej wersji językowej znany pod nazwą "Kanonierka". Patch który się jutro pojawi, ma na celu poprawę balansu tej maszyny. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

[1]      «      13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23      »      [271]