Aktualności

Narzekacie na brak nowych informacji nt. Battlefield 4, więc mamy coś co na pewno ucieszy weteranów "dwójki" :) . W jednym z salonów sklepu Gamestop, który jest jednym z największych sprzedawców gier wideo na świecie, pojawił się bardzo ciekawy plakat promujący pre-order Battlefield 4:

 

A oto co z niego wynika:

 

• Frostbite 3: podatne na zniszczenia otoczenie i budynki.

• 3 grywalne frakcje: USA, Rosja i Chiny.

• Walka z użyciem pojazdów oraz powrót funkcji "Komendanta" (ang. "Commander").

• Darmowy dostęp do pierwszego dodatku (wartość $10).

 

Już przed oficjalną zapowiedzią mówiło się o powrocie trybu Komendanta. Coraz więcej wskazuje na to, iż jeden z fenomenów Battlefield´a 2 znajdzie się i w czwartej części.

Firma AMD - producent kart graficznych i procesorów, poważnie wzięła się za rozwój gier wideo. W najnowszym Tomb Raider wykorzystano technologię TressFX opracowaną właśnie przez AMD. TressFX pozwala na uzyskanie dużo bardziej realistycznie wyglądających włosów niż dotychczas, teraz przyszedł czas na ptaki. Brzmi zabawnie, ale PecksFX to kolejna nowość od AMD która pozwoli na jednoczesną symulację nawet 500 ptaków latających na niebie. Battlefield 4 skorzysta z tego wynalazku, a jak to wygląda możecie zobaczyć na ostatnich materiałach wideo lub na poniższym screenie:

Zapewne tak jak w przypadku TressFX, z PecksFX skorzystają nie tylko posiadacze kart AMD ale też Nvidia.

W sieci pojawiły się fotki z tajemniczego pudełka które sugeruje nazwę dodatku DLC do Battlefield 4 - Drone Strike. Mieliby go otrzymać zamawiający preorder, ale nie wiemy czy to obiecany pierwszy dodatek DLC czy może coś specjalnego.

 

Grafika w Battlefield 4 robi wrażenie i przynajmniej część z was zastanawiała się jakiego sprzętu będziemy potrzebowali aby uzyskać taki efekt w domowym zaciszu. Wymagań gry jeszcze nie znamy i zapewne prędko to nie nastąpi, ale wiemy w jaką kartę graficzną wyposażony był komputer na którym uruchomiono BF4 (wczorajsza prezentacja) - HD 7990 "Malta" ze stajni firmy AMD. Sam producent chwali się, że to obecnie najszybsza karta graficzna na świecie, oto co wystosował:

AMD i EA DICE są dumnymi partnerami w dziedzinie gier wideo, wliczając w to wielokrotnie nagradzanego Battlefield’a 3 z 2011 r. Współpraca trwa do dziś – do pierwszej publicznej demonstracji Battlefield 4, napędzanego przez AMD Radeon’a HD 7990 – najszybszą na świecie kartę graficzną! Dzisiejsza publikacja nie tylko demonstruje zaangażowanie EA DICE w rozwój grafiki pecetowej, ale jest dowodem na to, że nowa seria AMD Radeon HD 7000 jest najlepszym wyborem dla zaawansowanych gier PC.

"Malta" to dwuprocesorowa karta graficzna z 6 GB RAM na pokładzie, będąca póki co prototypem, więc nie jest jeszcze w sprzedaży. Jej cena ma wynosić ok. 1000 dolarów za sztukę co jest wydatkiem raczej przerastającym portfel przeciętnego Kowalskiego. Pamiętajmy, że Battlefield 4 znajduje się jeszcze w fazie produkcji i jego wymagania sprzętowe na pewno w dniu premiery nie będą tak kosmiczne.

Informacje o Battlefield 4 wylewają się z internetu od rana. My nie pozostajemy temu obojętni i w rozwinięciu newsa czeka na was podsumowanie wszystkich wiadomości oraz 2 materiały filmowe.

 

Aktualizacja: Nowe screeny w rozwinięciu!

Do sieci wyciekły 3 pierwsze screeny z Battlefield 4. Nie wiadomo ile w nich retuszu a ile z faktycznego stanu gry, ale robią wrażenie. Dziś (27 marca) ma pojawić się znacznie więcej informacji o nowej odsłonie serii, a także gameplay (lub jego fragmenty). Wszystko to na łamach naszego portalu.

 

Kliknij by powiększyć

 

Za informację dziękujemy użytkownikowi Zelatur.

