Aktualności

Niedawno ukazany trailer Battlefield 1 wywołał spore poruszenie wśród fanów serii. Szczególnie zaskakujący jest powrót nowego Battlefield na pola walki I wojny światowej. Widowiskowość i akcja pokazana na zwiastunie gry z pewnością zauroczyła nie jednego widza. Weterani Battlefield 1942 i stali gracze modu Forgotten Hope: Secret Weapon postanowili jednak udowodnić, że inicjator całej serii jest ponadczasowy i nie ustępuje możliwościami nadchodzącemu Battlefield 1. Oto efekt ich pracy:

 

Więcej informacji

Zapraszamy do zapisywania się do nowej kampanii FH 1, organizowanej przez Forgotten Honor.
Tym razem przenosimy się na Front Wschodni, bitwy z udziałem niemieckiej 1. Dywizji Pancernej przeciwko sowieckiej 1. Dywizji Zmotoryzowanej. Tło historyczne - Operacja Barbarossa - w sumie 13 bitew.
Prosimy o zapisanie się do polskojęzycznego regimentu "1st Warsaw Armored Brigade" po stronie alianckiej, którego dowódcą został Marcinek.

Bitwy rozgrywane są w sobotnie wieczory. Do zobaczenia na polu bitwy!

Link do zapisów

 

Poznaliśmy już nową grę z serii Battlefield. Niemal 11 lat po premierze Battlefield 2, będziemy mogli zagrać w... Battlefield 1! Akcja gry będzie się toczyć podczas pierwszej wojny światowej. W przeciwieństwie do prekursorki całej serii, gry Codename Eagle, BF1 nie przedstawi nam alternatywnej wersji historii, a oprze się na autentycznych wydarzeniach. W grze zobaczymy wszystko to, z czym kojarzy się większości z nas pierwsza wojna światowa: zeppeliny, wielopłatowe samoloty, pierwsze czołgi, walka wręcz przy pomocy szabel lub łopat, wojna pozycyjna w okopach, jazda na koniach, itp. Wszystko to zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer obsługującym do 64 osób. Gra trafi na platformy PC, PS4 i X1, a jej planowana data premiery to 21 października 2016. W rozwinięciu trailer gry.

Zgodnie z informacją umieszczoną na oficjalnej stronie serii Battlefield, już 6 maja bieżącego roku poznamy nową grę z szanowanej przez nas serii. Nowy BF jest skutecznie chroniony przed wyciekami informacji na swój temat, więc o samej grze jak dotąd niczego nie wiemy. Na dobrą sprawę nie znamy nawet jej oficjalnej nazwy, choć można domniemywać, że będzie to Battlefield 5. Do tej pory pojawiły się dwie plotki na temat czasów, w jakich toczona będzie rozgrywka nowego tytułu. Jedna plotka mówi o czasach pierwszej wojny światowej, druga zaś mówi o czasach futurystycznych (kontynuacja Battlefield 2142). Jak jest naprawdę - przekonamy się wkrótce.

Wczoraj pojawiła się w sieci długo oczekiwana aktualizacja 2.5 modyfikacji Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2. W tej wersji pojawiają się po raz pierwszy mapy, modele postaci, pojazdy oraz uzbrojenie z frontu wschodniego!

Lista zmian najnowszej wersji Forgotten Hope 2 na stronie internetowej twórców.

Aby cieszyć się najnowszą wersją należy pobrać i uruchomić FH2 Launcher.

 

Ruszyły zapisy do kolejnej - 18 Kampanii FH2! Zapraszamy do zapisania się do polsko-litewskiego oddziału po stronie alianckiej - 1st Marine Raiders. Bitwy będą rozgrywane w piątkowe wieczory na mapach typu custom. Teatr działań jest szeroki - od Europy po Pacyfik. Bardzo prawdopodobne jest to, że będą również grane mapy Frontu Wschodniego z oficjalnego patcha, który ma wyjść niebawem.

