Aktualności

Posiadacze usługi Battlefield 3 Premium nie otrzymają dostępu do bety Battlefield 4 - to oficjalna informacja. DICE zapewnia, że będą inne drogi do zagrania w betę, ale na razie jedyną możliwością gwarantującą dostęp jest pre-order Medal of Honor Warfighter. Inne możliwości to zapewne rozdawanie kluczy przez czołowe serwisy o grach. Z jednej strony szkoda, że DICE nie zamierza nagrodzić kluczem osób które kupiły Premium, z drugiej strony nigdy nie było o tym mowy a sprzedaż nowego MOH-a na pewno wzrośnie.

Tak jak zapowiadano, w sieci pojawił się trailer nadchodzącego dodatku do Battlefield 3 - Siły pancerne. Na filmiku gameplay z artylerii samobieżnej, AC-130 oraz pozostałych pojazdów. Ponadto twórcy ujawnili kolejną mapę - z pustyni przenosimy się na górskie zaśnieżone szczyty! Mapa wygląda przepięknie i zdaje się być równie duża co Bandar Desert i na niej też znajduje się AC-130. Nie będę was dłużej zanudzał, zobaczcie sami!

 

DICE zapowiedziało nowy trailer dodatku Siły pancerne do Battlefield 3. Trailer pojawi się już jutro, a informacja została podana na oficjalnym facebooku DICE. Jest na co czekać bo zamieścili jeszcze taki wpis:

"Oh - And bring a warm jacket and boots..." czyli "Weźcie ciepłą kurtkę i buty" .

Możliwe, że w dodatku pojawi się również śnieżna mapa lub mapy. Na razie widzieliśmy tylko Bandar Desert i nie widać tam było żadnego śniegu, lecz sam piasek. Ale DICE trzyma w tajemnicy jeszcze 3 mapy więc niczego nie możemy być pewni. Trailer oczywiście pojawi się na na głównej stronie naszego serwisu.

W sieci natrafiłem na bardzo ciekawy filmik. Na pewno każdy z was chciałby "własnoręcznie" powalić antenę na mapie Caspian Border. Autor poniższego filmiku tego dokonał, zapraszam do dalszej części newsa.

Oficjalnie wiemy, że Battlefield 4 na pewno się pojawi. Data premiery jest nieznana, ale wiemy, że beta testy wystartują jesienią 2013 roku. Dostęp do nich można zagwarantować sobie składając pre-order Medal of Honor Warfighter. Ian Tornay powiada, że to nie jedyny sposób aby wcześniej wypróbować czwartą odsłonę serii Battlefield. Zapewnia, że pre-order nie będzie jedynym sposobem na zdobycie klucza. Łatwo się domyślić, że jak w przypadku poprzednich beta testów, klucze będą hurtowo rozdawane na różnych serwisach internetowych. Wg. Tornaya informacji o BF4 powinniśmy spodziewać się najwcześniej w listopadzie tego roku.

A poniżej lista rzeczy które członkowie DICE uważają za ważne dodaniu ich w BF4, ale nie najważniejsze:

• Lepszy VOIP

• Battle Recorder

• Tryb Widza (Spectator)

• Lepsze wsparcie dla eSportu

 

Producenci zdobyli już chyba wystarczająco duże doświadczenie z Frostbite 2 aby wprowadzić trzy pierwsze funkcje. Co wy o tym sądzicie?

Jeszcze przez 6 dni potrwają zapisy do E-BITWY, turnieju organizowanego przez BimbrownieMix i sponsorowanego przez Electronic Arts Polska. 4 osobowe drużyny (+2 rezerwowych zawodników) będą mogły powalczyć w trybie Squad Rush o lekko zmienionych zasadach, o nagrody w postaci gier od EA. Co ważne, aby wziąć udział w rozgrywkach nie potrzebujecie własnego serwera, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji w odpowiednim miejscu.

Start turnieju przewidziany jest na dzień 27 lipca a regulamin wraz z miejscem do zapisów znajdziecie na stronie organizatora - BimbrowniaMix.

