Aktualności

Serwis GameSpy, który od lat towarzyszył grającym w star(sz)e Battlefieldy, wkrótce przestanie istnieć. 31 maja bieżącego roku serwery GameSpy odpowiedzialne między innymi za logowanie się do gier przestaną działać. Na szczęście EA za pośrednictwem twitterowego konta swojego serwisu Origin potwierdziła, że już pracuje nad łatkami mającymi obejść serwis GS podczas logowania się do takich tytułów jak Battlefield 2 czy Bad Company 2. Miejmy nadzieję, że odpowiednie patche zostaną szybko wydane, bo czasu zostało już dość niewiele.

Easter egg′ów w Battlefield 4 i 3 było już całkiem sporo, ale takie jeszcze nie widzieliście. Na mapie Nansha Strike (pl. Bitwa o Spratly) można zobaczyć wielkiego prehistorycznego rekina - Megalodona, który pożera wszystkich żołnierzy (sprzęt też) na swojej drodze. Aby obudzić tą bestię potrzeba 10 graczy którzy zbiorą się przy boi między flagą A i B. Filmik znajdziecie w źródle, ale możecie zobaczyć bestię na własne oczy by uwiecznić ją na screenach jak zrobiłem to poniżej:

Wystarczy w wyszukiwarce serwerów ustawić filtr o nazwie Megalodon a wyświetlą wam się serwery na których spotkacie graczy o tym samym celu - zobaczyć wielkiego rekina. Na tych serwerach obowiązuje zakaz zabijania innych graczy! Radzę się spieszyć, bowiem popularność rekina może szybko wygasnąć.

Dodatek Naval Strike nareszcie zawitał na komputery osobiste. Musieliśmy czekać niespełna tydzień na dopełnienie obietnicy, ale już każdy użytkownik Premium, na każdej obsługiwanej platformie sprzętowej, może wziąć udział w wojnie na morzu. Nowy dodatek to także nowy patch na PC o którego zawartości przeczytacie w dalszej części.

AKTUALIZACJA #2: Dodatek Naval Strike jest już dostępny dla użytkowników Premium konsoli Xbox One. Nadal czekamy na wersję pecetową.


AKTUALIZACJA: Studio DICE rzuca nieco więcej światła na sprawę opóźnienia dodatku. Powodem opóźnienia pecetowej wersji ma być połączenie dodatku z przyszłymi patchami, co skutkowałoby problemami z płynnością na komputerach średniej i wysokiej klasy. Natomiast problem w wersji na konsolę Xbox One to system animacji który w określonych warunkach utrudnia graczom strzelanie do celu przy użyciu popularnych konfiguracji broni. Twórcy mają nadzieję, że na początku kwietnia uda im się rozwiązać problem. Na koniec zła wiadomość dla tych z was którzy nie mają zakupionej usługi Premium: dostaniecie dodatek dwa tygodnie po jego premierze dla użytkowników Premium. EA i DICE chcą w ten sposób dotrzymać przynajmniej jednej obietnicy - wcześniejszego dostępu dla usługi Premium. Pozostaje tylko życzyć posiadaczom konsol PS3, PS4 oraz Xbox360 dobrej zabawy na południowochińskim morzu.

 


 

Dziś o godzinie 11:00 na Originie miał pojawić się dodatek Naval Strike dla użytkowników Premium. Niestety EA i DICE zaliczyli już kolejną wtopę. Premiera dodatku została przesunięta na czas nieokreślony, a powodem ma być wykrycie problemu wymagającego rozwiązania:

Jakość jest dla nas sprawą priorytetową i nie wydamy dodatku na PC dopóki nie uznamy, że osiągnęliśmy najwyższy możliwy poziom jakości. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu firmy.

Pozostaje nam czekać i liczyć, że przynajmniej "zwykli" użytkownicy będą mieli swoją premierę bez żadnych komplikacji. Karygodny jednak wydawać się może dla użytkowników Premium taki obrót sytuacji. Nie wiadomo czy dostaną oni jakąś rekompensatę za niespełnione obietnice, ale można przypuszczać, że tak.

