Aktualności

Do sieci wyciekły plotki o szczegółach Battlefield 4. Informacje pochodzą z chińskiego oddziału EA, który powołuje się na materiały z wersji alpha gry. Battlefield 4 jest napędzany przez silnik Frostbite 2 który zostanie wykorzystany w ok. 80% (obecnie 30-40%). Wstępna premiera gry to 23 października 2013 roku, na przyszłych i obecnych platformach next-gen’owych a także na PC. Oznacza to wsparcie dla konsol X360 i PS3 oraz ich następców. Pracownicy donoszą, że na obecnej generacji konsol gra działa w 30 klatkach na sekundę, lecz następna generacja uraczy nas 60 klatkami.

 

Maksymalna liczba graczy na PC i konsolach następnej generacji wynosić ma 64 graczy, natomiast na obecnej generacji konsol prawdopodobnie - 32 graczy. Potwierdzono funkcję u nas znaną jako Komendant (z nowymi możliwościami), pojawi się też nieobecny w BF3 - VOIP, czyli komunikacja głosowa w grze. Akcja gry toczyć się będzie w czasach współczesnych a do walki staną 3 frakcje: USA, Rosja oraz Chiny. Kompletną nowością będzie możliwość grania kobietą - można spodziewać się jeszcze bardziej rozbudowanej customizacji postaci. Battlelog zostanie usprawniony a jego nową funkcją będzie oglądanie filmów innych graczy, nagranych przy użyciu gry.

 

Pamiętajcie, że to niepotwierdzone informacje!

Nowa odsłona serii czerpie pomysły z Battlefield’a 2, może za sprawą nowej generacji konsol doczekamy się growej rewolucji, choć na razie trudno uwierzyć w takie wynalazki.

Jeśli chcecie bardziej szczegółowo przyjrzeć się mapie Epicenter z Dogrywki, to zapraszam do obejrzenia poniższego filmiku:

Mapa wydaje się być całkiem spora i zmiksowana. Mamy szerokie ulice, wąski bazar i ciemne, dodające klimatu wnętrza budynków. To dopiero pierwsza z czterech map na jakich zagramy w grudniu tego roku.

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy Battlefield Play4Free. Do gry został dodany nowy tryb o nazwie Rush, doskonale znany weteranom z Battlefield 3 i obu części Bad Company. W tym trybie dwie 16 osobowe drużyny podzielone są na atakujących i broniących. Atakujący muszą zniszczyć 2 przekaźniki, które umiejscowione są niedaleko siebie. Po ich zniszczeniu obrońcy cofają się do obrony kolejnych dwóch celów - i tak do ostatniego przyczółka. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego trybu:

 

W sieci pojawił się trailer dodatku Dogrywka do Battlefield 3, oraz nowe szczegóły dotyczące rozgrywki. O mapach, broniach i nowym trybie gry Scavenger, dowiecie się w dalszej części newsa. Tymczasem przed wami najnowszy trailer Dogrywki:

 

72 godzinny event polegał na zdobyciu jak największej liczby fragów w trybie Bitwa pancerna. Rywalizacja dotyczyła jedynie graczy Premium i map z najnowszego dodatku Siły pancerne. Każdy z 15 zwycięzców otrzyma specjalną edycję gry Battlefield 3 z litografią zawierającą podpisy pracowników studia DICE, nawiązującą wyglądem do gry. Lista zwycięzców w rozwinięciu.

Mody Battlefield: 1942
20:33 11-10-2012
Mody Battlefield: 1942

 

x

FHSW Europe zaprasza na cotygodniowy event, który odbędzie się w Niedzielę 14 Października o godzinie 19:00. Tym razem tematem przewodnim będzie bitwa o Ardeny.

Adres serwera: 78.142.142.6: 14567
TS3: 78.142.142.6: 9987

Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

Konkurs Only in Battlefield 3 dobiegł końca. Z finałowej 10 jury wybrało 3 zwycięzców którzy otrzymają nagrody, warte łącznie 10,000$. Jednak ze względu na dużą ilość dobrych prac, DICE postanowiło wyróżnić 5 z nich. Wszystkie filmiki znajdziecie w rozwinięciu.

Jutro pojawi się nowa łatka serwerowa do Battlefield 3. Do odstrzału idą bugi w rozgrywce oraz problemy techniczne. Ponownego balansu doczeka się kanonierka, a w trybie Hardcore pojawi się możliwość wyłączenia minimapy na wszystkich platformach. Szczegóły w rozwinięciu.

General Battlefield: Bad Company
22:43 08-10-2012
General Battlefield: Bad Company

Fox planuje stworzenie jednogodzinnego, komediowego serialu, bazującego na grze Battlefield Bad Company. John Eisendrath - pisarz i producent wykonawczy, zajmuje się jego tworzeniem. Póki co nie znamy żadnych szczegółów, pojawiła się jedynie wzmianka, że bohaterami miałyby być cztery główne postacie z gry (Preston, Redford, Sweetwater, Haggard).

EA zostało poproszone o zabranie głosu w tej sprawie.

Co sądzicie o tym pomyśle? Wypali, czy może okaże się zwykłą kaszanką?

Dla użytkowników Premium udostępniono 5 nowych kamuflaży dla 5 broni. Aby je odblokować należy wykonać określone zadania, które znajdziecie w rozwinięciu.

Po trailerach poprzednich odsłon serii Battlefield, przyszedł czas na Battlefield 2142. Tego co dobre nie powinno się zmieniać i tak jest w przypadku tej odsłony. W mechanice, względem Battlefield 2 nie wiele się zmieniło. Zmieniły się natomiast realia rozgrywki - pierwszy raz studio DICE uraczyło nas futurystycznym polem bitwy. To też pierwsza odsłona serii w której wprowadzono nowy tryb rozgrywki, który śmiało konkurował z trybem Conquest - tryb Tytan.

W nadchodzących dniach serwery Battlefield będą pełniejsze niż zazwyczaj, a to za sprawą dwóch nowych eventów przygotowanych przez DICE. Pierwsza z nich rozpoczął się dziś i ma związek z 10. rocznicą Battlefield. Drugi został przygotowany tylko dla użytkowników Premium. Więcej w rozwinięciu.

[1]      «      13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23      »      [271]