Patronat medialny nad tym wydarzenie objeli: G4G, CD-Action, Hyper+ i PC Format.

Jak donosi serwis MP1st.com dziś rano w sklepie Origin pojawił się baner nawiązujący do bety Battlefield 4! Składając zamówienie przedpremierowe na Medal of Honor Warfighter, który premierę ma w październiku, otrzymamy dostęp do bety Battlefield 4. Podobna akcja miała miejsce przy pre-orderze poprzedniej odsłony Medal of Honor. Wtedy to gwarantowano dostęp do bety Battlefield 3, która pojawiła się rok później. Wsparcie dla Battlefield 3 kończy się wiosną 2013 roku, więc pojawienie się nowej gry spod znaku Battlefield jest bardzo możliwe. Pytanie tylko czy będzie to Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może obie? Bad Company 3 na konsole, Battlefield 4 na PC? To byłoby dla nas - graczy, bardzo obiecujące. Wspomnianego banera nie ujrzycie w polskiej wersji sklepu, nie znalazłem go również w wersji anglojęzycznej, być może już go usunęli albo nie zawsze się pojawia.

Co o tym sądzicie? Wolelibyście Bad Company 3 czy Battlefield 4? A może scenariusz z osobnymi grami na PC i konsole?

 

Aktualizacja: Battlefield 4 został oficjalnie potwierdzony przez EA.

General Battlefield: 3
09:31 14-07-2012
General Battlefield: 3

Origin kocha wakacje i przygotował dla nas promocję. Battlefield 3 i Kompletny Pakiet Ulepszeń taniej o 50%.

Promocyjna cena podstawki wynosi teraz 67,45 zł, natomiast ci którzy lubią iść na łatwiznę mogą odblokować wszystko za 49,95 zł.

LINK DO SKLEPU

Już dziś, po wielu miesiącach pracy w ręce graczy trafi najnowsza wersja Forgotten Hope dla Battlefield 2 oznaczona numerem 2.45. Chyba największą nowością tej wersji jest pojawienie się Armii USE w Afryce Północnej wraz z kompletnie nową Sidi Bou Zid. Nowy sprzęt, a przede wszystkim odmienny od dotychczasowych afrykańskich map krajobraz z pewnością będzie interesującym doświadczeniem dla weteranów afrykańskich piasków.

 

Logo

Chcielibyśmy przypomnieć wszystkim użytkownikom serwera Teamspeak 3 hostowanego przez nasz portal o konieczności stosowania adresu ts.battlefield.pl jako adresu używanego do łączenia się. Monit ten motywowany jest faktem, iż od dnia jutrzejszego TS będzie się znajdował na nowym serwerze a w związku z tym jego IP ulegnie zmianie. Tym samym łączenie się z serwerem za pomocą starego adresu będzie niemożliwe. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszego serwera Teamspeak 3! :)

 

Na oficjalnej stronie Battlefield opublikowano najważniejsze cechy dodatku, a są to:

• Wojna pojazdowa na czterech nowych mapach

• Zawiera największą mapę w historii serii Battlefield

• Nowe czołgi, pojazdy ATV, samobieżna artyleria i nie tylko

• Z pięciu odblokowań możesz korzystać w podstawowej wersji gry

• 20 odblokowań dla nowych pojazdów dostępnych w dodatku Siły pancerne

• Nowy tryb rozgrywki - Bitwa pancerna (Tank superiority - przyp.red.)

• Wszystkie tryby dostępne na wszystkich mapach

Niedawno informowaliśmy was o ujawnieniu lipcowej zawartości dla posiadaczy Premium. Po poradniku przyszedł czas na nowe kamuflaże dla mundurów i broni. Jednak ich odblokowanie do prostych nie należy i bardzo przypomina odblokowywanie nowych modeli broni. W sumie udostępniono 4 malowania broni oraz po jednym kamuflażu munduru dla każdej ze stron konfliktu. Szczegóły zadań znajdziecie w rozwinięciu.

[1]      «      16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26      »      [271]