Link do zapisów:
http://www.forgottenhonor.com/modules.php?name=TeamStats

Więcej na naszym forum:
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=14&t=51130

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii FHSW, organizowanej przez Forgotten Honor. Tym razem na przeciwy siebie staną: 1 Kanadyjska Dywizja Piechoty oraz włoska 132 Pancerna Dywizja "Ariete". Tło kampanii będzie stanowić front włoski - w sumie 10 bitew. Prosimy o zapisanie się do polskojęzycznego regimentu "Princess Patricia Canadian Light Infantry" po stronie alianckiej, którego dowódcą został marcinek. Bitwy rozgrywane są w piątkowe wieczory. Pierwsza bitwa - 02.10. Do zobaczenia na polu bitwy!

 

Mody Battlefield: 2
11:13 01-06-2015
Mody Battlefield: 2

Właśnie została wydana nowa wersja znanego moda Project Reality, 1.3. W świetle zbliżającej się wielkimi krokami dziesiątej rocznicy wydania Battlefield 2, a także w świetle odwrócenia się plecami do Dwójki przez EA (brak utrzymania wsparcia trybu multiplayer mimo obietnic i usunięcie gry z Origin), twórcy moda postanowili zrobić coś wyjątkowego. Od wersji 1.3, Project Reality przestał być de facto modem, a został samodzielną grą. Oznacza to, że żeby zagrać w PR nie trzeba już mieć zainstalowanego BF2 - wystarczy ściągnąć tylko pliki "moda" i można już grać. Trailer nowej wersji i link do ściągnięcia w rozwinięciu.

Za nami pierwsza bitwa 17 kampanii Turnieju Forgotten Honor: Darkest Hour. Tym razem na przeciw siebie staną: 31 Brygada Kanadyjska oraz niemiecka 2 Dywizja Pancerna na polach bitew od Tunezji, Normandii, Włoch i Francji po przez Ardeny do zrujnowanych Niemiec na mapach przygotowanych specjalnie na potrzeby turnieju. W czasy II wojny światowej przeniesie nas Forgotten Hope 2.48 dla Battlefield 2.

Tradycyjnie już w turnieju nie mogło zabraknąć naszych dzielnych graczy, których znajdziecie po stronie Osi w 1 Kompanii dowodzonej przez Resecutera.

 

Następna bitwa już w najbliższy piątek. Zapraszamy!

Więcej informacji i pytania na naszym forum.

Złe wieści dla fanów Battlefield Heroes i Play4Free. Jak ogłosiła dziś EA, z dniem 14 lipca br. wsparcie i utrzymywanie obu tych tytułów zostanie zakończone. Z dniem dzisiejszym została zablokowana możliwość zakładania nowych kont do tych gier, nie można już też kupić specjalnej waluty Funds. Nie dostaniemy zwrotu pieniędzy za wirtualne pieniądze i przedmioty, które już się kupiło. Dlatego zachęcamy wszystkich, by w ciągu najbliższych 90 dni pograli sobie w oba te tytuły, gdyż jest już na to ostatnia szansa. Zachęcamy też graczy, by wydali w sklepie wszystkie swoje Fundsy, które mogły zostać na koncie, gdyż potem nie będzie można ich użyć. Na pocieszenie dostaliśmy duże zniżki na tzw. asortyment premium. Oficjalnym powodem porzucenia obu gier jest spadek ich popularności na przestrzeni lat. Dla przypomnienia, gra Battlefield Heroes została wydana w czerwcu 2009 roku, a Play4Free w kwietniu 2011 (w formie otwartej bety).

 

Tak, tak... Któż nie pamięta BFa 1942 i FH 0.7 i tych dwóch polskich mapek z Łosiem i tankietkami!

Grupa śmiałków uruchamia zakurzone silniki i przedstawia serię historycznie dopracowanych map do Forgotten Hope 0.7.

Taki swoisty polski mini-mod. Nowy wymiar Kampanii Wrześniowej!

 

Dalsze informacje oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

 

 

Premiera gry Battlefield Hardline już za ponad miesiąc. Obecnie trwają drugie beta testy trybu wieloosobowego, ponadto producenci postanowili już nieco wcześniej podzielić się najważniejszymi informacjami na temat swojej gry. Zapraszam do dalszej części newsa gdzie poznacie listę map i trybów gry, wrażenia z testów wersji Beta a także opis trybu singleplayer.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [272]