W serwisie Battlelog opublikowany został opis wszystkich czterech nowych map z dodatku Naval Strike. Tekst szybko pojawił się również w naszej polskojęzycznej odsłonie platformy. Tekst wraz z nowymi screenami znajdziecie w dalszej części. Jeśli to wam nie wystarcza, zapraszamy do obejrzenia ostatnich materiałów wideo z nowych map TUTAJ.

Obiecywany w poniedziałek pełny trailer dodatku Naval Strike jest już dostępny. Ponad dwuminutowy materiał to najprościej mówiąc - skrót tego co możecie zobaczyć na kilka godzin wcześniej opublikowanych materiałach z gry, które znajdziecie TUTAJ.

Premiera dodatku: 25 marca dla użytkowników usługi Premium.

Mieliśmy otrzymać pełny trailer dodatku Naval Strike, a póki co dostaliśmy całą masę bezpośrednich nagrań z rozgrywki. Tryb Carrier Assault, nowe mapy i poduszkowiec - to wszystko znajdziecie w rozwinięciu. Wcześniej jednak najważniejsza informacja - dodatek zadebiutuje 25 marca dla użytkowników usługi Premium.

Do premiery dodatku Naval Strike zostały maksymalnie dwa tygodnie, czas więc najwyższy aby bardziej uchylić rąbka tajemnicy niż dotychczas. Studio DICE na początek ma dla was teaser - pełny trailer zostanie udostępniony w środę. Na teaserze niewiele widać ale wystarcza to do podgrzania atmosfery wokół dodatku. Poniżej wspomniany materiał, a w rozwinięciu satelitarne obrazy ze wszystkich czterech nowych map!

Pojawiły się pierwsze poważne przecieki z nadchodzącego dodatku Naval Strike do Battlefield 4. Pierwszy z nich to film instruktażowy nowego trybu gry wzorowanego na trybie Titan z Battlefield 2142. Nosi on nazwę Carrier Assault i jak zobaczycie na filmiku - jest nieco biedniejszą wersją oryginału sprzed kilku lat. Kolejne informacje to nowe uzbrojenie a także data premiery. Wszystkiego dowiecie się w dalszej części newsa.

[Aktualizacja] Zobaczcie filmik ze wszystkimi broniami i gadżetami z nowego dodatku!

[Aktualizacja #2] Nowe informacje odnośnie trybu Carrier Assault!

Na oficjalnym blogu gry udostępniono 4 pierwsze screeny z dodatku Naval Strike którego premiera nastąpi prawdopodobnie 18 marca dla użytkowników Premium. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów dodatku to zapraszam TUTAJ. Natomiast screeny poniżej:

Pierwszy obrazek najprawdopodobniej przedstawia mapę Lost Islands i jak widać, w dodatku powalczymy nie tylko samymi amerykanami i chińczykami, ale też rosjanami. W związku z szybką premierą dodatku, już niedługo powinniśmy dostać oficjalny zwiastun który lepiej pokaże nowe mapy i nowy tryb gry.

Zgodnie z obietnicą, ruszamy z pierwszym konkursem związanym z powieścią Battlefield 4: Odliczanie do wojny. W środku tej wiadomości znajdziecie dwa pytania, na które należy udzielić poprawnej odpowiedzi. Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają egzemplarz książki. Powodzenia!

 

[Aktualizacja] Lista zwycięzców jest w środku newsa!

General
06:45 21-02-2014
General

W sklepie Origin trwa wyprzedaż serii Battlefield. Poszczególne tytuły zostały przecenione nawet o 50%. W ofercie znajdują się nie tylko nowsze odsłony, ale także te starsze co daje doskonałą okazję do uzupełnienia biblioteki o brakujące tytuły.

Na pewno kusi Battlefield 4 oraz Battlefield w zestawie z usługą Premium. Starsi wyjadacze mogą skusić się na kompletną edycję Battlefield 2 lub Battlefield 2142 - starych kluczy nie można przypisać do Origina, stąd kolekcjonerzy mają tanią okazję do uzupełnienia biblioteki. Przeceniono również Bad Company 2 i dodatek Vietnam, a także Battlefield 3 i wszystkie dodatki oraz pakiety odblokowań.

Promocja trwa do godz 19:00 dnia 28 lutego.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [272]