General
22:11 24-03-2013
General

Za sprawą swojego twittera Ian Tornay poinformował nas, że beta Battlefield 4 wystartuje jesienią tego roku. Dostęp do niej na pewno otrzymają ci, którzy zakupili Edycję Limitowaną bądź Deluxe gry Medal of Honor Warfighter. To jedyne co wiemy nt. bety, jednak to nie ten temat jest teraz najważniejszy, a zapowiedź gry która odbędzie się 27 marca. Poza obiecywanym gameplay’em, powinniśmy spodziewać się multum informacji o nowym BF’ie.

 

Aktualizacja: Na forum rosyjskiej strony MyBattlefield chodzą pogłoski, jakoby posiadacze usługi Premium do Battlefield 3 również otrzymali dostęp do bety "czwórki". Dowodem ma być screen z rosyjskiego Origina:

Na potwierdzenie tej informacji musimy jednak poczekać - przynajmniej do środy.

Ostatnio nie brakuje informacji i wskazówek odnośnie następnej odsłony serii Battlefield, a w sieci pojawiła się już kolejna. Dokładnie to teaser który sugeruje pojawienie się w grze jednostek wodnych innych niż lotniskowce i szybkie łodzie. Może po raz pierwszy od 2002 roku zasiądziemy za sterami niszczycieli bądź też łodzi podwodnych? Najprawdopodobniej okaże się to 27 marca, kiedy to EA odsłoni przed nami karty.

 

Nowych informacji o Battlefield 4 mieliśmy spodziewać się już 27 marca, jednak przynajmniej część z nich wyciekła do sieci już dziś. Źródłem jest chińska strona, a autor informacji twierdzi, że pojawią się one w kwietniowym wydaniu magazynu Edge. Wieści dotyczą ulepszeń silnika Frostbite oraz samej mechaniki gry. Zapraszam do lektury.

Powyżej oficjalna okładka/grafika gry Battlefield 4! Przedstawiony żołnierz armii Stanów Zjednoczonych ma przy sobie karabin Mk14 z dwójnogiem, a w dłoni dobrze znany pistolet M1911 z latarką taktyczną. Pomarańczowe obrazki w tle wskazują na miasto, którym to najprawdopodobniej jest Szanghaj w Chinach. Kolejna wskazówka to góry, może to oznaczać mapy w stylu Alborz Mountain, a więc powrót zimowych klimatów już w podstawce. Z pojazdów widać wyjeżdżający z wody na brzeg pojazd APC, ponadto klasyczny czołg M1 Abrams.

DICE ostrzy apetyt na nowego Battlefielda, jakie jest wasze zdanie po dotąd poznanych informacjach?

 

Aktualizacja: Przygotujcie się do bitwy!

Minęło stosunkowo sporo czasu od momentu opublikowania na głównej stronie Battlefield.pl większej informacji na temat moda do Battlefielda 1942 o nazwie Forgotten Hope: Secret Weapons , co wcale nie oznacza, że przez ten czas nic się nie działo – wręcz przeciwnie.

Nie sposób zebrać w jednym newsie wszystkich wiadomości jakie ukazały się w przeciągu minionych miesięcy, dlatego tym razem skupimy się tylko na najważniejszych, tudzież najbardziej interesujących, a osoby głodnej większej ilości szczegółów dotyczących mn. widocznych poniżej pojazdów mogą zajrzeć na moddb.com

 

Przede wszystkim europejski serwer FHSW stał się dostępny dla wszystkich! Oznacza to, że mogą do niego dołączać osoby posiadające oba rodzaje wydań Battlefield 1942, tzn. zarówno tradycyjną, wydaną na krążkach CD jak i darmową wersję elektroniczną dostępną przez platformę EA Origin. Dało się to już odczuć, jako że frekwencja na wieczornych, weekendowych eventach zwiększyła się nawet o kilkadziesiąt procent.

Zważywszy na fakt, iż FHSW nie posiada trybu Singleplayer, jest to bezprecedensowa sposobność dla osób ciekawych FHSW, które chciały, ale do tej pory nie mogły spróbować zagrać.


Ponadto trzeba wspomnieć, że w listopadzie 2012 ukazała się uaktualniona wersja FHSW z numerem 0.51. Jeśli moda pobieraliście przed tą datą, należy zaopatrzyć się w nową instalkę.

Po linki i ewentualną pomoc odsyłam na nasze forum, stronę europejskiej społeczności FHSW www.fhsw-europ.ucoz.de, bądź moddb.com

 

 

[1]      «      10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20      »      [271]