Aktualności

Dziś premiera dodatku Dragons Teeth dla użytkowników usługi Premium. Jednak jak to zwykle bywa, niektórzy youtuberzy uzyskali dostęp do rozszerzenia już wcześniej. To doskonała okazja by móc lepiej przyjrzeć się dodatkowi, a w szczególności nowym mapom. Nim przejdziemy do opisów i materiałów wideo z poszczególnych map, zobaczcie oficjalny zwiastun premierowy dodatku:

Od ostatnich wieści na temat dodatku Dragons Teeth do Battlefield 4 minęło sporo czasu. Potwierdzono już listę czterech map jakie znajdziemy w rozszerzeniu, a także datę jego premiery dla użytkowników usługi Premium i pozostałych graczy. Wyciekł też filmik instruktażowy z nowego trybu gry o którym kiedyś wspominaliśmy: Chainlink. Wszystkie informacje znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Gdy pierwszy raz usłyszałem o Battlefield Hardline i zobaczyłem materiał wideo z wczesnej wersji znanej jeszcze jako Omaha, byłem podekscytowany i pełen nadziei. Moje emocje sięgnęły zenitu podczas transmisji z targów E3 kiedy to ogłoszono otwarcie bety gry. Na tym się niestety skończyło...

[Aktualizacja #2]: Aby gra znalazła się w naszej bibliotece należy ją ręcznie odświeżyć przyciskiem po lewej stronie w programie Origin (strzałka). Jeśli to nie pomoże, to warto spróbować kilka razy dołączyć do jakiegoś serwera - niektórym pomogło.

[Aktualizacja]: Jeżeli macie problem z dodaniem bety do biblioteki Origin, sprawdźcie email - powinno przyjść na niego potwierdzenie zamówienia. Następnie zalogujcie się do serwisu Battlelog i z góry ekranu wybierzcie Battlefield Hardline. W prawym górnym rogu kliknijcie na pierwszą ikonkę i zainstalujcie grę. Jeśli nadal nie ma jej w waszej bibliotece to tylko interwencja EA coś tu pomoże.

Właśnie zakończyła się konferencja EA na E3. Battlefield Hardline został pokazany na sam koniec i słusznie, bowiem pokaz zakończono w wielkim stylu - ogłoszeniem startu bety dla PS4 i PC już dziś! Do bety możecie zapisać się pod TYM adresem - spieszcie się bo liczba miejsc jest ograniczona. Póki co serwery są przeciążone ale trzeba próbować ;)

W międzyczasie możecie obejrzeć gameplay z trybu wieloosobowego z konsoli PS4:

General
17:04 08-06-2014
General

Przypominamy, że jutro o godzinie 21:00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja firmy Electronic Arts na targach E3. To wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo, z polskim tłumaczeniem po kliknięciu w baner powyżej. A co przygotowali "elektronicy" tego roku? Na pewno pojawi się oficjalna zapowiedź gry Battlefield Hardline - bardzo możliwe, że ujrzymy jakiś nowy gameplay z trybu single lub multiplayer. Na targach usłyszymy także o produkcjach studia DICE - Mirror’s Edge 2 i nowym Star Wars Battlefront. Jeśli interesują was inne tytuły, to warto wspomnieć o Dragon Age: Inkwizycja, Sims 4 oraz grach EA Sports: Madden NFL, NHL, UFC i FIFA - ta identyczna na PC, PS4 i XONE.

Targi E3 i zapowiedź Battlefield Hardline coraz bliżej, a już teraz dostaliśmy przedsmak tego co zobaczymy o godzinie 21:00. Przed wami świetnie zrealizowany teaser Battlefield Hardline.

Do sieci wyciekły kolejne materiały przedstawiające Battlefield Hardline. Są to nowe screeny oraz oficjalny zwiastun gry, który zapewne docelowo miał być pokazany dopiero na E3 - dlatego materiał jest blokowany. Poniżej znajdziecie jednak źródło które nie zostało jeszcze zablokowane. Przypominamy, że już w poniedziałek o godzinie 21:00 rozpocznie się konferencja EA na E3 gdzie dowiemy się czegoś więcej o grze. Konferencja będzie dostępna pod TYM adresem (przypomnimy jeszcze o tym). Poniżej zwiastun a w rozwinięciu screeny.


