Aktualności

Tak jak zapowiadano, w sieci pojawił się trailer nadchodzącego dodatku do Battlefield 3 - Siły pancerne. Na filmiku gameplay z artylerii samobieżnej, AC-130 oraz pozostałych pojazdów. Ponadto twórcy ujawnili kolejną mapę - z pustyni przenosimy się na górskie zaśnieżone szczyty! Mapa wygląda przepięknie i zdaje się być równie duża co Bandar Desert i na niej też znajduje się AC-130. Nie będę was dłużej zanudzał, zobaczcie sami!

 

DICE zapowiedziało nowy trailer dodatku Siły pancerne do Battlefield 3. Trailer pojawi się już jutro, a informacja została podana na oficjalnym facebooku DICE. Jest na co czekać bo zamieścili jeszcze taki wpis:

"Oh - And bring a warm jacket and boots..." czyli "Weźcie ciepłą kurtkę i buty" .

Możliwe, że w dodatku pojawi się również śnieżna mapa lub mapy. Na razie widzieliśmy tylko Bandar Desert i nie widać tam było żadnego śniegu, lecz sam piasek. Ale DICE trzyma w tajemnicy jeszcze 3 mapy więc niczego nie możemy być pewni. Trailer oczywiście pojawi się na na głównej stronie naszego serwisu.

W sieci natrafiłem na bardzo ciekawy filmik. Na pewno każdy z was chciałby "własnoręcznie" powalić antenę na mapie Caspian Border. Autor poniższego filmiku tego dokonał, zapraszam do dalszej części newsa.

Oficjalnie wiemy, że Battlefield 4 na pewno się pojawi. Data premiery jest nieznana, ale wiemy, że beta testy wystartują jesienią 2013 roku. Dostęp do nich można zagwarantować sobie składając pre-order Medal of Honor Warfighter. Ian Tornay powiada, że to nie jedyny sposób aby wcześniej wypróbować czwartą odsłonę serii Battlefield. Zapewnia, że pre-order nie będzie jedynym sposobem na zdobycie klucza. Łatwo się domyślić, że jak w przypadku poprzednich beta testów, klucze będą hurtowo rozdawane na różnych serwisach internetowych. Wg. Tornaya informacji o BF4 powinniśmy spodziewać się najwcześniej w listopadzie tego roku.

A poniżej lista rzeczy które członkowie DICE uważają za ważne dodaniu ich w BF4, ale nie najważniejsze:

• Lepszy VOIP

• Battle Recorder

• Tryb Widza (Spectator)

• Lepsze wsparcie dla eSportu

 

Producenci zdobyli już chyba wystarczająco duże doświadczenie z Frostbite 2 aby wprowadzić trzy pierwsze funkcje. Co wy o tym sądzicie?

Jeszcze przez 6 dni potrwają zapisy do E-BITWY, turnieju organizowanego przez BimbrownieMix i sponsorowanego przez Electronic Arts Polska. 4 osobowe drużyny (+2 rezerwowych zawodników) będą mogły powalczyć w trybie Squad Rush o lekko zmienionych zasadach, o nagrody w postaci gier od EA. Co ważne, aby wziąć udział w rozgrywkach nie potrzebujecie własnego serwera, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji w odpowiednim miejscu.

Start turnieju przewidziany jest na dzień 27 lipca a regulamin wraz z miejscem do zapisów znajdziecie na stronie organizatora - BimbrowniaMix.

Patronat medialny nad tym wydarzenie objeli: G4G, CD-Action, Hyper+ i PC Format.

Jak donosi serwis MP1st.com dziś rano w sklepie Origin pojawił się baner nawiązujący do bety Battlefield 4! Składając zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor Warfighter, który premierę ma w październiku, otrzymamy dostęp do bety Battlefield 4. Podobna akcja miała miejsce przy pre-orderze poprzedniej odsłony Medal of Honor. Wtedy to gwarantowano dostęp do bety Battlefield 3, która pojawiła się rok później. Wsparcie dla Battlefield 3 kończy się wiosną 2013 roku, więc pojawienie się nowej gry spod znaku Battlefield jest bardzo możliwe. Pytanie tylko czy będzie to Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może obie? Bad Company 3 na konsole, Battlefield 4 na PC? To byłoby dla nas - graczy, bardzo obiecujące. Wspomnianego banera nie ujrzycie w polskiej wersji sklepu, nie znalazłem go również w wersji anglojęzycznej, być może już go usunęli albo nie zawsze się pojawia.

