Aktualności

W najbliższą środę do polskich księgarń trafi powieść „Battlefield 4: Odliczanie do wojny” autorstwa Petera Grimsdale’a, nad którą patronat medialny objęło Battlefield.pl. W rozwinięciu do tego newsa znajdziecie kolejne informacje na temat książki oraz pierwszy z trzech fragmentów, również w formie nagrania w interpretacji Krzysztofa Banaszyka.

 

 

Przeczytajcie / wysłuchajcie go uważnie, gdyż w ciągu najbliższych kilku dni będziemy mieli dla Was pierwszy konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z dwóch egzemplarzy Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Pytanie konkursowe z pewnością będzie związane właśnie z nim!

Długo wyczekiwane sterowniki firmy AMD dodające obsługę Mantle są już dostępne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Mantle to zapraszam do ostatniego newsa. Natomiast jeżeli Battlefield 4 nie wystarcza wam do testowania nowej technologii firmy AMD, to polecam pobrać darmowy benchmark pokazywany na przedpremierowej prezentacji Mantle - pozwoli on porównać wam wyniki DirectX’a i Mantle.

 

Sterowniki AMD Catalyst 14.1 Beta

 

Star Swarm - darmowy benchmark z obsługą Mantle

Nowy patch który się wam dziś ściągnął lub dopiero ściągnie, przynosi ze sobą długo oczekiwanego konkurenta DirectX’a - Mantle firmy AMD. Nowa poprawka to także zmiany dotyczące samej gry, patch ma przede wszystkim na celu przygotowanie gry na nadejście dodatku Second Assault. Krótko o zmianach w patchu i nieco obszerniej o tym jak włączyć Mantle, jakie są jego wymagania i czy warto było czekać na jego nadejście - w rozwinięciu.

 

Studio DICE w ramach podziękowania i kolejnego już wynagrodzenia za swój produkt pełen błędów, zapowiada miesiąc podziękowań który zacznie się już od 1 lutego. W tym okresie na wszystkich graczy logujących się do gry czekają przeróżne atrakcje. O wszystkich z nich przeczytacie w rozwinięciu newsa.

Już niebawem na półki polskich księgarń trafi kolejna książka oparta na motywach gier serii Battlefield: po niezwykle ciepło przyjętej powieści Andy’ego McNaba i Petera Grimasdale’a Battlefield 3: Rosjanin wydawnictwo Insignis w ręce czytelników odda samodzielne dzieło autora w/ w duetu, zatytułowane Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Oficjalna data premiery tej książki to 5 lutego 2014.

 

 

Tak jak w przypadku Battlefield 3: Rosjanin tak i teraz, Battlefield.pl jest patronem medialnym powieści związanej z serią Battlefield. Już wkrótce na łamach portalu znajdziecie więcej informacji na temat tego tytułu oraz konkurs z nim związany. Stay tuned!

Dziś pojawiła się pierwsza łatka 2014 roku do Battlefield 4. Po zmianach wnioskujemy, że nie jest to ta poprawka o której pisaliśmy wczoraj - DICE raczej nie rzuca takich słów na wiatr, więc pewnie zapowiedzianych zmian doczekamy się w niedalekiej przyszłości. A co ze sobą przynosi nowy patch? O tym w rozwinięciu...

Wiele razy pewnie zastanawialiście się gdzie podziała się hucznie reklamowana funkcja Levolution, której nie ma w dodatku China Rising. Jak się okazuje początkowo na mapach z dodatku miały znaleźć się efekty atmosferyczne ograniczające widoczność. Mapa Altai Range miała dostać burzę śnieżną, Silk Road burzę piaskową, a mapa Guilin Peaks gęstą mgłę. Wskazują na to pozostałości po tych efektach, w postaci plików dźwiękowych. Wskazują też one na inne wycięte rzeczy, takie jak możliwość wchodzenia i wychodzenia z trybu Dowódcy jak w BF2, czy też taki drobiazg jak gratulacje składane przez głos żołnierza przy awansie na wyższy stopień doświadczenia.

Nie wiadomo dlaczego studio DICE zdecydowało się na taki krok przy produkcji pierwszego z dodatków. Optymalizacja raczej nie była tego powodem, bo przecież w dodatku Second Assault który jak narazie wylądował tylko na Xbox One, również znajduje się się mapa z burzą piaskową - Gulf of Oman.

Z innych niedawnych informacji warto wspomnieć o zbliżającym się patchu który skupi się na poprawkach w balansie karabinów wyborowych, granatów i śmigłowców. Tryb Widza również ma doczekać się pewnych udoskonaleń.

Falstart Mantle dla Battlefield 4 - konkurent DirectX’a tworzony przez AMD miał pojawić się pod koniec grudnia 2013 roku. Niestety Battlefield 4 jest tak dziurawy, że implementacji Mantle doczekamy się najwcześniej w tym miesiącu. Jest na co czekać bowiem z Mantle wydajność BF4 wzrasta nawet o 45% (źródło).

Nadszedł czas ostatecznego podsumowania czyli podajemy listę zwycięzców Świątecznego Konkursu Battlefield.pl i Microsoft.

Dla każdego zdeklarowanego miłośnika serii Battlefield pytania może nie były trudne ale o dziwo, wiele odpowiedzi było, niestety niepoprawnych.  Tym milej jest nam zaprezentować listę nagrodzonych:

 

Nagrodzeni

Dziś ostatni dzień zmagań i niestety nadszedł czas by zakończyć Świąteczny Konkurs Battlefield.pl i Microsoft.

Pamiętajcie, do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

Kolejny dzień zmagań i powoli i nieuchronnie zmierzamy do końca Świątecznego Konkursu Battlefield.pl i Microsoft.

Pamiętajcie, do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

Kolejny dzień zmagań i powoli i nieuchronnie zmierzamy do końca Świątecznego Konkursu Battlefield.pl i Microsoft.

Pamiętajcie, do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

 

Pytania:

Kolejny dzień zmagań :)

Pamiętajcie, do końca dnia w którym ukazała się dana edycja Konkursu, do godziny 23.59 wysyłacie odpowiedzi na maila: konkurs@battlefield.pl.

Ponieważ wczoraj nikt nie podał prawidłowej odpowiedzi to dziś powtarzamy pytanie ...i dokładamy nagrody :)

 

Pytania:

[1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [271]