AktualnościDzisiaj swoją premierę miał kolejny trailer gry Battlefield 1943: Pacific. Dotyczy on nowo zapowiedzianej mapy o nazwie Coral Sea. Według komunikatu prasowego, "Mapa ta zostanie wprowadzona w momencie, gdy graczom z całego świata uda się uzyskać łącznie 43 miliony zabitych w walce przeciwników dla każdej wersji gry." Po wykonaniu tego "specjalnego zadania", wszyscy gracze uzyskają dostęp do nowej mapy.

Nie jest to jednak koniec informacji. "Z myślą o starciach samolotów wraz z nowym scenariuszem bitewnym zostanie wprowadzony dodatkowy tryb rozgrywki, w którym trzeba będzie walczyć o przewagę w powietrzu. Gracze otrzymają możliwość śledzenia postępów innych za pośrednictwem witryny www.battlefield1943.com."W związku ze zbliżającym się czerwcowym E3, na stronach traktujących o grach komputerowych pojawiają się kolejne informacje dotyczące Battlefield: Bad Company 2. Tym razem możemy zobaczyć pierwszy gameplay z BC2 na X360 przedstawiający grę na mapie Port Valdez.Pojawiły się także nowe informacje dotyczące samej gry, które możecie zobaczyć w rozwinięciu newsa.


Wczoraj swoją premierę miał najnowszy trailer gry Battlefield: Bad Company 2. W ponad minutowym filmiku możecie ujrzeć fragment rozgrywki w trybie multiplayer z wykorzystaniem różnych pojazdów, m.in. czołgów, jeepków, helikopterów oraz samolotów (wszystko jednak wskazuje na to, że te ostatnie będzie można tylko wykorzystać przy nalotach).

Trailer:


Nowe informacje:

- tryb multiplayer będzie obsługiwał tylko 24 graczy,
- każdy budynek będzie mógł być zrównany z ziemią,
- liczba klas zostanie zredukowana do czterech, będą nimi: Szturmowiec, Inżynier, Snajper i Medyk (który będzie mógł leczyć swoich kompanów za pomocą defibrylatora),
- ekwipunek żołnierze będzie mógł być modyfikowany, dotyczy to amunicji jak i dodatków do broni.

W rozwinięciu newsa znajdziecie również wywiad z Patrickem Bach z DICE oraz 4 nowe screenshoty!


Przed chwilą na światło dzienne wyszedł kolejny trailer gry Battlefield 1943: Pacific. Jego tytuł to Welcome to Iwo Jima i pokazuje nam ponad minutowy fragment z rozgrywki w akompaniamencie doskonale nam znanej i lubianej melodii.Oprócz samego trailera, w rozwinięciu newsa możecie zobaczyć 2 nowe screenshoty.


Wraz z premierą kolejnego trailera dotyczącego gry Battlefield 1943: Pacific została ujawniona data premiery w/w tytułu na konsolach X360 oraz PS3. Grę będzie można kupić za 1200 punktów MS w usłudze Xbox LIVE™ Marketplace lub za równowartość 15$ w sklepie PlayStation®Store już 15 czerwca. Niestety gracze PCtowi będą musieli na razie obejść się smakiem - premiera gry na "blaszakach" zaliczy pewien poślizg i według DICE odbędzie się we wrześniu.

Drugi trailer z BF1943 możecie obejrzeć poniżej:

General
21:02 27-04-2009
General


Dziś do naszej redakcji dotarły bardzo interesujące informacje odnośnie zbliżających się powoli wakacji.
- XIII - Kobra pl przesłał nam wstępne informacje odnośnie planowanego lan party!

Trzecia edycja imprezy Time To Play wstępnie planowana jest na 25-26 lipca. Tym razem organizatorzy planują imprezę z jeszcze większym rozmachem, co (niestety?) oznacza, że nie odbędzie się ona na Malcie. Co więcej, na chwile obecną odbędzie się ona poza Poznaniem (w dalszym ciągu jednak w Wielkopolsce). Gdzie dokładnie? Dowiemy się jak odpowiednie umowy zostaną podpisane.

Wstępnie impreza planowana jest na ok 300-400 graczy + widzowie. Na pewno nie zabraknie rozgrywek BF2, prawdopodobnie pojawią się też rozgrywki staruszka 1942.

Więcej informacji już wkrótce.

Temat na forumNa 4players.de pojawiły się kolejne screenshoty z Battlefield: Bad Company 2. Tym razem wśród kolejnych 8 screenów (których jakość niestety nie poraża) w dobrze nam znanej zimowej scenerii, możemy ujrzeć m.in. możliwość zniszczenia budynków w grze.General
22:54 31-03-2009
General


Oto treść maila jaki redakcja otrzymała od właściciela portalu Battlefield.pl:

Z dniem 5 kwietnia 2009 roku, portal Battlefield.pl kończy swoją działalność. Już od jakiegoś czasu obserwuje wyraźny spadek zainteresowania zarówno stroną główną portalu jak i forum. W ciągu tych lat portal i forum rozrosły się na tyle, że są już znaczącym obciążeniem serwera, na którym są utrzymywane również inne strony. Koszty rosną, dalszego sensu istnienia portalu nie widać, stąd taka a nie inna decyzja.

Z poważaniem Mariusz "aiv" Dalewski


[edit 02.04.09]
Na wszelki wypadek, gdyby znalazł się ktoś mało spostrzegawczy, ten news to oczywiście żart z okazji prima aprilis. Póki co portal działa i będzie działał.


Na stronie Gry-Online ukazała się zapowiedź gry Battlefield: Bad Company 2. W artykule tym dowiecie się m.in. o zmianach, jakie nastąpią w stosunku do pierwszej części (np. większe możliwości zniszczenia otoczenia itd. - przyp. redakcji), która była dostępna tylko na X360 oraz PS3 a tym razem pojawi się również na PCtach.

Artykuł możecie przeczytać, klikając tutaj.

Dodatkowo, zamieszczamy wam 2 nowe screenshoty z BF:BC2, które zostały opublikowane na Planet Battlefield.


W sieci pojawiły się kolejne screenshoty przedstawiające Battlefield 1943: Pacific. Tym razem ukazują one widoki mapy Wake Island.


Przedstawiamy wam pierwszy trailer gry Battlefield: Bad Company 2 który został dzisiaj opublikowany na GameTrailers. Być może nie jest on tym, na co większość z was czekała (w tym i ja), jednak myślę, że warto skupić na nim choć trochę naszej uwagi.W rozwinięciu newsa znajdziecie 2 artworki z BF:BC2 opublikowane na Planet Battlefield.


W związku z tym iż Game Developers Conference dobiega końca a w ostatnim czasie nie wspomniałem nic o zbliżającej się produkcji EA i DICE - Battefield 1943: Pacific, postanowiłem przedstawić wam garstkę kolejnych materiałów dotyczących gry.

Screenshoty oraz rendery z gry:
Gameplay przedstawiający mapę Iwo Jima w rozwinięciu newsa!
[1]      «      16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24   |   25   |   26      »      [32]