Co o tym sądzicie? Wolelibyście Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może scenariusz z osobnymi grami na PC i konsole?

 

Aktualizacja: Battlefield 4 został oficjalnie potwierdzony przez EA.

General Battlefield: 3
09:31 14-07-2012
General Battlefield: 3

Origin kocha wakacje i przygotował dla nas promocję. Battlefield 3 i Kompletny Pakiet Ulepszeń taniej o 50%.

Promocyjna cena podstawki wynosi teraz 67,45 zł, natomiast ci którzy lubią iść na łatwiznę mogą odblokować wszystko za 49,95 zł.

LINK DO SKLEPU

Już dziś, po wielu miesiącach pracy w ręce graczy trafi najnowsza wersja Forgotten Hope dla Battlefield 2 oznaczona numerem 2.45. Chyba największą nowością tej wersji jest pojawienie się Armii USE w Afryce Północnej wraz z kompletnie nową Sidi Bou Zid. Nowy sprzęt, a przede wszystkim odmienny od dotychczasowych afrykańskich map krajobraz z pewnością będzie interesującym doświadczeniem dla weteranów afrykańskich piasków.

 

Logo

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim użytkownikom serwera Teamspeak 3 hostowanego przez nasz portal o konieczności stosowania adresu ts.battlefield.pl jako adresu używanego do łączenia się. Monit ten motywowany jest faktem, iż od dnia jutrzejszego TS będzie się znajdował na nowym serwerze a w związku z tym jego IP ulegnie zmianie. Tym samym łączenie się z serwerem za pomocą starego adresu będzie niemożliwe. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszego serwera Teamspeak 3! :)

 

Na oficjalnej stronie Battlefield opublikowano najważniejsze cechy dodatku, a są to:

• Wojna pojazdowa na czterech nowych mapach

• Zawiera największą mapę w historii serii Battlefield

• Nowe czołgi, pojazdy ATV, samobieżna artyleria i nie tylko

• Z pięciu odblokowań możesz korzystać w podstawowej wersji gry

• 20 odblokowań dla nowych pojazdów dostępnych w dodatku Siły pancerne

• Nowy tryb rozgrywki - Bitwa pancerna (Tank superiority - przyp.red.)

• Wszystkie tryby dostępne na wszystkich mapach

Niedawno informowaliśmy was o ujawnieniu lipcowej zawartości dla posiadaczy Premium. Po poradniku przyszedł czas na nowe kamuflaże dla mundurów i broni. Jednak ich odblokowanie do prostych nie należy i bardzo przypomina odblokowywanie nowych modeli broni. W sumie udostępniono 4 malowania broni oraz po jednym kamuflażu munduru dla każdej ze stron konfliktu. Szczegóły zadań znajdziecie w rozwinięciu.

DICE ujawniło nową funkcję w Battlelogu - mecze sieciowe. Profesjonalnym graczom powinno się to spodobać, ponieważ znacznie ułatwia to organizacje pojedynków klanowych. Szczegóły potyczki są ustalane w Battlelogu, a organizator musi wykupić serwer dedykowany. Można ustalić czas startu, ilość graczy, rotację map, tryby gry oraz kilka innych szczegółów. Wszystkie statystyki są śledzone przez Battleloga, więc nie umkną one graczom. Po wczytaniu mapy rozpoczyna się rozgrzewka. Dopóki wszyscy gracze nie potwierdzą gotowości, punkty nie są naliczane. Nie wiadomo kiedy pojawią się mecze sieciowe. Na pewno ta funkcja będzie dostępna dla wszystkich trzech głównych platform.

Screeny możecie zobaczyć po kliknięciu na źródło.

[1]      «      16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26      »      [271]