Aktualności

Zapowiadany trailer się pojawił, jednak nie jest to typowy zwiastun któregoś z dodatków. Zwiastun zapowiada Battlefield 3 Edycję Premium, w skład której wejdzie podstawka Battlefield 3 oraz członkostwo Premium, a co za tym idzie - wszystkie dodatki. Trzeba przyznać, że EA ma smykałkę do biznesu i potrafi zachęcić do kupna swoich produktów.

Poza magicznymi liczbami pojawiającymi się przy nazwie każdego z dodatków, pokazano solidny kawałek z dodatku Siły pancerne. Zobaczyliśmy urywki gameplayu z nowej, ostatniej mapy. Jej nazwa jest nieznana ale będzie to druga po Autostradzie do Teheranu, mapa nocna. Na samym końcu pokazano kilka ujęć z Dogrywki, jednak widok kilku zniszczonych budynków to wciąż za mało.

Aktualizacja: Nocna mapa nosi nazwę Death Valley.

Targi Gamescom oficjalnie rozpoczynają się 15 sierpnia, ale EA zaczyna swoją konferencję już jutro o godzinie 16.00 .

Na pewno będą mieli ze sobą dodatek Siły pancerne, jednak czy pokażą go na konferencji - tego nie wiemy. W każdym razie spodziewajcie się amatorskich nagrań z dodatku, w ciągu kilku najbliższych dni. Link do transmisji z jutrzejszej konferencji poniżej.

Wtorek, 14 sierpnia godzina 16.00

EA gamescom press conference 2012

 

Aktualizacja: Jutro we wtorek o 16:30 na oficjalnym kanale EA na Youtube, pojawi się nowy trailer związany z dodatkami Siły pancerne i Dogrywka. Zapewne ten sam trailer zostanie pokazany na konferencji.

Battlefield 4 pozostanie przy współczesnych czasach - taką informację podał Karl Magnus Troedsson z DICE. Tym samym wszelkie plotki o Battlefield 2143 jako następcy Battlefield 3 są nieprawdziwe. Troedsson zaznaczył, że studio nie zamyka drzwi dla serii Bad Company. To daje nadzieję na trzecią już odsłonę przygód Złej Kompanii. Może pojawi się ona po Battlefield 4?

General Battlefield: 3
21:26 09-08-2012
General Battlefield: 3

Dziś do Battleloga zawitała bardzo pomocna funkcja - Loadout (pl. Ekwipunek). Dzięki temu możemy z poziomu przeglądarki dostosować wyposażenie wszystkich czterech klas i wszystkich typów pojazdów. Tak samo jak w grze, tak i tutaj wybieramy broń, jej akcesoria czy też kamuflaż dla naszego żołnierza. Dzięki temu możemy na spokojnie wszystko przemyśleć i uzbrojeni wg. swojego gustu, wejść do gry.

Nową funkcję znajdziecie na samej górze, pod paskiem doświadczenia waszej postaci. Jest to czwarta ikonka od lewej przedstawiająca walizkę.

 

Zachęcam również do przeczytania artykułu opisującym powstanie mapy Granica Kaspijska. Artykuł dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej TUTAJ.

Jutro (wtorek 7 sierpnia) w godzinach 7.00 - 9.00 rano, przeprowadzana będzie konserwacja serwerów. W tym czasie możecie mieć problemy z grą sieciową lub jej całkowity brak. Konserwacja dotyczy graczy PC i konsol PS3 oraz X360.

Chcielibyśmy wrócić do cyklu wywiadów na łamach naszego portalu, o roboczej nazwie "Dziesięć pytań do...”

W pierwszej odsłonie cyklu, zadaliście pytania  panu Patrykowi Góralowskiemu, pracującemu na stanowisku CCG Windows&Office Channel Strategy Manager w polskim oddziale Microsoft. Już niedługo opublikujemy odpowiedzi na Wasze pytania i rozlosujemy wśród najciekawszych pytań nagrodę.

W serwisie gamespot pojawił się nowy filmik prezentujący mapę Armored Shield w trybie Bitwa pancerna. To już trzecia, z czterech map jakie poznaliśmy. Na filmiku pojawiają się sceny pokazane wczoraj na EA Summer Showcase, oraz kilka nowych.

 

Mapa przypomina Granice Kaspijską, jednak teren jest zdecydowanie bardziej otwarty co sprzyjać będzie wszelkiej maści pojazdom, czy to lądowym czy powietrznym.

Dziś o godzinie 22:00 rozpoczyna się EA Summer Showcase. Na imprezie można będzie zobaczyć gameplay-e z nadchodzących produkcji EA, w tym z dodatku Siły pancerne. Możecie to zobaczyć na żywo z oficjalnego streamu EA, pod tym adresem:

Summer Showcase LIVE Broadcast

Oprócz gry DICE zobaczymy również: FIFA 13, Madden NFL 13, The Sims 3, Medal of Honor Warfighter.

Pamiętajcie: godzina 22:00!

 

Aktualizacja: Prezentacja dobiegła końca, niestety panowie z DICE nas nie rozpieścili. Pokazali trailer Sił pancernych który już widzieliśmy oraz kilka sekund z nowej mapy i nowego trybu: Bitwa pancerna. Krótki materiał możecie obejrzeć w rozwinięciu.

"Only in Battlefield 3" (pl. Tylko w Battlefield 3) to nazwa konkursu organizowanego przez EA. Jest to już jego druga edycja, zwycięzców pierwszej można zobaczyć TUTAJ. Zadanie polega na nagraniu jakiejś niesamowitej akcji mającej miejsce w rozgrywce wieloosobowej. Warto spróbować, bowiem łączna wartość nagród ufundowanych przez AMD i Razer wynosi 10,000 $. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.

Pistolet w żadnej grze nie jest zbyt efektowną bronią. Ale to nie oznacza że nie będzie bronią efektywną. Bierzemy krótkie lufy w dłoń i staramy się zdobyć maksymalną ilość fragów na serwerach G4G w Battlefield 3.


logo

 

Po miesiącach wyczekiwań, dopieszczania, testów, usuwania bugów, nareszcie udostępniono nam do pobrania jedną z najobszerniejszych aktualizacji FHSW jakie do tej pory miały miejsce.

Wersja ta, oznaczona numerem 0.5, nie potrzebuje do działania poprzednich wydań moda. Do pobrania w trzech, podzielonych równo częściach. Hasło do archiwów zostanie podane później, tak żeby wszyscy zainteresowani zdążyli pobrać pliki i mieli tym samym równy start:

 

PART 1: http://www.gamefront.com/files/22061767/FHSW_v0.5_Setup_Part_1.exe

PART 2: http://www.gamefront.com/files/22065650/FHSW_v0.5_Setup_Part_2.exe


UPDATE: Linki zamieniono na te z wygodnym instalatorem, w 2 częściach i już bez hasła.


W rozwinięciu newsa znajduje się też mirror w wersji BitTorrent, schematy nt zmian, oraz ogólny, sumaryczny changlelog.

Natomiast do zapoznania się z instrukcją instalacji, polecam udać się tutaj

 

 

 

Na oficjalnej stronie dodatku Aftermath pojawiły się pierwsze szczegóły na jego temat oraz grafika koncepcyjna. Informacje są dość ogólnikowe, zapraszam do rozwinięcia.

[1]      «      15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25      »      [271]