Aktualności

Wczorajsze filmiki z rozgrywki wieloosobowej zostały nagrane podczas pokazu na żywo organizowanego przez EA/DICE. Dziś również odbędzie się pokaz na żywo - wiemy nawet kiedy dokładnie. Za niespełna godzinę, czyli o 21.00 pod poniższym adresem będziecie mogli zobaczyć kolejny zapis z multiplayera granego na żywo.

BATTLEFIELD 4 - MULTIPLAYER NA ŻYWO Z E3

12 CZERWCA, GODZ. 21.00

Podczas trwających targów E3 odwiedzający je, mają możliwość sprawdzenia grywalności Battlefielda 4 w sieci. Spory kawał z tych rozgrywek został oficjalnie transmitowany przez EA wraz z wywiadami z pracownikami DICE. Wszystko jest podziwiane z trybu Spectatora którego tak się domagano. Miejcie też na uwadze, że nie jest to finalna wersja gry i pewne jej aspekty mogą się zmienić i zostać poprawione.

 

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

CZĘŚĆ 3

CZĘŚĆ 4

CZĘŚĆ 5

CZĘŚĆ 6

 

Podziękowania dla użytkownika Grzesiek158PL za szybkie znalezienie filmików na yt ;)

Jeżeli myśleliście, że gameplay z trybów single i multiplayer to wszystko co EA ma do zaprezentowania, to byliście w błędzie. EA raczy nas kolejnymi filmikami i screenami. Więcej w rozwinięciu.

Aktualizacja: Dodano nowe screeny

Z okazji osiągnięcia przez graczy 1 biliona rozegranych godzin w trybie multiplayer, DICE ma dla wszystkich graczy prezent. Każdy będzie mógł pobrać dodatek Walka w zwarciu za darmo do 18 czerwca! Użytkownicy konsol znajdą go we wbudowanym w grę sklepie, natomiast pecetowcy muszą podać poniższy kod przy aktywacji produktu w aplikacji Origin:

BF3E3

Ponadto użytkownicy Premium otrzymają Podwójne PD trwające od 11 czerwca, godz 11.00 przez 144 godziny. Pamiętajcie, że dodatek możecie odebrać za darmo tylko do 18 czerwca!

Jeśli przegapiliście konferencję E3, bądź macie ochotę raz jeszcze zobaczyć nowego Battlefielda w akcji to zapraszam. Poniżej nagranie z sesji multiplayer która odbyła się właśnie na targach:

Krótkie podsumowanie znajdziecie TUTAJ.

Konferencja EA na targach E3 za niespełna półtora godziny, a do sieci wyciekł już oficjalny zapis rozgrywki singleplayer o nazwie Angry Sea. Misja rozgrywa się na pokładzie uszkodzonego lotniskowca, a w oczy rzuca się piękna grafika i pokaźna ilość skryptów. Ten sam filmik zostanie zapewne zaprezentowany na E3, obejrzyjcie go już teraz:

Teraz czekamy na multi! :)

General
02:24 09-06-2013
General

Przypominamy, że już jutro zaczynają się targi E3 w Los Angeles! To doskonała okazja by dowiedzieć się czegoś nowego o Battlefield 4, a będzie co zobaczyć - jutro na żywo zostanie zaprezentowany gameplay z rozgrywki wieloosobowej. Stream rozpocznie się równo o godzinie 22.00 naszego czasu.

 

KONFERENCJA EA NA TARGACH E3 - NA ŻYWO!

START 10 CZERWCA, GODZ. 22.00

Mody Battlefield: 1942
10:40 05-06-2013
Mody Battlefield: 1942

 

69 lat temu, rankiem 6 czerwca 1944 roku, na kilkudziesięciokilometrowym odcinku normandzkiego wybrzeża rozpoczęła się największa w dziejach pod względem użytych sił i środków operacja desantowa, otwierająca drugi front w zachodniej Europie. Serwer FHSW Europ zaprasza na rocznicowy event ukazujący te wydarzenia. Wcielmy się w żołnierzy z tamtego okresu i razem rozegrajmy najważniejszy epizod II wojny światowej. Lądowanie rozpoczynamy w czwartek 6 czerwca o godzinie 20:00. Czuwajcie i bądźcie gotowi!

Więcej informacji

Jak zagrać w FHSW?

W sieci pojawiły się informacje o tym, że granie w Project Reality przy użyciu świeżo wydanych sterowników do kart graficznych Nvidia o numerze 320.18 może się skończyć otrzymaniem permanentnego bana od systemu Punkbuster z powodu AIMBOT #50120. Na razie nie ma sygnałów o problemach z tymi sterownikami przy graniu w inne mody, w samą "dwójkę" czy też w Battlefield 3, ale na wszelki wypadek zalecamy trzymanie się z daleka od tej wersji driverów, lub powrót do poprzedniej wersji jeśli masz już sterowniki 320.18 zainstalowane na komputerze.

 

PS. Lista ostatnich 50 banów w Battlefield 2 mówi sama za siebie...

Wraz z ujawnieniem konsoli Xbox One na którą zmierza też Battlefield 4, pojawiły się nowe informacje o pierwszym dodatku DLC, nowe screeny oraz data pokazu rozgrywki wieloosobowej! Więcej w rozwinięciu.

Jak mawia pewne polskie przysłowie: "Nie zabija się kury znoszącej złote jajka" i nie bez przypadku piszę o tym na stronie poświęconej serii Battlefield. Otóż firma EA zarezerwowała domeny od Battlefield13.com do Battlefield20.com - czy amerykański gigant aż tak jest pewien przyszłości Battlefield? Owe domeny zostały zakupione 2 maja przez agencję zajmującą się ochroną marek i aktualnie to oni są w jej posiadaniu. Oznacza to po prostu, że nikt poza EA nie może ich wykorzystać. Ta aktualnie ma w pełnej własności domeny aż do Battlefield12.com, co i tak jest zaskakującym wynikiem. Póki co EA po prostu się zabezpiecza, a czy seria Battlefield będzie tak żywotna? Miejmy nadzieję, że tak choć niekoniecznie w postaci tasiemca zbierającego dolary.

Mody Battlefield: 1942
13:38 08-05-2013
Mody Battlefield: 1942

FHSW Europ zaprasza na cotygodniowy event tematyczny. Tym razem będzie to ofensywa aliantów na froncie zachodnim. Zbierzmy siły i wspólnie zagrajmy w najlepszą modyfikację do poczciwego Battlefielda 1942. Wciel się w żołnierza wehrmachtu i broń III Rzeszy do ostatniej kropli krwi mając do dyspozycji ogromne Tygrysy Królewskie lub zostań jankesem i wyzwól uciskane narody spod władzy okupanta ze wsparciem lotnictwa i oddziałów pancernych.

Więcej informacji.

Jak zagrać w FHSW?

[1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19      »      [272]