Niektórzy z was chyba mają solidny powód by wybaczyć grze Battlefield 4 jej wszystkie błędy, bowiem dzięki niedawno uruchomionemu Środowiskowi Testowemu dla Społeczności zabrano się za kod sieciowy gry i poprawiono go. Jak donosi DICE udało się uzyskać 62% poprawę względem poprzedniej wersji. Dla graczy to mniej wyrwanych włosów z głowy i lepsze doświadczenia płynące z rozgrywki. Aby uzyskać poprawę należy w opcjach udać się do zakładki Rozgrywka, a następnie włączyć opcję znajdującą się pod wygładzaniem danych sieciowych:

Dla posiadaczy internetu o minimum 1Mbit uploadu i downloadu zaleca się wybranie najwyższej możliwej opcji. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy należy zmniejszyć tą wartość lub wyłączyć ją.

Aby zobaczyć różnicę można posłużyć się oficjalnym filmikiem:

Poprawka pojawiła się wczoraj na PC, X360 i PS3. Jeszcze w tym tygodniu ma ona zawitać też na dyskach konsol najnowszej generacji.

Już za kilka dni targi E3 na których ujrzymy nowe materiały z Battlefield Hardline - policyjnego spin-off’a serii. Apetyty ciekawskich mogą już teraz zostać nieco zaspokojone, bowiem w sieci pojawił się gameplay ukazujący grywalną wersję gry. Mapa przedstawiona na filmiku nazywa się High Tension a tryb to Blood Money. Już na samym początku widać, że Hardline przypomina raczej profesjonalną modyfikację aniżeli nową odsłonę serii. Tak też mówiono o BF2142 więc miejmy nadzieję, że i tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni. Warto wspomnieć o paru rzeczach: skład może liczyć do 6 osób a na ekranie odradzania widać informację o posiadanej gotówce - sklepik jak w serii Counter Strike? Po stronie funkcjonariuszy nóż został zastąpiony przez tonfę a każdy policjant jak każdy żołnierz ma przy sobie zawsze spadochron :P Ponadto możecie zobaczyć policyjne pojazdy które pojawią się w grze: radiowozy, motocykle, śmigłowce i lekki opancerzony wóz bojowy.


Battlefield l Hardline - Multiplayer Gameplay przez reges-victores

Można powiedzieć, że wszystkie karty są już odkryte i EA nie ma przed nami tajemnic nt. nowej gry spod znaku Battlefield. Po wczorajszym wycieku pojawił się obszerny filmik, a już od teraz możecie składać zamówienia przedpremierowe na nadchodzącą już tej jesieni strzelankę. Tak samo jak w przypadku kilku poprzednich odsłon serii, tak i Hardline dostępny jest w dwóch wersjach: Zwykłej za 179 zł i Cyfrowej Edycji Specjalnej za 219 zł. Dodatkowa zawartość tej drugiej zostanie opublikowana po prezentacji na targach E3 (9.06 godz. 21:00). Ceny mogą przerażać, jednak pamiętajmy, że w sklepach internetowych i stacjonarnych z pewnością nabędziemy grę w niższej cenie.

General Battlefield: 3
01:39 29-05-2014
General Battlefield: 3

EA niedawno zaczęło akcję udostępniania swoich starszych tytułów za darmo na określony czas. Pierwszym takim tytułem było Dead Space a później Plants vs Zombies GOTY. Teraz nadszedł czas na Battlefield 3 - to już druga tak znakomita okazja po pamiętnym Humble Bundle w którym wzięło udział EA. Wystarczy, że zalogujecie się do programu Origin, znajdziecie grę i klikniecie Kup Teraz. Oferta dotyczy edycji podstawowej gry i potrwa do 3 czerwca, więc czasu jest niewiele.

Za informację dziękujemy użytkownikowi Blizzard_.

[Aktualizacja]: Steve Papoutis ze studia Visceral Games powiedział, że zaprezentowany materiał wideo pochodzi sprzed 6 miesięcy. To wyjaśniałoby dlaczego pojawia się w nim tytuł Omaha a nie Hardline. Ponadto studio zapowiedziało, że na targach E3 zobaczymy znacznie świeższe materiały, a może nawet wcześniej jeżeli będziemy tego chcieli :)

Dopiero co dowiedzieliśmy się o istnieniu nowej gry z serii Battlefield, a już dziś mamy ponad 7 minutowy filmik przedstawiający niemal każdy aspekt nowej produkcji. Trzeba przyznać, że Hardline na filmiku i w teorii prezentuje się znakomicie - nawet ciekawiej niż wojenna gałąź serii Battlefield, zapewne za sprawą powiewu świeżości. Poniżej znajdziecie link do filmiku, a w dalszej części newsa podsumowanie wszystkiego co w nim zawarte.

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [271]